Idem na skúšky, držte palce!

Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Ak ziadatel splna vsetky zakonne podmienky, by Acko mal mat. Magor by nemal prejst, cez lekarsku prehliadku :lol:.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

igoros:
Ten 83Sajmonom popisovany postup ale nema ziadny specialny filter na magorov. Skor odradi slusneho cloveka, ktory nema chut sa nechat buzerovat.
Ako pise C08R4, magorov maju filtrovat lekari a trestne zaznamy, nie umyselna byrokracia a buzeracia.
inspiring_mcclintock

Príspevok od používateľa inspiring_mcclintock »

Je pravda ze dost slusnych ludi to odradi bohuzial, lenze tiez uplny magor ( snad aspon vacsina) neprejde cez tuto ich ustnu previerku (teda dufam ze to je previerka inteligentneho polcajta lebo inak....nefim) ked ma na ich "blbe" buzerovanie (ako napr doneste potvrdenie ze Vam vykradli auto,zbili vas, mame noveho prisneho veduceho, je uz v obvode dost zbrani,mate krive nohy a pod.) hladat pohotovo nejake vecne argumenty, aby zostal v hre. Mi tam spominali ze ich tam chodia otravovat aj taki mumaci co pridu s ceruzkou pocarbanym papierom, kde ma byt akoze objasneny dovod na A a ked sa na to clovek pozrie blizsie tak tam najde v 20 slovach 10 x hrubicu a lepsi dovod by vymyslelo snad aj 10 rocne dieta... :D
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Este raz - policajt nema ziadne pravo buzeraciou a vymyslanim si dovodov bez opory v zakone ("je uz v obvode dost zbrani" a pod.) nejako filtrovat ziadatelov o ZP, ktorych ziadost splna vsetky zakonne poziadavky.
Filtrovat ma zakon, lekar a skusobna komisia.

Mumak, ktory je schopny nie len naucit sa, ale aj pochopit zakon 190/2003 a toto preukazat pred viacclennou komisiou, podla mna az taky mumak nebude. Aj keby sa vyjadroval v max. 5-slovnych vetach a jeho ziadost na A obsahovala len: "na obranu zyvota seba mna a mojej rodyni". Gramatickych preslapov je myslim dost aj tu na fore, aj v policajnych zapisoch, to nie je to prave kriterium na ZP.
elegant_driscoll

Príspevok od používateľa elegant_driscoll »

Zdravím všetkych včera som si bol zobrat zbrojak a neveril som som svojím očiam dali mi skupinu A a v Prievidzi.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 08 Dec 2009, 10:41, upravené celkom 1 krát.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

tak, dam to oficialne... 16.06 skusky, v Bratislave II... nejake tipy, triky?
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Lord_Summoner_sk

Nad trikmi radšej nerozmýšľaj .... :wink:

Nauč a drž sa ....aby si robil česť svojmu titulu a dostal sa medzi šľachtu t.j. LORDOV.... :lol: :lol: :lol:
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa kriznik »

Lord_Summoner_sk napísal:tak, dam to oficialne... 16.06 skusky, v Bratislave II... nejake tipy, triky?
Naucit sa a pochopit otazky a odpovede, to ti uplne staci :)
Ked bude teply den, tak komisia to bude chciet mat rychlo za sebou, lebo v skusobni sa neda vetrat, teda ak ju medzicasom nezmenili :wink:
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

este si neodpustim jednu otazku, ako sa obliect? mam celkom prijemny pohodlny letny oblek, nebudem tam posobit ako past na oko?
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa kriznik »

Ty mas teda problemy, myslis ze zalezi na obleceni? :lol: ja som v skusobnej komisii zenu nemal :wink:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

no ked som skusku robil ja, jeden tam bol obleceny ako na promocie, jeden typek tam bol v teplakoch... a ja som zvolil rifle a tricko :)
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

myslim si, ze oblekom clovek urcite neurazi.
ja som oblek mal, ale hned po skuske som bezal do skoly na statnicu, takze som tuto dilemu nemal.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

roman napísal:no ked som skusku robil ja, jeden tam bol obleceny ako na promocie
luke napísal: ja som oblek mal, ale hned po skuske som bezal do skoly na statnicu
neodpustim si offtopic, ale nestretli ste sa vy dvaja na tej skuske? :lol:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Mal by tam clovek prist patricne obleceny. Aspon nejake slusne rifle, kosela a pod. No co si ta komisia môze o tebe pomysliet, ked tam prides v teplakoch :lol:?
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"