Idem na skúšky, držte palce!

Používateľov profilový obrázok
karci78
občasný prispievateľ
Príspevky: 97
Registered for: 6 years 11 months

Príspevok od používateľa karci78 »

Vo štvrtok je u nas nestrankovy deň,zbran aj tak nezaevidujem.ked tam budeme aj dlhšie,zoberem aj mamu na výlet,maju tam zzoo,tak sa pomotame.
Používateľov profilový obrázok
karci78
občasný prispievateľ
Príspevky: 97
Registered for: 6 years 11 months

Príspevok od používateľa karci78 »

Zbraň je doma,celkovy čas vybavovania od 8:05 do 10:10 hod.rano...a to sa reálne dali papiere dokopy o 8:30..išlo to až moc rýchlo...11:15 som už odchádzal so zbraňou "v ruke" na slovensko....
EMO
občasný prispievateľ
Príspevky: 12
Registered for: 6 years 11 months

Príspevok od používateľa EMO »

Takže dnes úspešne AEF v Považskej Bystrici. Takmer 20 žiadateľov, traja to nedali. Jeden chalan si podával žiadosť len VČERA!! V pohode mu ju prijali. Perla miestneho folklóru: zbrojný preukaz bude hotový 30 dní od podania žiadosti. Chalan si počká mesiac, ja mám prísť v pondelok. :D
Misos
prispievateľ
Príspevky: 140
Registered for: 6 years 11 months

Príspevok od používateľa Misos »

Ja som mal tuším: A-20, B.1-6, B.2-8, B.3-19, B.4-10, C-1, D-12, E-9. Len tak pre info...
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

No len mi povedz že ako môže ostatným pomôcť táto informácia. Otázky sú tam všetky, každá po jednej.

Videl som ako žiadatelia prehrabávali kôpky a rozmýšľali nad tým ktorú si vytiahnuť, tejto logike nerozumiem. Treba prísť a zobrať z každej kôpky prvú, to nie je lotéria že niektoré sú víťazné a ďalšie prázdne.

Na skúšky treba ísť pripravený a nie dúfať, že si vytiahnem niečo čo mi sadne.
Misos
prispievateľ
Príspevky: 140
Registered for: 6 years 11 months

Príspevok od používateľa Misos »

U nás sa neťahalo sa z kôpok otázok, ale ťahali sa obálky kde bol súbor otázok. Ja som mal tie čo som spomenul vyššie.

Na čo som to písal? No na nič extra. Ako som písal, pre info... Koho to zaujíma, má reálny príklad. Koho nie, tak to preskočí.

Kto sa ako naučí a koľko po tom stresuje je jeho vec. Ja som sa v rámci možností pripravil dobre a otázky mi nerobili nijaký problém.

Pozn. Ak máte dojem, že to sem nepatrí, moderátor to môže premazať.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ale reálny príklad čoho? Že z každej oblasti je jedna otázka? Fakt mi uniká pointa, že ako to niekomu môže pomôcť.

Nechápem prečo by to mali moderátori mazať, len som chcel prísť na to, že čo si tým chcel povedať. Doteraz to netuším ale to nevadí.

Súbor otázok. Znamená, že si vytiahol jednu obálku a tam boli z každého okruhu po jednej otázke?
Misos
prispievateľ
Príspevky: 140
Registered for: 6 years 11 months

Príspevok od používateľa Misos »

Reálny príklad skladby súboru otázok. Pred skúškou v rámci debaty na chodbe som zistil, že sme boli dvaja ktorým bolo jasné, že koľko a akých otázok bude. Napriek tomu, že sa to napr. na tomto fóre spomína na viacerých miestach a pre tých čo neholdujú internetu, tak sa to spomína aj vo Vyhláške, ktorú ale asi číta menšina uchádzačov.

Áno, ťahala sa obálka (zdalo sa mi, že ich tam bolo na výber 20) a v nej boli nastrihané znenia otázok. Ako na vysokej škole kedysi.
stoporko
občasný prispievateľ
Príspevky: 8
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa stoporko »

Ahojte, už dlhšie čítam toto fórum, no keďže som nemal čím prispieť, tak nebol ani dôvod na registráciu. Včera úspešne spravené skúšky v Ba II (skup. A,E,F), čo je aj zásluhou množstva informácií z webfóra. Ďakujem všetkým, ktorí píšete hodnotné informácie a odpovedáte na otázky začiatočníkov.

Skúšky boli v pohode, trochu dlhšia čakacia doba kým človek prišiel na rad, no bolo nás tam asi 15, tak sa niet čo čudovať. :)
RomanDiamond
prispievateľ
Príspevky: 172
Registered for: 6 years 6 months

Príspevok od používateľa RomanDiamond »

Gratulujem, tiez som si robil tieto skupiny. Vitaj v klube...
luxus
občasný prispievateľ
Príspevky: 51
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa luxus »

Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Prílohy
CSIMG_1_1.jpg
Používateľov profilový obrázok
hnupek
občasný prispievateľ
Príspevky: 14
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa hnupek »

Drzte palce, zajtra mam den D - skusky v Senci, A+E

Studoval som poctivo zakony, knihu a forum (a to mi dalo najviac), tak sa snad na niecom nezakokcem alebo neurobim banalnu chybu... :?
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Držím prsty a F si si už prečo neprihodi na žiadosť?
Používateľov profilový obrázok
hnupek
občasný prispievateľ
Príspevky: 14
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa hnupek »

Diky! Skusky uspesne urobene :D

F som si nedal kvoli obhajobe A (prepojil som to; nemam zivnost) a taktiez kvoli obmedzenej drzbe streliva. E pokryje moje chutky :D

Co som ale mal zazitok - tak s nami cakal jeden "pan", ktoremu nonstop mlela huba a hovoril na kazdeho, sice ho nepocuvali (bud vyfetovany alebo snad nesvojpravny) co sa nam chvastal ako mu zobrali zbrojak, ako strielal xxxxxxx a do vzduchu, zo zamopalu a podobne.. Toto ma este viac utvrdilo v spravnosti svojej volby - branit sa proti takymto #@$@$

Dakujem znova vsetkym prispievatelom webfora a Legis Telum za cenne informacie!!


//edit: redukcia informacii ak by sa jednalo o aktivne vysetrovanie
Naposledy upravil/-a hnupek v 30 Aug 2018, 14:22, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"