Zbrojný preukaz Levice

Používateľov profilový obrázok
MadRabbit
občasný prispievateľ
Príspevky: 72
Registered for: 8 years 5 months

Zbrojný preukaz Levice

Príspevok od používateľa MadRabbit »

Zdravím, tak dnes som bol podať žiadosť o skupinu B a F. Prvý problém bol, že pre prvožiadateľov je zvlášť nové tlačivo, teda moje vyplnené tlačivo stiahnuté z internetu nebolo vhodné. Nové tlačivo je totožné ako to na nete, len obsahuje riadok kam vám rovno napíšu termín skúšky. Ako dôvod som udal pre Bčko "Ochrana života, zdravia osoby a ochrana majetku." Pán policajt mi to z fleku zamietol, že to ako dôvod nestačí, že mu to prokurátor nevezme. Tak som na druhú stranu žiadosti dopísal ešte pár viet v zmysle, že chcem chrániť rodinu a majetok, nakoľko máme doma cennosti a bývame v lokalite so zvýšenou kriminalitou atď. Policajt bol ochotný a dalo sa vidieť, že nechce robiť komplikácie, len proste asi má nejaké nariadenia z vyšších postov. Zvyšný postup bol v pohode, dal mi rovno termín skúšky a hotovo.
Používateľov profilový obrázok
fotograf
častý prispievateľ
Príspevky: 800
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa fotograf »

Sorry za OT, ale stále nemôžem prísť "na chuť" tej skupine B (ZP)... :arrow:
Netýka sa to konkrétne teba, ale ide o všeobecný povzdych. :?
Používateľov profilový obrázok
maximus
občasný prispievateľ
Príspevky: 26
Registered for: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa maximus »

Je to uz trosku starsie, ale ako si dopadol?
Tiez som z Levic a najblizsi mesiac idem do toho, este zatial zhromazdujem informacie nech je to na 100% :)
Pripadne ak mate niekto informacie z Levic, udajne je tam teraz p. Bizoň a vraj nie je vydavaniu sk.A velmi nakloneny.
Používateľov profilový obrázok
MadRabbit
občasný prispievateľ
Príspevky: 72
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa MadRabbit »

maximus, dopadol som pozitívne, skúšky boli úplne v pohode, komisia bola bez lekára, skúšalo sa v trojici, jeden odpovedal, ostatní sa ešte pripravovali. Odpoveď trvala asi tak 10 minút, na jednu otázku som odpovedal mylne kvôli knihe, ale knihu mali zo sebou, takže si to pozreli, že vážne je v knihe chyba a nerobili okolo toho haló, len ma opravili. Na tom termíne kedy som bol ja spravili všetci, bolo tam aj zopár Ačkarov.

Ano, už vtedy tam bol p. Bizoň, mám z neho neutrálne pocity, taký vážne sa tváriaci mladý policajt, myslím, že v rámci možností férový, nerobil obštrukcie. Aký má prístup k Áčku to netuším, osobne si myslím, že k tomu má čo povedať aj prokurátor.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

MadRabbit napísal:... na jednu otázku som odpovedal mylne kvôli knihe, ale knihu mali zo sebou, takže si to pozreli, že vážne je v knihe chyba a nerobili okolo toho haló, len ma opravili.
Ak si ešte pamätáš, o čo išlo, hoď to prosím do tejto témy. Možno to niekomu pomôže.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"