Strelnica Hodkovce, KE-okolie

3Guns
prispievateľ
Príspevky: 357
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa 3Guns »

Ak vezmeme v zreteľ, že každý člen streleckého klubu má strelnicu k dispozícii 6 dní v týždni bez ďalších poplatkov, k tomu má 10 percentnú zľavu na náboje a sortiment z obchodu, môže bez obmedzenia využívať priestory strelnice a budovy (toalety, kuchyňku, grilovací altánok a salónik), tak suma nie je až taká vysoká. Nikto zo strelnice nemá problém členovi klubu urobiť kávu, čaj apod.........

Na margo porovnania strelnice Hodkovce so strelnicou Smart, tu nie je čo riešiť. V Hodkovciach nie je znudený personál a všetkého znalý správca s koltom prekliate nízko.....:-) A devíza je to, že je to open gun range! Skúste v Smarte strieľať s 58čky......cowboy Vás ani nepustí do vnútra.

Pri členskom z minulého roka, ktoré bolo 20 euro (+25 zápisné) mali členovia k dispozícii strelnicu len 3 dni v týždni (vyhradený jeden parkúr alebo dva) aj to poobede a po dohode so správcom, neboli tam soboty. A 100 metrové strelište pre dlhú guľu nebolo grátis pre členov klubu! Ako vieme, tak aj tak väčšina rekreačných strelcov chodieva v sobotu.

Samozrejme väčšina členov sa nezúčastnila ani jednej brigády streleckého klubu. Pri neúčasti bola dohodnutá tzv. pokuta vo výške 25 euro za neúčasť na brigáde.Takže dokopy to robilo sumu, ktorá má ďaleko k dnešnému členskému. V tomto roku budú brigády realizované skôr formou voľnou......jednoducho povedané klub bude cez víkendy žiť :-)
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Sice sa tu Hodkovce chvália ale pravda je že ty čo sa tam prihlásili nadšený nie sú .Záujem o členov bol len kým trebalo vyplatiť členské . Prístup pre členov na strelnicu dosť o ničom .

Ty čo sa prehlásili do N. Hutky si strelnicu nevedia vynachváliť. Ja som ostal na Podhradke režim je obmedzeny ale dá sa. Keby som mal meniť strelnicu volím radšej Hutku.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

bum, aký je režim na podhradke? čo sa tam dá strieľať?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Zatiaľ len malorážka ale pracujú na odhlučnení.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

Och, a vieš mi povedať v akej je to fáze? Lebo na tom pracovali už pred 2 rokmi :roll:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Neviem sezóna mi ešte nezačala uvidíme .
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

bum, ďakujem ;)


renemajor, neviem koho z klubu reprezentujete, ale vaše tvrdenia sú trochu alibistické. Na jednej strane tvrdíte, že strelnica je pre členov prístupná 6 dni v týždni, no na strane druhej píšete, že aj tak väčšina strelcov chodieva na strelnicu v sobotu. Tým pádom to tejto skupine môže byť v podstate jedno, vždy sa dalo so správcom nejak rozumne dohodnúť.

Áno, je pravda, že na strelnici pracujú ľudia, ktorí svojej práci skutočne rozumejú, vytvárajú pre návštevníkov príjemnú domácku atmosféru, no 150%-ný nárast členského je podľa mňa veľa. Samozrejme každý môže mať na to iný názor.
inspiring_noyce

Príspevok od používateľa inspiring_noyce »

tiež si myslím, že nárast členského je až moc. pri nábore do klubu bolo sľúbené niečo iné...
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Nie je to jediný klub na Slovensku, ktorý bol donútený ísť cestou takého zvyšovania členského... no sám si si odpovedal:
Sparkus napísal:-Sorry but times are hard-
:evil:
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa robogti »

Igrlik, poopravím ťa, keď môžem.
Strelecký klub Hodkovce NIE JE NÚTENÝ ísť cestou zvyšovania členského.
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Ak nie je nútený, tak prečo tou cestou ide?
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa robogti »

Dobrá otázka :lol: Spýtaj sa vedenia klubu
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Rád by som sa opýtal, o čom je táto debata?

Ak má niekto konkrétne info nech ho tu dá, a nie tajuplne naznačuje nekalé praktiky vedenia strelnice.

Mimochodom, všetkým kritikom by som doprial prevádzkovanie strelnice, kde by strelci mali ľudové ceny, prípadne strieľanie zadarmo. :?
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Panzer
nie kazdy pracuje a nie kazdy pracuje v statnej sprave :wink:
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa robogti »

Panzer, zrejme narážaš na mňa :wink:

Čítam za sebou a nevidím, kde som "tajuplne naznačil nekalé praktiky vedenia strelnice" 8) . Ani slovom som sa nedotkol prevádzky strelnice.
Hovorím o streleckom klube, ktorý je samostatný subjekt, odlišný od strelnice... a stojím si za tým, že klub nie je nútený ísť cestou zvyšovania členského. Bolo by odo mňa nefér tuto rozoberať interné záležitosti klubu, ak chceš dáme stretko a môžme sa osobne porozprávať. Možno ma presvedčíš, že sa mýlim, nemám problém si to uznať.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"