Psychotesty - psychológovia, odporúčania

Používateľov profilový obrázok
neo250
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa neo250 »

Ahojte,
neviem či do tejto sekcie ale predsa sa opýtam. Keď sa mi podarilo pri sťahovaní stratiť psychologický posudok o psychickej spôsobilosti "čiže tá biela kartička", tak kde si ju môžem znovu požiadať o vydanie? U lekára kde som to robil alebo na polícií? Ak už naozaj neviem ako sa volal ten lekár, tak vedia mi poradiť na polícií? Vďaka za hint.
Misos
prispievateľ
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 6 years 11 months

Príspevok od používateľa Misos »

neo250 napísal:Ahojte,
neviem či do tejto sekcie ale predsa sa opýtam. Keď sa mi podarilo pri sťahovaní stratiť psychologický posudok o psychickej spôsobilosti "čiže tá biela kartička", tak kde si ju môžem znovu požiadať o vydanie? U lekára kde som to robil alebo na polícií? Ak už naozaj neviem ako sa volal ten lekár, tak vedia mi poradiť na polícií? Vďaka za hint.
Váš všeobecný lekár to má v záznamoch. Teda ja by som sa spýtal môjho "obvoďáka" a následne kontaktoval toho klinického psychológa so žiadosťou o odpis, resp. opakované vydanie "kartičky".
kicko
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 4 years 10 months

Príspevok od používateľa kicko »

Mate niekoho v okoli Skalice? Co som tu zistil, tak jedna psychologicka pyta 90 EUR, co sa mi zda prehnane.. a referencie na nu neviem.
Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

Tak dnes som si po 9 rokoch zopakoval psychace... Pred 9 rokmi som robil este podla starej legislativy (bez tej karticky) dnes podla novej (s kartickou) ...Testovanie u rovnakeho lekara (Marian Sirka HE)... skusenost ako posledne pozitivna... odporucam

Cena 50e kedze som obhajoval sposobilost z pred 9 rokov a obhajil som cena jemne poklesla. Doktor/sestra/personal velmi prijemni a privetivi ludia
kicko
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 4 years 10 months

Príspevok od používateľa kicko »

Nakoniec som bol v BA u pani Kurucovej.
Vsetko v pohode, mila pani.

http://www.kaspo.sk/
Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa kamov »

Cavte, viete poradit vo Vranove/Humennom/Michalovciach psychologa ktory mi vystavy potvrdenie? Kedze nemam vela casu, chcem tam stravit co najmenej.


Dakuejm
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

V HE robil niekedy Marian Sirka ale posledne co som skusal tak bol dlhodobo PN. Potom do he chodi nejaka p psychologicka z TV. Ja som nakoniec robil v BA co ti velmi asi nepomoze. Meno si vygooglis rychlo.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

V byvalom dome ROH "na letisku" vo VT je psychologicka, chodim tam, je pohodova a hlavne nie je zaujata voci zbraniam. Test robim cca 1 hodinu, karticka na pockanie.
jalso
prispievateľ
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa jalso »

Práve absolvovaný test u Mgr Jany Stevakovej, Appidum sro, v Senci. Cena psychotestu 70 eur. Vsetko v pohode, vrelo odporucam.
steniels
prispievateľ
Príspevky: 320
Dátum registrácie: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa steniels »

Servis,
viete mi odporučiť niekoho dobrého na psychotesty v Trenčíne.
Používateľov profilový obrázok
Mr.DRAKO
prispievateľ
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa Mr.DRAKO »

Ja som bol tuto a spokojnosť. Len si priprav 90€

https://www.cerebruspsyche.sk/sk/
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Mesi napísal: 30 Máj 2013, 10:43 Aspon to svedci o tom, ako ludia vnimaju zbrane aj napriek tomu, ze 90% z nich (tych mladsich) nikdy ziadnu (okr. kat. D) ani len nevidelo.

Feb 2013 som robil v KE testy, ziadne otazky preco, naco, vskutku velmi prijemna psychologicka.

PhDr. Agnesa Stojničová
Fakultna Nemocnica L.Pasteura (aka nova nemocnica)

Telefón: 055 6403 860
Mobil: 0915 876 341
agnesa.stojnicova@unlp.sk

Cena 42€, testy sa robia pp. raz do tyzdna o 9:00 (test +- 1,5hod.), vyzaduje si zdravotnu dokumentaciu (iste by stacilo aj potvrdenie od vseobecneho o neevidencii ziadnych psycho chorob).
+10 rokov. Prístup rovnaký, ponúknuté dva termíny do týždňa - utorok a štvrtok. Potrebné je potvrdenie od všeobecného lekára vylučujúce kontraindikované choroby (vyhláška 105/2012 MZ SR).

Cena 66€, ak to nie je váš prvý test v tejto ambulancii, tak 54€. Platiť sa dá v hotovosti aj kartou.
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Dátum registrácie: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Potvrdzujem, tiež som bol u nej.
macike
občasný prispievateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 11 months

Príspevok od používateľa macike »

Spominate, ze mimo osobnostnych, intelektualnych, reflexnych, rorschach testov ste mali aj nejake obrazky ruk. Popisete blizsie? Co robi ruka na obrazku a vase odpovede?
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Su tam ruky znazornujuce rozne gesta. Co myslis ze sa v teste sposobilosti k ozbrojeniu ocakava? Ze otvorena ruka svistiaca v priestore niekoho facka, alebo niekomu mava? Ale primarne tie testy by mali byt individualna zalezitost, nie spolocna uloha. :-D
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"