Psychotesty - psychológovia, odporúčania

cestny.pirat
občasný prispievateľ
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa cestny.pirat »

ja som nemal skvrny vobec ziadne.
len tri dotazniky ano/nie (bijete svoju zenu? pijete jak duha? planujete niekoho zabit?), hadanie 9. pokracovania 8mich obrazkov z ponuknutych vzorov (tam som nahral plny pocet, aj ked posledne dva obrazky som riesil 5 minut :) ) a este hladanie nejakych speci znakov na pocitaci, plus este nejaky test na PC, ale uz sa nepamatam aky.
inspiring_albattani

Príspevok od používateľa inspiring_albattani »

Dnes úspešne spravené psychotesty u PhDr. Fusekovej v Trenčíne. Čas trvania spolu 1:20 a cena 80,-.
Jednoznačne doporučujem každému z okolia TN, pani doktorka je milá a vôbec som u nej nebadal snahu klásť záludné otázky.
Čo sa týka testu tak ten spraví snáď každý ľavou zadnou.
Navyše krátke čakanie na objednanie, kartičky na počkanie.
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

Musi byt mila,Ty makas na 80Eur 2dni,ona to ma za 1hod :wink:
inspiring_albattani

Príspevok od používateľa inspiring_albattani »

Beriem to ako nutné zlo.. Inde si vezmú tiež 80,- a ešte ťa s radosťou podusia vo vlastnej šťave :wink:
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Dátum registrácie: 8 years 11 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Pardon za ciastocny OT, ale neda mi nereagovat.
Ja osobne vidim psychotesty asi trochu inac. :mrgreen: Som urcite za "podusenie" pocas psychotestov, nech to nie je len formalna povinna jazda k ziskaniu ZP, cez ktoru prejde kazde individum co ma 80€, bez urazky. Podobne som k tomu pristupoval aj v mojom pripade a bol som zvedavy ako som na tom sam. :D Snad kazdy zdravo uvazujuci jedinec ma nejake male pochybnosti ci "na to" ma, ake je jeho podvedomie, logika ci reflexy, teda ci " je v poriadku". :?: Potesilo ma teda vyse 90 minutove intenzivne testovanie, v mojom pripade. Zamietavy posudok by som prijal s pokorou a zacal by som si na seba "davat pozor", pripadne by som zvazoval "nejaku liecbu". :lol: Pozitivny vysledok vysetrenia ma samozrejme posunul k ziskaniu ZP.
Ad honorar 80€. Ked sam vykonavam nejaku zmluvnu cinnost, popri hl. prac. pomere, 20€/hod je taxa, ktora mi pride adekvatna. Vlastne ani v HPP sa snazim nedostavam menej. 8) Ked zaokruhlim "psychotesty", nech to je 2 hodiny face-to-face "vysetrenia" a nasledne vypracovanie posudku v rozsahu niekolko A4, tak so zaokruhlovanim "hore" sme na 4 hod. Koniec koncov, klinicki psychologovia nevykonavaju bezne tuto cinnost 8 hodin denne so 4mi ucastnikmi a 5 dni v tyzdni. A chapem tiez, ze popri ziadateloch o ziskanie ZP maju dalsie zdroje prijmu. To snad dava urcity predpoklad kvalite ich prace a €€ nezavislosti. Nieco velmi podobne ako bola snaha financne vyznamne prilepsit sudcom, aby rozhodovali nezavisle a nedali sa "kupit". Nie vzdy sa to asi podarilo, ale je aspon nadej na zlepsenie pomerov v sudnictve. Lebo v inom priklade, zo zivota, vypuklo vidime ako je na tom ucitelsky zbor a ako postupne klesa uroven ucitelov s ich klesajucou zivotnou urovnou a slabym spolocenskym postavenim, cest vinimkam. Preto si zelam aby "moji lekari" boli patricne ohodnoteni a vykonavali svoju pracu na 100%. Tam totiz ide o zivot a ked nejde o zivot, ako sa vravi, "ide o ho*no".
Používateľov profilový obrázok
Ruzer
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa Ruzer »

Dnes psychotesty v Prievidzi u PhDr. Renata Melicheríková ( http://www.psychologprievidza.sk/ ) , trvalo to 2 hod. potom ma poslala na kavu a uz som mal aj dve karticky pre policajtov ( vo folii) + karticku do zdravotnej karty
IQ test, nakreslit obrazok, nakreslit cloveka, farba-zvuk na cas, dotaznik na pocitaci a na papier, obrazky dlane v roznej polohe a opisat co tam vidim
platil som 70€ i ked povodne do telefonu vravela 80... 60 sa plati ked ste dvaja.... celkovo odporucam, prijemny pristup
Používateľov profilový obrázok
calvin
prispievateľ
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa calvin »

dnesny psychotest u PhDr. Anny Dvorskej, Ruzinovska 10, BA2 - prijemna diskusia, profesionalny pristup bez predsudkov, celkovy cas 1 hod vratane vystavenia karticiek, cena 70 EUR.

za mna odporucam.
Používateľov profilový obrázok
maximus
občasný prispievateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 7 years 7 months

Príspevok od používateľa maximus »

Chcel by som odporucit PhDr. Soňa Kosorínová z Levic
Profesionalny a mily pristup. Prijemna atmosfera pocas celeho priebehu.
cena : 80€ / 60€ pre členov streleckeho klubu Fenix-Levice
inspiring_ritchie

Príspevok od používateľa inspiring_ritchie »

Dnes som absolvoval psychotest v Liptovskom Mikuláši na tomto pracovisku.
Čas približne 2,5 hod., cena 80€.
Pozostával z niekoľkých dotazníkov a papierových testov, jeden test na PC, test s obrázkami rúk a test s farebnými tlačidlami, vysokým a hlbokým tónom a pedálmi.
Odporúčam.
Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa aparapi »

" test s farebnými tlačidlami, vysokým a hlbokým tónom a pedálmi. " a to so robil psychotesty na vodičák na nákladné autá, alebo na zbrane? :D
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 637
Dátum registrácie: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa mabo »

väčšinou je to na autá.... tento test (okrem iných) vraj odhalí "častého konzumenta alkoholu"
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

este ze polovnici na testy nemusia :D
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Psychotesty pre profivodicov a drzitelov zbrani su podla slov psychologicky na 70% rovnake. Robil som ich sucasne, vysledky zo zbrani pouzila aj k vodicaku "C,D" plus prihodila nejake otazky navyse. Testy som robil cca 1,5 hodiny. Platil som samozrejme 2x :evil:.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Nemam v hlave usmernenie MinZ ale robil som absolutne identicke testy spolu s tymi co robili na profi vodicak (ci po sposobeni nehody). Mna sa netykali akurat posledne dva testy, takze som skoncil skor.

Rad by som vedel, ze ci aj pri zhodnocovani profilu su ine kriteria na vodica ako na drzitela ZP. Ak nie, tak potom do pripadnej novely by bolo vhodne zaradit, ze drzitel posudku pre profi vodica nemusi robit test 2hy krat. Fakt je to zbytocnost.
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Dátum registrácie: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa Steff »

ALEBO! by som aj ja mohol soferovat autobus, ked mam zbrojak :D

Snivajte s nami :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"