Strelnice Prešov a okolie

eloquent_johnson

Príspevok od používateľa eloquent_johnson »

bujny napísal:Keď niečo niekomu patrí - môže si s tým robiť čo chce - zakazovať, vymazovať, banovať, blokovať .... Či sa to páči alebo nie - je to tak.
dovolim si s tebou nesuhlasit ;)
kazda vyspelejsia spolocnost si zadeklaruje pravidla "zakony", ktore by mala dodrziavat a su nadradene internym smerniciam jednotlivych subjektov
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

Páni, debata je ďalej zbytočná. Dospeli sme k stavu, kedy by bolo podľa môjho názoru potrebné účasť na fóre spoplatniť. Nielen kvôli takýmto situáciám, ale aj z dôvodu "prečistenia" fóra. Bolo by fajn, keby sa väčšina z nás k tomuto vyjadrila.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

SperkyB: niečo v štýle cestujem autobusom, platím cestovné, tak kecám vodičovi do riadenia a z okna mávam schutzstaffel standarte ? To by bolo naozaj fajn. :roll:
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

Napríklad aj tento hlúpy koment by si si 2 krát rozmyslel, keby si mal za to platiť.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

SperkyB napísal: môjho názoru potrebné účasť na fóre spoplatniť.
SperkyB napísal:hlúpy koment by si mal platiť.
Hm, takže spoplatnenie by sa malo týkať registrácie a následne by bolo aj nejaké členské na rok ?
To spoplatnenie by sa malo týkať aj počtom príspevkov ?
Alebo ako si to predstavuješ ?

Bolo by fajn, keby sa väčšina z nás k tomuto vyjadrila.
Tak na toto sa veru aj teším. :D
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

Áno, registrácia a členské, ale všetko ďalej je na diskusiu...
Jean
prispievateľ
Príspevky: 460
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa Jean »

No podla mna je to dost zly napad hlavne ak pricinou ma byt konanie v tomto vlakne prispevkov. Osobne som proti spoplatnovaniu nakolko to v konecnom dosledku iba obohati malu skupinu ludi pricom benefity pre vecsinu su diskutabilne.
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

..podla mna by uplne stacilo keby bol pocet prispevkov za den limitovany .. niektorych mentorov by to donutilo zvazovat k comu sa vyjadria a k comu nie - myslim ze by sa to mohlo odrazit aj na kvalite diskusii ktore sa tu vedu..

PS: ..iste si vsetci pamatate scenu z Vinetua v ktorej mal Oldo Setrny zavodit s Vinetuovym fotrom ze kto pride na kanoe skorej k nejakej skalke - samozrejme belochova lodka mala handicap s ktorym Oldu rudokozci oboznamili asi takto: "Tvoje kanoe je derava jako usta stare zeny." Touto cestou by som chcel pozdravit vsetky squaw ktore sem chodia :-)
- ale kedze ta skala ku ktorej sa plavili nebola v Presove tak som OT a z tohto titulu si idem opravit kanoe (a co Vase lodky chlapci?) :wink:
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

TVL, to sú mi nápady. :roll: SperkyB ty niekedy dobre perlíš.

Rád by som opäť apeloval - nechajme toto vlákno strelniciam v PO kraji a takéto úvahy si rozoberajte inde.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

SperkyB napísal:Áno, registrácia a členské, ale všetko ďalej je na diskusiu...
Keď už, tak je to na úplne inú - novú tému a nie v tejto.
Možno by sa hodilo aj to hlasovanie - a verejné.

No ale ja teda neviem, ale :
diskusia znamená podľa slovenského jazyka hento
http://slovniky.juls.savba.sk/?w=diskus ... 8&oe=utf-8#

členské je zasa toto
http://slovniky.juls.savba.sk/?w=%C4%8D ... 8&oe=utf-8#

Vysvetľovať rozdiely snáď nie je potrebné.......či :?:
Naposledy upravil/-a arminius v 26 Dec 2017, 13:12, upravené celkom 1 krát.
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Netreba nič nové vymýšľať stačí sa pozrieť na strelectví aký je tam óŕdnung. Tam sa južné ovocie rozdáva vo veľkom štýle zvieratkám a zádrapčivým konfliktným ksichtom.
Motiváciou udržania živanov mimo toto fórum by mala byť hlavne v tom, že ak sa tu také ksichty usadia, potom vačšinou vypudia tých čo niečo vedia a sú ochotní sa o to niečo aj podeliť. V duchu múdrejší ustúpi.
tomas120
častý prispievateľ
Príspevky: 706
Registered for: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa tomas120 »

SperkyB : dobrú hlúposť si napísal... Smiem vedieť, kde si sa takým inšpiroval?
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Domnievam sa, že asi rozumiem motivácii Ing. Š. (SperkyB). Inšpirácia v strelectvi.cz je zrejmá.

Na WF si ctíme názory názory našich členov, preto sme spoplatňovanie členstva neriešili. Sme fórum otvorené, so všetkými pozitívami a negatívami s tým spojenými. Sekajte do nás, rúbte. V najhoršom dostanete ban. :)
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

Nechápem výhody spoplatnenia - kto chce porušovať pravidĺa fóra, bude. Rozdávanie BANánov je fajn, veď admin v rámci súkromného fóra si určí čo je ešte korektné a čo už nie. Môj dedko mi rozprával o jednom pánovi, Orválek sa volal, on to robil rovnako :shock:
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Ja zas nechapem preco o panovi Orvalkovi ktoreho poznal Tvoj dedko diskutujes vo vlakne Strelnice Presov a okolie (..a prosim nevysvetluj mi to).
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"