Psychotesty - psychológovia, odporúčania

Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

mrzo napísal:... Od toho je tato tema aby sme odporucili gun positive psychologov, ktory ak su zaujaty, tak nasim smerom...
Podla mna staci, ak tu budu pokracovat hlavne odporucania na plne profesionalnych a nezaujatych psychologov. Ani jedna zaujatost nie je pre nas dobra.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

dnes psychotesty, 3x karticka
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Iný kraj, iný mrav :wink:
Jednu máš odniesť svojmu doktorovi, predpokladám.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

ano, jedna lekarovi
Používateľov profilový obrázok
Lemon1987
občasný prispievateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 6 years 8 months

Príspevok od používateľa Lemon1987 »

Zajtra sa chystam na psychotesty na odporucanie jedneho z aktivnych clenov tu na fore - TREA/raca/Bratislava - Po telefone mali profesionalny pristup uvidim na mieste, chystam sa podat novu ziadost na A,E typ naraz tak uvidim ako pochodim. Drzte palce
Používateľov profilový obrázok
MacGyver
občasný prispievateľ
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa MacGyver »

Dobre ti odporučil. :roll:

Písal som o štyri strany dozadu:
MacGyver, Pia Okt 16, 2015 10:00 am napísal:Nepisem sem tento prispevok preto aby som ziadatelom pomahal hladat ten najjednoduchsi a najrychlejsi test cez ktory prejde aj cvicena opica. Pisem tu preto aby sa ziadatelia vyhli testom ktore su neprimerane narocne, dlhe a neumerne zvysujuce sancu ze test sa im nepodari uspesne obsolvovat.

Trea = Neodporucam. Mne to odporucil znamy ktory tam bol robit testy, ked vypuklo to sialenstvo s Lipsicom. Vtedy brali ludi po skupinach aby stihali kasirovat ten napor nedobrovolnych zaujemcov.
Ja som tam bol pred par mesiacmi. Bol som sam. Psycholog (mlady chalan s podobanou tvarou) si na mna spravil tri hodiny casu. V osobnom pohovore ktory trval jeden a pol hodiny my kladol otazky o veciach do ktorych ho nic nieje a snazil sa ma vyprovokovat aby som mu strelil jedno zaucho. No nakoniec som psychotesty obsolvoval so zaverom sposobili. A po tamtom teste som mal dostat minimalne povolenie na nosenie automatickych zbrani.
Takže aktívny člen fóra ti dal odporúčanie zrejme na základe skúseností z doby kedy sa robili psychotesty masovo a rýchlo. Dnes neplatí to čo platilo včera. Veľa šťastia na psychotestoch v Trea.
Používateľov profilový obrázok
Lemon1987
občasný prispievateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 6 years 8 months

Príspevok od používateľa Lemon1987 »

to ste mne nepotesil , ale dakujem za varovanie , aspon sa pripravim
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

http://www.kaspo.sk/

Tuto sú pri zmysloch a navyše tam onehda bola setsakra sexi sestrička. By som chodil na testy každý týždeň... :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Lemon1987
občasný prispievateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 6 years 8 months

Príspevok od používateľa Lemon1987 »

diky lovec , mna by ta setsakra sexi sestricka zbytocne rozptylovala musim ten test stihnut do 2,5 hodky lebo potom bezim sa domov starat o syna takze musim premyslat takticky 8) kazdopadne dam vediet ako som dopadol a potom poviem ci odporucat alebo nie
Naposledy upravil/-a Lemon1987 v 13 Sep 2017, 11:13, upravené celkom 1 krát.
tomas120
častý prispievateľ
Príspevky: 706
Dátum registrácie: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa tomas120 »

2,5 hod.? čo by si tam toľko robil? :D Keď som ja robil psychotesty /u iného klin. psycho./ trvalo to hoďku a dákych pätnásť min. vrátane vypisovania kartičiek. Doktorka sa ponáhľala vzhľadom na to že v čakárni na ňu čakal skutočný pacient, ktorý jej tam začal rozoberať radiator :lol: :lol: držím palce.
Používateľov profilový obrázok
Lemon1987
občasný prispievateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 6 years 8 months

Príspevok od používateľa Lemon1987 »

no ak sa bude aj tato doktorka ponahlat tak ja budem len za , hlavne aby nebola zaujata
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

Ja som bol u TREA a aj manzelka a u toho mladeho chalana to slo bez problemov. kazdy v iny den. obaja sme sa v pohode priznali, ze chceme Acko. Testoval dost, ale neprekazalo mi to. Psychotesty mam docela rad :D. Ja som u neho skoncil za menej ako hodinu a pol a to mi do telefonu hovoril, aby som si vyhradil aspon 3 hodiny. Ale sam hovoril, ze som bol unho vtedy jeden z najrychlejsich. Manzelka to dala v podobnom case.
Hlavne sa dobre vyspat a neist tam s predsudkami. No ani to neprecenit a nehovorit, ze sa bojis tak chces byt ozbrojeny a tak. Ja mam s psychotestami dost skusenosti, tak som sa mu nebal priznat Acko. No neviem povedat, ci to u neho zavazi pri rozhodnuti alebo nie. Ak by si povedal, ze budes iba sportovy strelec, tak tym asi nic nepokazis. Podla informacii co mam, tak to boli trosku preriedene testy co robia vodici s majakmi.
Používateľov profilový obrázok
Lemon1987
občasný prispievateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 6 years 8 months

Príspevok od používateľa Lemon1987 »

Zdravim, tak nakoniec som sa rozhodol pre PhDr.Kurucovu na Fedinovej 9, na odporucanie lovca- test trval 2 hodky , vyborny az priatelsky pristup doktorky. Odporucam
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa thrash »

vie mi miekto poradti psychloga v PO, nieco aktualne + dobry pristup a cena :)
duskoko
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa duskoko »

Zdravím je nejaká možnosť ako sa pripraviť na psychotesty ? zandelho ma to čaká a nechcem s tade výsť s papierom na hlavu :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"