Idem na skúšky, držte palce!

Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Pekna, pekna, len ja chcem nieco s historickym nadychom, ale zato hento moze byt lacne strielanie.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 14:19, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

bum
51 rok je pre mna už hystoria
Kua , to aby som sa pomaly pobral do hrobu :?: :P :P :P

Hystoria = historia :!: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Tak uz mam dnes aj zbrojak u seba :lol:. Na druhy den bol hotovy. Teraz ma pokusa ten Mosin, ci ho nepojdem aj hned z roboty kupit :lol:. A v stredu idem po nakupne povolenie na kratku gulovu samonabijaciu :)
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 08 Dec 2009, 10:28, upravené celkom 1 krát.
elegant_driscoll

Príspevok od používateľa elegant_driscoll »

Zdravim všetkych som tu noví požiadal som o skupinu A som živnostnik a povedali mi PZ že A asi nedostanem ale daju mi B že A-čka davaju len vyslužil poličajtom a vojakom.To je naša Prievidza
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5608
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Šakal, ak si aj v žiadosti porobil toľko chýb, ako v predošlom kratučkom príspevku, tak sa tým policajtom ani moc nečudujem.
:D
Ale nie... kontrolovanie pravopisu prenechám Arminiovi. Ja len, že už skôr sme tu písali, že sa oplatí vopred si pozisťovať, kde robia s "áčkom" problémy, zistiť dopredu, aké problémy a potom tie problémy riešiť. Buď hľadať rôzne cestičky, alebo tam nabehnúť a zahrať občana znalého nielen zákonov, ale najmä vedomého si svojich práv. Občas to zaberie. Ale platí tu okrídlené: iný kraj - iný mrav, a tak poznanie "mravov" na príslušnom OO PZ nikdy nie je od veci.
:wink:
V každom prípade, držím ti palce, aby si dostal aj to "A". Už len preto, lebo sa mi nepáči, že žijem v štáte, kde 19 rokov po "nežnej", musia slušní, bezúhonní, zákonov dbalí a dane platiaci občania prosíkať úradníkov (platených z našich daní), aby mali právo v prípadne nutnosti aj so zbraňou v ruke brániť svoj život a zdravie, ochraňovať príbuzných, či nevinných.
:evil:
Ešte šťastie, že u nás sú policajti na zbraniach fakt klasa a je radosť k nim chodiť. Ako vravím: iný kraj - iný mrav.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Jack napísal:Už len preto, lebo sa mi nepáči, že žijem v štáte, kde 19 rokov po "nežnej", musia slušní, bezúhonní, zákonov dbalí a dane platiaci občania prosíkať úradníkov (platených z našich daní), aby mali právo v prípadne nutnosti aj so zbraňou v ruke brániť svoj život a zdravie, ochraňovať príbuzných, či nevinných. :evil:
Mudro vravis.
S panom Snyderom (z mojej podpisky) by ste si myslim rozumeli. :wink:
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

Jack
kontrolovanie pravopisu prenechám Arminiovi
No dobre , už sa to nebude opakovať , veď ja sa môžem aj uraziť :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa igoros »

šakal napísal:Zdravim všetkych som tu noví požiadal som o skupinu A som živnostnik a povedali mi PZ že A asi nedostanem ale daju mi B že A-čka davaju len vyslužil poličajtom a vojakom.To je naša Prievidza
cau sakal, tie vyjhadrenia niektorych p. policajtov... hlava sa mi z toho toci. Ked uz zivnostnikovi, ktory ma vsetky veci v poriadku nevydaju A-cko, to je fantazia... :shock: :twisted:
elegant_driscoll

Príspevok od používateľa elegant_driscoll »

Zdravím všetkých dnes som mal skušky a v pohode.Dostal som 5 otázok odpovedal som na všetky a v stredu si idem pre zbroják.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

šakal napísal:Zdravim všetkych som tu noví požiadal som o skupinu A som živnostnik a povedali mi PZ že A asi nedostanem ale daju mi B že A-čka davaju len vyslužil poličajtom a vojakom.To je naša Prievidza
Ja poznam prípad ked kolegovi nedali skupinu B,C-mu dali na vykon povolania,tak som mu vystavil potvrdenie aby mal aspon E-sportove učely,kde to bolo :?: V Prievidzi :shock:
elegant_driscoll

Príspevok od používateľa elegant_driscoll »

To je normalne je to Prievidza
inspiring_mcclintock

Príspevok od používateľa inspiring_mcclintock »

To je taka taktika, ktora sa pouziva asi takmer vsade tak to vyzera, skratka prides tam prvykrat, tak ta poslu s nejakym blbym argumentom do prd..., dokonca aj ked mas opodstatneny dovod . Ale ked tam dojdes 2,3 krat a budes trefne argumentovat tak predpokladaju, ze asi fakt mas o to zaujem a neskusas len tak z nudy blbosti a stastie, tak ti daju co chces. Podobne som rozsiroval aj ja na A v BA na 3 krat, nakoniec som doniesol asi "30" papierov co "ziadali" a nakoniec si zobrali len tlacivo a vypis z OR a s poznamkou ze oni nie su archiv na skladovanie papiera dali co som ziadal.... :D
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa igoros »

83Sajmon:
Nieco na tom tvojom tvrdeni bude... a ma to aj opodstatnenie, no ako by to vyzeralo, keby kazdy magor mal A-cko. Nie je kazdy taky uvedomely v danej veci ako my tu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"