Strelecké kurzy
Strelecké kurzy

Webforum - zbrane, strelivo

Strelecké kurzy
Aktuálny čas je 02 Dec 2020, 04:29

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  Stránka 2 z 2
 [ Príspevkov: 18 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Novy zbrojny preukaz po 5 rokoch vs lekar+psycholog

Autor Správa
Zbrane Brownells
PoslaťNapísal: 23 Okt 2020, 10:25 
častý prispievateľ

Taaak... na N-ty pokus som sa prebil cez ustrednu na PPZ a nasraty pracovnik (aj ked nie tak uplne mne) vynadal ze ma robotu s koronou a musi riesit taketo veci. Podla PPZ je predlzena platnost zbrojnych preukazov. Este aby to pochopil okres.

PoslaťNapísal: 23 Okt 2020, 10:46 
častý prispievateľ

Jeej.
PPZ vola naspat, vraj je platnost predlzena "mimoriadna situacia + 5 mesiacov" => ziadat treba "mimoriadna situacia + 4 mesiace" (30 dni lehota), vraj to okresu vysvetlil (uvidim, dnes tam volat nebudem, lebo ako bol nasrany asi ich zvozil) a chlapik sa OSPRAVEDLNIL ze bol v prvom telefonate neprijemny, vraj ma stresy kvoli korone a musi riesit taketo zakladne veci. Klobuk dolu za take ospravedlnenie.

PoslaťNapísal: 07 Nov 2020, 14:10 
prispievateľ
Obrázok užívateľa

Niekedy v oktobri som bol davat ziadost o novy ZP kedze platnost stareho koncila v novembri a kedze dnes je situacia aka je spravil som to s predstihom.

Stary ZP bol B F a uvazoval som nad rozsirenim na A. Mal som ale psychologicky posudok necely rok stary. Ten mi na OR PZ neuznali, ze mozu uznat max 3 mesiace stary. Neva 'A' nebol moj prioritny ciel. Spravilo sa 'B F'. Medzicasom som spravil novy psychologicky posudok a pri vyzdvihnuti ZP som ho dolozil a hned na pockanie sme spravili rozsirenie na ABF.

Mozno trocha OT:
d-s píše:
Jeej.
PPZ vola naspat, vraj je platnost predlzena "mimoriadna situacia + 5 mesiacov" => ziadat treba "mimoriadna situacia + 4 mesiace" (30 dni lehota), vraj to okresu vysvetlil (uvidim, dnes tam volat nebudem, lebo ako bol nasrany asi ich zvozil) a chlapik sa OSPRAVEDLNIL ze bol v prvom telefonate neprijemny, vraj ma stresy kvoli korone a musi riesit taketo zakladne veci. Klobuk dolu za take ospravedlnenie.

Ja som mal nakupko vystavene presne pred 2 tyzdnami kde policajtka rovno vravela ze "zajtra zacina lockdown dajte si pozor s kupou nakolko moze sa stat, ze nebudeme robit a nebudete vediet do 7 dni zaregistrovat. Mali by sa lehoty zmrazit ale nemame usmernenie a viete kazdy si to moze vysvetlit po svojom tak si dajte pozor aby ste si nespravil problem za, ktory nemozete" .. samozrejme potom som asi na dennej baze volal na ORPZ ci pracuju ci nie .. "Viete vcera sme riadne pracovali ale dnes uz nie nakolko je lockdowna ludia maju sediet doma a nie kupovat zbrane teda viete nevieme vam povedat ci sa to nahodou spetne nebude kontrolovat a nnebudete mat problem. Zatial pockajte .. Nam je trapne lebo nevieme co mame robit ako to mame robit a usmernenie nemame... poziadali sme o to ale zatial nedorazilo" bola odpoved .. podla mna velmi ustretovy pristup a zaroven aj znamka toho ako to funguje u nas.... pre mna taky ten "Hura system"

Moderátori: yarco, electron, Jack, igoros, Black Powder

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  Stránka 2 z 2
 [ Príspevkov: 18 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia