Strelnica Zvolen v kasárnach

eloquent_kirch

Strelnica Zvolen v kasárnach

Príspevok od používateľa eloquent_kirch »

Ahojte Zvolenčania,
viete niečo nové o krytej strelnici Club. Je už otvorená??? Chodili sme si tam pred tým zastrieľať. Čo sa tam vlastne stalo? Dajte info ak niečo viete, a ak funguje tak aj kontakt.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Podľa toho čo viem by mali byť zavreté. Tuším sa tam stala nejaká samovražda. Aj tak to nevynášalo odkedy odstránili hracie automaty, niekde je tu o tom téma.
eloquent_kirch

Príspevok od používateľa eloquent_kirch »

Škoda, partia z Lučenca sme občas chodili prevetrať zbrane, a teraz keď som čerstvý majiteľ G19-ky nemám ju kde ísť zastrieľať.
inspiring_rubin

Príspevok od používateľa inspiring_rubin »

tie mi tato strelnica aj s prijemnym prevadzkarom chyba, od toho incidentu je na dverach stale ten isty papier "z technickych pricin zatvorene" ktory bledne a bledne. Skusal som aj cez dvere nazriet ci sa tam nieco deje ale vypada to na minimalny, ak vobec nejaky pohyb. Policajti su skupi na slovo, v meste sa hovoria len "overene" historky co sa ako stalo ale najskor asi pan prisiel o zbrojnu licenciu
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Stary pán este pred tým incidentom bol pevne rozhodnutý skončiť podnikanie. Takže to čo sa tam stalo bola len velka smola na konci jeho činnosti. Strelnica ako aj bar momentálne ponuká mesto do prenájmu (viete si to dohľadať aj na stránkach mesta Zvolen), zato tam nie je žiadny pohyb, pretoze si to nikto nechce zakvačiť na krk :-(

Asi tolko
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Záujemcovia ževraj aj boli, ale keď si vypočuli koľko mesto chce za prenájom, tak si to rýchlo rozmysleli...
Používateľov profilový obrázok
bronko
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa bronko »

Zdravim.

Chcem sa opytat, ci je vo Zvolene, prip. v okoli nejaka strelnica na kratke zbrane? Ja som chodieval sem do kasarni, ale odkedy je zatvorena, tak nechodim nikam. Viem, ze jedna strelnica pod holym nebom je v Sielnici, ale tam som este nebol. Je este nieco okrem toho?
inspiring_rubin

Príspevok od používateľa inspiring_rubin »

Najblizsia kryta je v sasovej v BB (pokial viem), v tyzdni otvorene 15-20:00, ak nieco zabudnes predaju ti, styri stavy, nemusis chodit k tercom- klasika. V Sielnici som bol raz so znamymi, raz na sutazi a neviem sa dockat kedy bude dost teplucko pre fajnovky mojho typu a stal sa clenom jedneho z klubov ktori maju pristup na Sielnicu, fakt to tam stoji za to.
Inak okolo byvalej Zvolenskej strelnice chodim pravidelne, vzdy nazeram dnu ale nic sa nedeje, len zltne papier na dverach a za dverami sa kopi prach.
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

My Strelnicu na Sielnici využívame už asi 8 rokov. Ano je to tam fajn, pokoj.
Kontakt na spravcu najdes na www.strelnica-sielnica.sk. Ceny sú asi 3€ na hodinu, ak nie si členom niektorého z klubov čo tam majú prístup za +10€ k členskému na rok (napr. SSK Artemis, ktorý členom poskytuje aj vybavu na tréning)
Doporučujem ale volať správcovy pred tym ako sa tam vyberiete.
Používateľov profilový obrázok
bronko
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa bronko »

Je vazne skoda, ze uz tato strelnica nefunguje. Bola to dobra strelnica za dobre peniaze.
eager_noyce

Príspevok od používateľa eager_noyce »

Ahojte Zvolenčania, termín ZNOVUOTVORENIA strelnice je predbežne stanovený na polovicu novembra. Čakajú Vás novinky ako internetový registračný systém, VIP karty so zaujímavými zľavami. Na tomto fóre sa budeme snažiť priebežne ukladať info ako pokračujú úpravy.
headshot69
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 9 years 4 months

Príspevok od používateľa headshot69 »

...ak si nerobis kozy tak toto je po dlhej dobe KURWA DOBRA SPRAVA !!! ...dik a kludne si ma hned pis na clensku kartu...
headshot69
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 9 years 4 months

Príspevok od používateľa headshot69 »

...takze to ZNOVUOTVO*RENIE teda nebude?!...zas voda v kosi...
eager_noyce

Príspevok od používateľa eager_noyce »

Ešte nie je polovica novembra prioritne sme tam otvorili kaviaren a bar a v tomto obdobi finišujeme s upravami strelnice a podavaním žiadosti o vypracovanie balistického posudku kedže v roku 2003 sa menil zákon a starý posudok je neplatný. Neviem kolko budú trvať všetky legislatívne úkony ale robíme všetko aby sme otvorili čím skvor.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Rád sa budúci rok prídem pozrieť, prajem veľa šťastia, starú som občas navštevoval :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"