Nákupné povolenie

Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Je nejaka sanca, ze ti majitel bytu da notarsky overene potvrdenie, ze suhlasi s drzanim zbrane tebou v jeho nehnutelnosti?
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Moj osobny nazor je, ze ano. Ale s tymito otazkami si uz dost mimo temy, ak to chces preberat podrobnejsie, asi by bolo najst vhodnejsie temy.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

wulpo: pokial viem, potrebujes potvrdenie o tom, ze sa v danom mieste zdrziavas a ze tam byvas, hoc i v podnajme. Nemusis mat nahlasenty prechodny pobyt. Vychadza mi to tak, ze bud tam oni nevedia alebo sa im to nechce riesit.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

n) držaním zbrane a streliva oprávnenie prechovávať a mať pri sebe zbraň a strelivo na miestach určených v preukaze zbrane, ak tento zákon neustanovuje inak,
Kedze v zakone sa nepise (som nenasiel) stat o zaevidovani na miesto pobytu a ani sa nepise nic o dokladovani vlastnickeho prava/ci prava uzivania, tak ja by som si nasiel cas na dlhsiu navstevu a dozadoval sa odovodnenia zo zakona.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Ja som na tento ucel svojho casu daval policajtom najomnu zmluvu, ofotili si prednu stranu, kde je adresa bytu a moje meno ako najomcu, a bolo. Ked som sa prestahoval, stacilo notarsky neoverene povolenie prechovavat zbrane v byte.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Pani, treba sa dozadovat odovodneni podla zakona.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Si sa mohol spýtať rovno že kde sa v zákone uvádza že treba zmluvu o prenájme. :o
majan0
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 6 years 5 months

Príspevok od používateľa majan0 »

Zdravím Vás páni, mám otázku , ako dlho u vás trvá kým vám vydajú NP?? Včera som bol
U nás (TT) pre NP , a som nemilo prekvapený, hned pri dverach ma upozornili že sa nevydáva na počkanie.....ok , ale by som čakal na NP 10 dní???? Tak schválne, u vás koľko????
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

... neviem ako dnes, pár mesiacov som tam už nebol, ale za uplynulých 10 rokov to nikdy nebolo dlhšie ako 20 minút 8)
lubco
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 6 years 8 months

Príspevok od používateľa lubco »

TT - tento rok, dva tyzdne, bol som rad ze preukaz zbrane bol na pockanie, cital som tu prispevky o tom, ze uz sa stalo ze aj preukaz bol az po nejakej dobe...
22buco
prispievateľ
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa 22buco »

Zilina - na pockanie a jednoznacbe najlepsi pristup !!! Presiel som takmer vsetky okresne mesta , Zilina jednoznacne vedie :-)
Používateľov profilový obrázok
gereta
prispievateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa gereta »

Tak to si nebol v Dunajskej Strede ;-). Dream team! Vzdy na pockanie - oboje. 3x som to dokonca vybavil tak, ze o 10:00 pre nakupko o 10:30 odchadzal z obchodu a o 11:00 na ceste domov s preukazom zbrane! Mili, zodpovedni, ustretovi...a ked mi pani prislusnicka naposledy povedala, ze “vsak sme tu pre vas”, tak som isiel do kolien... Byt ich sefom, tak maju permanentne premie. Dakujeme!
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

Veď to napíšte pokojne aj Gašparovi, alebo na policajný facebook. Pochvál na príslušníkov chodí minimum. Len pozor, ako to sformulujete, aby z toho dotyční ešte nemali zle...
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Chváliť príslušníkov je obvykle kontraproduktívne. Najmä pre nich. Systém funguje zvyčajne tak, že nadriadený, ktorý pochválený nebol, je na pochválených príslušníkov nasra..dený. Lebo ohrozujú jeho postavenie, a vďaka svojej šikovnosti by ho mohli raz nahradiť. A tak si to chlapci a dievčatá pri okienku s mizernou druhou platovou triedou odskáču.

Môj názor - pochváľte ich osobne a ústne, na písomné pochvaly nadriadeným kašlite.
Kostej
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 6 years 5 months

Príspevok od používateľa Kostej »

majan0 napísal:Zdravím Vás páni, mám otázku , ako dlho u vás trvá kým vám vydajú NP?? Včera som bol
U nás (TT) pre NP , a som nemilo prekvapený, hned pri dverach ma upozornili že sa nevydáva na počkanie.....ok , ale by som čakal na NP 10 dní???? Tak schválne, u vás koľko????
Malacky 5 minut a aj to prehanam:)
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"