Nákupné povolenie na Sa vz.58

inspiring_blackwell

Príspevok od používateľa inspiring_blackwell »

ja som akurat minuly tyzden zaobstaral jednu vz58 v pondelok som si objednal zbran (v presovskom shope) zaroven som skocil pre NP co mi vystavili na pockanie v stredu dorazila zbran a vo stvrtok som isiel pre nu v v piatok som si ju bol zapisat ani jedno zle slovo nepovedali az nato ze policajtom sa bars nepaci ze vojenske samopali predavaju za 200-250e ale co uz .... :D bol som ju odskusat na vojenskej strelnici a musim povedat ze na 200m bez jakehokolvek problemu som na 2x odfukol 50x30 laminatovu dosku chcel som skusit az na 600m ale uz mi zamrzli ruky tak som siel domou...ked sa zamyslim ze pred rokom som vlete kupoval vzduchovku za 165e a teraz samopal za 200e tak je to fakt zaujimave :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Crematory napísal:...ked sa zamyslim ze pred rokom som vlete kupoval vzduchovku za 165e a teraz samopal za 200e tak je to fakt zaujimave :twisted:
Lenže ty si nekupoval samopal, ale samonabíjaciu guľovnicu. A to je rozdiel. 8)
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Ked zo mna opadol hnev z vyjadrenia Okresnej prokuratury Vranov ( po tekutom upokojovadle ), napisal som odvolanie a dnes som ho poslal na Krajsku prokuraturu Presov. Som zvedavy, ako to cele dopadne. Zda sa mi ale, ze niektori ludia su uz predposrati z toho, ako dopadnu volby a nechcu ist hlavou proti muru. Za cias komunistov sa stacilo postazovat na OV KSS, sudruh potom dvihol telefon, zavolal dotycnemu a spytal sa ho : sudruhu, Ty este chces prist zajtra do prace ? A bolo vybavene. Nie som zastancom diktatury,zvlast nie tej, ktoru sme tu uz mali, ale v tomto state chyba niekto, kto by tresol pastou po stole a povedal : kurva chlapi, takto to dalej nejde.
inspiring_blackwell

Príspevok od používateľa inspiring_blackwell »

hej admin lenze v preukaze mam napisane ze samopal vz. 58 nie samonabijacia gulovnica vz.58 ... :D
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

A čo tam teda máš?
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

bus driver: Ty si si nepoziadal o nakupne pisomnou formou?
Potom ti musia pisomnou formou aj odpovedat
Ak ano preco neskusis inspekciu ministerstva vnutra?
Ak si clenom Legis Telim popros ich pravnikov o podporu. :wink:
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Ziadost o NP som nepodal, pretoze mi policajt odmietol dat prazdne tlacivo.
Co sa tyka inspekcie MV SR, neverim im.
Legis Telum snad pomoze, uz maju pisomnosti ohladom tohto pripadu. Ak nepomozu, nevadi, budem to riesit dalej sam.
Na dany problem tlacim aj po "politickej linke", podrobnosti tu nebudem uvadzat.
Pockam si na odpoved z Krajskej prokuratury PO a podla nej sa rozhodnem, ako dalej. Ak bude pre mna ich odpoved pozitivna, hned podam ziadost o NP. Ak ma poslu do kelu, vstupim do klubu, kde to potvrdenie vydavaju okamzite aj pre novych clenov. A samozrejme, hned podam ziadost o NP.
I tak še da, i tak še da.
Nakupne povolenie dostanem tak ci tak, akurat, ze si nanho pockam "povinnych" 30 dni. Uz teraz su na mna nasrati a budu este viac, ked sa im ozvu z Krajskej prokuratury.
Mohol som do ineho klubu vstupit uz davnejsie a problem by sa vyriesil rychlejsie. Ale pokial je este aka taka nadej dokazat OR PZ ze si zle vysvetluju zakon, bojujem zdlhavejsim sposobom. A nebojujem len za seba. Ak sa Krajska prokuratura PO vyjadri, ze OR PZ kona nad ramec zakona, pomoze to aj dalsim strelcom, ktori maju podobny problem ako ja.
Edit : prispevok bol mierne upraveny, nakolko som pri jeho pisani bol rozruseny a pouzil v nom invektivy, co mi je cudzie.
Naposledy upravil/-a bus driver v 17 Feb 2012, 12:24, upravené celkom 1 krát.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

bus driver napísal:Ziadost o NP som nepodal, pretoze mi policajt odmietol dat prazdne tlacivo.
:shock:

Tak dotyčný policajt by mal dostať pekné pokefovanie od inšpekcie! Také predsa neexistuje, že ti nedá tlačivo! Po bitke je síce každý generál, ale vtedy si mal vytiahnúť telefón a nahrať ako ti odmieta vydať NP a potom to pekne posunúť na inšpekciu.

Inak ti tlačivo myslím ani netreba, mali by prijať aj ručne napísanú žiadosť ak obsahuje všetky náležitosti. Prípadne sa dá podľa vzoru spraviť tlačivo aj doma.

Držím palce!! Dúfam, že to všetko dopadne v tvoj prospech a "pán" policajt si uvedomí, že nestojí nad zákonom!
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Netreba nič ručne vypisovať, žiadosť majú na stiahnutie na stránke MV SR http://www.minv.sk/?zbrane-a-strelivo&subor=94864
Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa kamov »

Bus driver drzim prsty, oni su tam na hlavu obaja. Mne nechceli dat nakupne na SS mosqiuto .22, ze to je slaby kaliber na obranu, vraj s tym nikoho nezabijem. Nech si prv kupim deviatku...
Pri otazke na vz 58 sa ma spytal ci reprezentujem aspon na narodnej urovni. Len im daj. Dufam ze budu mat minimalne hanbu pred kolegami. Potom napis ako si dopadol.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

Čo si povedal - že reprezentuješ na vesmírnej úrovni? k***a
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Rozhodol som sa, ze nebudem cakat na vyjadrenie Krajskej prokuratury PO a podam ziadost o NP este dnes a to rovno 2 ziadosti. Jednu na vz.58 a druhu na vz.61. Ak mi zase odmietne dat prazdne tlacivo, stiahnem si ho z internetu a este dnes pojde staznost na inspekciu MV SR.
Tak mi tu zivime NR SR, ktora prijima zakony, dalej zivime prezidenta SR, ktory tie zakony podpisuje a potom nejaki hajzlici vydaju internu smernicu, ktorou nutia policajtov konat nad ramec zakona. Eto vot kakaja respublika !
No predsa Bananistan. :evil:
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa aris »

daj ziadost na dlhu gulovu samonabijaciu a hotovo

pre konretnu sa rozhodnes v ramci lehoty, ktoru mas
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

este by som odporucal zo stranky minv opisat si cislo na sekciu kontroly a rovno mu povedat, ze ked sa bude spravat ako kkt a neda ti tlacivo, ze to tam rovno vytocis, povies aky je problem (cele sa to nahrava) a das mu telefon, nech aj on nieco povie.
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa pif paf »

Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"