Psychotesty - psychológovia, odporúčania

taktikZA
prispievateľ
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa taktikZA »

Cadca,
PhDr.Ivan Zbojan-0902/168958
cena 40e,dve a pol hodinky a odchadzal som s kartickami.Normalny pristup,najprv testy a na koniec pohovor.
DOPORUCUJEM.
Guvernér
prispievateľ
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa Guvernér »

.
Naposledy upravil/-a Guvernér v 20 Máj 2015, 20:52, upravené celkom 1 krát.
elegant_blackburn

Príspevok od používateľa elegant_blackburn »

Bratislava
Mgr. Fodorová - 70 Euro

Vyštrenie trvalo necelé dve hodiny, po pokeci s psychologickou mi ukazovala obrazky ruk, iq test, kreslil som strom a vyplnal dotaznik. Bez problemov, odchadzal som s kartičkami. Odporúčam.
Akurat, znami sa ku nej objednali naraz a mali to za 60, som mohol ist s niekym radsej :lol:

kontakt 0908 743 734
stranka https://sites.google.com/site/wwwjanosk ... jnypreukaz
Používateľov profilový obrázok
angelus1987
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa angelus1987 »

Takže už aj ja mám za sebou úspešne absolvované psychotesty - sám sa tak pre seba vnútorne teším, že možno nie som až taký blázon :P

Spišská Nová Ves
doc. PhDr. Mária Gažiová, PhD.

veľmi príjemná a milá asistentka, žiadne protizbraňové myslenie (chvalabohu), super prístup, kartičky dve hneď a aj veľká A4, cena tiež v pohode :)
Daniel_sk
prispievateľ
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Daniel_sk »

Dnes pocul presne rovnake skusenosti s PhDr. Kernovou v Kezmarku ako som mal aj ja. Proces ziskania psychotestov trva aj 3 tyzdne kym ich opravi, prip. sa s nou dohodnete ale nebude potom mat cas ked pridete. Cize hodiny a hodiny strateneho casu. A je skor anti-gun. Nie je to problem zvladnut ale ak mate na vyber, tak chodte inde. Vyhoda je nizsia cena mozno (50-60 euro).
friendly_darwin

Príspevok od používateľa friendly_darwin »

Dnes zvladnute psychotesty u Mgr. Daniel Kotrč, PhD. Zilina
mini pohovor, obrazky ruk, iq test, kreslil som postavu vyplnal 147 otazok test
Absolutne super chlapik . Karticky ihned po teste a zalaminovane
v cene 60€
Vsetkym len vrelo doporucujem 0903467808
Používateľov profilový obrázok
Kyblik
prispievateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 11 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kyblik »

Bánovce nad Bebravou - PhDr. Jana Prekopová vrelo odporúčam.
Príchod o 10.00, odchod o 11.10 hod. s kartičkami a posudkom spôsobilý. Neviem, či tu nemám rýchlostný rekord... :D
Prístup veľmi dobrý. Nič zbytočné sa nevypytovala. Vyplnenie čestného prehlásenia, osobnostný test s 86 otázkami typu áno a nie (mimochodom na prednej strane tlačiva bol rok 1982) :shock: , kreslenie postavy, rýchlosť reakcie na základe zvukového vnemu a rozlišovanie farieb, rozlišovanie obrazcov a Roschachov test. Následne vydanie posudku a kartičiek.
Musím ešte priniesť tlačivo, čo mi dala, vyplnené od obvodného lekára - tzv. výpis zo zdravotnej karty.
Cena 80,00 €. Ani som sa nepýtal prečo, ale že sa jej to často pýtajú a sama mi povedala, že taký je cenník, ktorý je schválený komorou...
Kto by mal záujem, dajte vedieť a pošlem tel. číslo.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

precistene
Používateľov profilový obrázok
Marek524
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa Marek524 »

Čaute chalani, chcel by som sa len uistiť, či mám tie správne potvrdenia k mojej obvodnej lekárke, treba tam doniesť veľký lajster vo formáte A4 a aj tú malú kartičku v rozmeroch 86x55mm ? Ona mi vlastne orazí obidva alebo len jeden a ktorý vlastne potrebujem na PZ pri podávaní žiadosti ? A psychologička mi dá svoje kartičky, či ku nej treba tiež prísť s vytlačenými ? Viem že je to dosť otázok, ale pri lustrovaní fóra som nenašiel jednoznačnú odpoveď ako by to malo byť, ak som to zadal do zlej témy sa vopred ospravedlňujem a vďaka ako vždy za odpovede ;-) ( v prílohe prikladám tie potvrdenia na omrknutie :-) )
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Slabo si lustroval, je to tu urcite rozoberane x-krat, len par stran dozadu v tejto teme mas presne opisany postup u lekara aj psychologa, co kto potrebuje http://www.webforum.sk/viewtopic.php?f= ... ie#p191377
DDT
prispievateľ
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 13 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DDT »

http://bratislava.sme.sk/c/7465712/psyc ... latky.html
Psychologičku z Bratislavy odsúdili za úplatky

Klinická psychologička z Bratislavy za úplatok dala bez skúšok doklad o spôsobilosti držať alebo nosiť zbraň.

BRATISLAVA/BANSKÁ BYSTRICA. Trest dva roky odňatia slobody podmienečne, peňažný trest päťsto eur a zákaz činnosti na päť rokov dostala v stredu za korupciu 43-ročná klinická psychologička Beatrice Tkáčová Ficová z Bratislavy.

Za úplatok vydala potvrdenia o psychickej spôsobilosti na držanie alebo nosenie zbrane a streliva, pričom žiadateľov ani nevidela. K skutku sa priznala a s prokurátorom Úradu špeciálnej prokuratúry uzavrela dohodu o vine a treste, ktorú schválil samosudca na pracovisku Špecializovaného trestného súdu v Banskej Bystrici.

Psychologička priznala, že v apríli 2014 na dva razy cez sprostredkovateľku Michaelu V. zobrala úplatky v celkovej sume 410 eur. Za to piatim osobám vydala potvrdenia o psychickej spôsobilosti na držanie alebo nosenie zbrane a streliva bez toho, aby sa žiadatelia osobne zúčastnili na odbornom posúdení psychickej spôsobilosti

Tým spáchala pokračujúci zločin prijímania úplatku v súvislosti so zaobstarávaním veci všeobecného záujmu.

Rozsudok je právoplatný, pretože súčasťou dohody je záväzok obvinenej, že sa voči verdiktu súdu neodvolá. Zákaz činnosti pre psychologičku znamená, že päť rokov nesmie posudzovať psychickú spôsobilosť na držanie alebo nosenie zbrane a streliva.

Prokuratúra stíha aj sprostredkovateľku Michaelu V. za trestný čin podplácania.

streda 29. 10. 2014 16:59 | sita
heretik
občasný prispievateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa heretik »

Keď už niekto musí dávať úplatky psychologičke, aby získal kartičku o psychickej spôsobilosti, tak to už je stratený prípad a adept na odobratie svojprávnosti.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa Vaquero »

Nie, je to človek, ktorý si potrebuje dokazovať, že nemusí podstúpiť to čo ostatní. Hreje ho pocit, že on je niečo viac, vie si to vybaviť a má na to prachy. Miesto toho, aby o takej čiernote držal hubu, ešte sa pochváli, aby všetci vedeli, aký je king. Som si skoro istý, že takto bola vec aj odhalená.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Ak dobre čítam išlo o 5 osôb na 2 razy, takže to mohlo byť všelijako.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

heretik napísal:Keď už niekto musí dávať úplatky psychologičke, aby získal kartičku o psychickej spôsobilosti, tak to už je stratený prípad a adept na odobratie svojprávnosti.
Vaquero napísal:Nie, je to človek, ktorý si potrebuje dokazovať, že nemusí podstúpiť to čo ostatní. Hreje ho pocit, že on je niečo viac, vie si to vybaviť a má na to prachy. Miesto toho, aby o takej čiernote držal hubu, ešte sa pochváli, aby všetci vedeli, aký je king. Som si skoro istý, že takto bola vec aj odhalená.
Ja sa na to pozerám z iného uhla.
Čo je to za psychológa/čku, ktorá je odkázaná na ten úplatok ?
yarco napísal:Ak dobre čítam išlo o 5 osôb na 2 razy, takže to mohlo byť všelijako.
Ak išlo o tých 5 osôb, tak pri platbe 60-80 € za jedného by mala predsa 300-400 € vo vačku. Síce by musela odviesť to výpalné štátu, pri tej úplatkovej to mala cash. Ale aj tak sa jedná o smiešnu sumu, za 410 € má aj ten výsledok.
To nemala na kávu...???
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"