Idem na skúšky, držte palce!

Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Máme radosť, že máš radosť :)
friendly_darwin

Príspevok od používateľa friendly_darwin »

Aj ja som uspesne spravil 8.12 skusky o 14,00 hod som mal zbrojak a aj nakupne povolenie a o 16,10 hod som mal aj K100 z Lupce :twisted: :mrgreen: a 9.12 zaregistrovana zbran . Dodnes vystrielanych 1200ks nabojikov
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

slušný zábeh 8)
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

čim viac uvedomelych drzitelov ZP tym lepšie !
eloquent_poitras

Príspevok od používateľa eloquent_poitras »

...
Naposledy upravil/-a eloquent_poitras v 08 Jan 2015, 14:14, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Pravdepodobne máš iba nekritický pohľad na svoj výkon. Nikto nie je povinný Ti pomáhať vypytovaním sa ani pomocnými otázkami, hoci ja to tak bežne robím. Ak bol postoj skúšajúceho taký, že je len na Tebe, aby si otázku buď úplne zodpovedal, alebo nechal časť odpovede v lufte, nemôžeš mu nič vytknúť. Potom, čo svoj zážitok rozdýchaš, skús sa ešte raz sebakriticky zamyslieť nad svojimi odpoveďami, čo si povedal správne, čo zle a čo si vynechal, možno získaš na vec iný náhľad, ktorý Ťa posunie vpred pri opravnej skúške.
eloquent_poitras

Príspevok od používateľa eloquent_poitras »

...
Naposledy upravil/-a eloquent_poitras v 08 Jan 2015, 14:14, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ja ani moji znami sa s takymto pristupom nestretli, ak by si mal problem so sebareflexiou az taky, ze by si si nevsimol, ze nieco zle odpovedas, tak by sa to odzrkadlilo uz v skole a nebol by si takyto prekvapeny. Mozno si si poplietol v strese otazku a odpovedal nieco ine. Zbytocne budeme teraz ale polemizovat.

Neviem kedy si sa dozvedel vysledok svojej skusky, ja som sa bezprostredne po zodpovedani spytal na vysledok, ak by bol negativny, tak by som pozadoval zdovodnenie, ktoru otazku som nezodpovedal a nasledne by som ju doplnil. S takouto instrukciou som na skusky posielal vsetkych ostatnych znamych, nikto vsak nemusel nic doplnat.
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

HaciHac: Tazko sudit ked sme nepoculi ako si odpovedal:)
Slecna co odpovedala predomnou sa tiez tvarila ze odpoveda spravne ale trieskala jedno cez druhe(aj ked nakoniec jej to dali).
Mozno sa aj tebe podarilo strelit nejaku hlupost hned v uvode a bol si jasny ani otom nevies.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

mám odsedených 8 rokov v skúšobných komisiách(preukazy SBS) Často krát som bol svedkom, ako adept "novelizoval" s kamenným výrazom tváre. Takýchto borcov sme radšej zastavili v úvode, aby neuletel niekam do exotična v jeho nezmysloch.
-Napíš okres, kde si robil skúšky a možno budeme viac v obraze
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

HaciHac napísal:...

Ak bude ešte niekto do budúcna postupovať rovnako, teda že najskôr vloží príspevok a po x odpovediach ho zmaže, zakážem v administrácii možnosť editovať vložené príspevky!
Používateľov profilový obrázok
fotograf
častý prispievateľ
Príspevky: 800
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa fotograf »

Tiež si myslím, že takáto "kvázi" diskusia je úplne od veci...
Buď napíšem príspevok a stojím si za ním, alebo iba čítam príspevky ostatných diskutujúcich a snažím sa z nich načerpať potrebné informácie a poučenia. :idea:
Používateľov profilový obrázok
Marek524
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Marek524 »

Zdravím vás páni strelci, takže včera (13.01.2015) úspešne zvládnutá skúška na ZP u nás v Prievidzi, stal som sa hrdým majiteľom ZP sk. A, E, F. Priebeh skúšky úplne v pohode, bol som doslova a dopísmena nadrvený zákon č. 190/2003 o Zbraniach a Strelive, príslušníci PZ a pán prokurátor len tak pozerali a nechápali, pán prokurátor ma dokonca aj obvinil (samozrejme zo srandy) že som si to na príprave opísal z knihy, povedali že to tu ešte nezažili, tak som bol so sebou maximálne spokojný.
Zloženie komisie : pán policajt, pán prokurátor a pani policajtka ktorá bola zároveň aj predsedníčkou komisie. Celkovo nás bolo 6 kusov, malo byť 7, jeden sa asi na to vy...... :mrgreen:
Členovia komisie boli úplne v pohode aj sme sa čo-to nasmiali, žiadna dusivá atmosféra, bola dokonca až priateľská a ani ma netrápili aj keď pán prokurátor zistil, že žiadam o sk A ZP.
Na konci ma ale dorazil pán policajt keď zahlásil, že ZP si môžeme prísť vyzdvihnúť až na budúci týždeň v Stredu !!!!!!!! :?: :shock: . Ako trošku sila, ale už je aj tak skoro vo vrecku takže pohoda a moc ma to neponáhľa aj keď by som ho mal najradšej v peňaženke už dnes :D.

Týmto príspevkom sa chcem poďakovať tvorcom tohoto fóra za to že vôbec existuje, načerpal som z neho veľa vedomostí a čerpať v budúcnosti určite aj naďalej budem.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať všetkým užívateľom za ich cenné rady, špeciálne sú to užívatelia crossbowhunter, peterson a Mesi, za ich neoceniteľnú pomoc pri príprave či už podkladov na podanie žiadosti alebo prípravu na samotné skúšky, určite využijem aj ich rady a skúsenosti v budúcnosti, ešte raz vám veľmi pekne ďakujem. :wink:
Samozrejme vďaka patrí aj ostatným užívateľom za ich cenné rady. :wink:

Na koniec mi neostáva nič iné len znovu dodať - som hrdý majiteľ ZP sk. A, E, F :mrgreen:
eloquent_dhawan

Príspevok od používateľa eloquent_dhawan »

Gratulujem.
magical_hodgkin

Príspevok od používateľa magical_hodgkin »

ide niekto na skusky do nitry?
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"