Priprava na ZP a nasledna skuska BA III

rivaj
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Registered for: 2 months

Priprava na ZP a nasledna skuska BA III

Príspevok od používateľa rivaj »

ahojte,

dnes som narazil na toto forum a rovno vyuzijem prilezitost a spytam sa par veci. Este ako ziak ZS som chodil na strelecky kruzok a pravidelne sa zucastnoval aj sutazi. K strelbe ako sportu mam pozitivny vztah. Rozmyslam, ze sa k tomuto hobby po 35r vratim :-). Zacal som s pripravou a zakupil knihu Zbrojný preukaz odborna sposobilost (modra) + APP ZP premium. Doporucujete este nieco dodatocne ? Ked skoncim teor.pripravu pojdem na pripravny kurz, poznam napriklad hunter club. Kludne doporucne aj iny, zrovna tu sme boli z firmy 2x na konci roka s klientami z prace a vsetko bolo to OK. A posledna vec, patrim pod BA 3 a rad by som vedel ako sa nastavit. Som klasicky zamestnanec. Viem, ze je to prudko individualne ale ak budem vediet, ze na BA 3 nemam sancu na A, skusat to nebudem a pojdem rovno na B (+ E,F). Neviem, ci je idealne ist do konfiktu pri podani ziadosti aj ked viem, ze ak splnim zakonne podmienky nemal by ma prislusnik zrusit uz v tomto kroku. Druha vec, ze z prace mi mozu vystavit doklad, ze casto prevazam v aute zariadenia vysoko na 100tis E (v pripade, ak ideme na instalaciu, ide o IT.). Skusky ako takej sa nebojim. Vopred dakujem za usmernenie a odporucania.
matyashisko
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Registered for: 1 year 5 months

Príspevok od používateľa matyashisko »

Ahoj, ak ti daju z prace doklad, tak by Ako malo byt v pohode. Tiez som mal nieco podobne o technike a citlivych udajoch a ziaden problem (hoci iny okres). Acko zo zakona byt problem ani nema, ale preco to takto vsetkym nezjednodusit, vsakze...

Super kurzy so skvelym, ludskym, bezpecnym a vtipnym pristupom su u p. Brunovskeho - Strelecka akademia. Bol som viackrat a este niekedy pojdem (na individualku pre niektore specificke situacie). Kryta strelnica v Lozorne, kde to robi je vlastne hala a je to tam lepsie ako na stanoviskach / drahach, z mojho pohladu.

Tu su info, kontakt, foto:
streleckaakademia.sk
rivaj
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Registered for: 2 months

Príspevok od používateľa rivaj »

@matyashisko , dakujem za info. Lozorno mam cez kopec, tak pojdem pozriet. Este otazka, na skuste je nutna citacia zakonov alebo skor preferuju vlastnymi slovami aby videli, ze vies o com hovoris. Jasne, tie zakladne definicie ako zakazane zbrane, atd sa staci nakockovat. Naozaj tu nie je nikto kto v poslednom case robil skusku na BA3 ?
matyashisko
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Registered for: 1 year 5 months

Príspevok od používateľa matyashisko »

Treba mu napisat / zavolat. Uvidis.

K uceniu sa radsej nebudem vyjadrovat, dost som sa to driloval podla otazok v knihe. Ini mozno budu mat lepsiu metodu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"