Návšteva polície pred skúškami na ZP

inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

lubor: tiež ma to napadlo :lol:
Používateľov profilový obrázok
autogen
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 11 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa autogen »

Aktualne , prievidza bez navstevy,bez akych kolvek zverstiev, normalna uradnicina...B,E
Nebiros
prispievateľ
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Nebiros »

U mňa bol príslušník včera doobedu, žiadosť som podaval 14.11 B,E,F.
iba si overil že tam bývam spýtal sa na tie "zaruky" či niesom alkač, feťák alebo psycho, odškrtal si to na papieri a šiel preč, susedov sa nepytal.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

jager napísal:Je problém keď ma nezastihnú doma? Domov totiž chodím väčšinou len na víkendy.
Nie.

Keď som žiadal o ZP bol som čerstvý absolvent univerzity a začal som robiť v BA. Trvalé bydlisko som ešte samozrejme mal v juhovýchodnom rohu republiky, ďalej sa asi ani nedalo.

Policajt došiel ku nám domov, mama mi volá, že ma hladá nejaký policajt, dala mi ho k telefónu, pokecali sme (pýtal sa štandardné otázky), hotovo. Či išiel k susedom neviem, aj keby, tak počas posledných 9 rokov pred podaním žiadosti som cez školský rok bol doma iba cez víkendy, takže by sa moc nedozvedel. :P

Pýtal sa ma aj, že prečo chcem ZP, ja že na ochranu života, on na to že potom by mohli dávať ZP každému, na čo som povedal iba "ak niekto spĺňa podmienky dané zákonom, tak prečo nie?". :)
bobo77777
občasný prispievateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa bobo77777 »

ja som uviedol adrsu trvaleho bydliska ale upozornil som ich ze sa tam nezdrziavam a zadal som adresu kde byvam. vajadrenie z PZ bolo ze ma tam nikto nepozna a uz na mna pozerali. tak som im povedal ze preco by ma tam mal niekto poznat ked to nie je zrovna male mestecko.. no a na zaklade toho si myslim ze som aj bez ZP :(
LIKVIDOVALI MA TAM TEDA PEKNE .
no uz zostavaju jedine opravne teda ked pojdem
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa pif paf »

A čo si mal uvedené ako dôvod v prerušení konania o vydaní zbrojného preukazu? Lebo tamto by na to nestačilo, keďže si uviedol aj adresu kde sa zdržuješ aktuálne. Nečakaj že ťa pozvú na opravné. Na tie sa prihlás iniciatívne sám. Máš na to 60 dní od prerušenia konania.
bobo77777
občasný prispievateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa bobo77777 »

zobrali ma normalne na skusky . ale hned na zaciatku som mal tusaka ze neni nieco Ok lebo ma tam likvidovali doplnujucmi otazkami a chytali za slova..
mal som tusenie ze mi to asi nechcu dat. ostatnych uplne v pohode. dokonca som odpovedal na vsetko ako je v knihe a hovoril mi prokurator ako je to v praxi co ja bohuzila neviem. tak mi povedali ze som neurobil po 40 minutach a nakoniec ze kde byvam lebo ma tam nikto nepozna a vyzera ako by som sa chcel zatajovat na co som sa usmial. asi chceli aby som im tam hovoril odslova doslova znenie zakona..
kto chce ,,psa bit palicu si najde,,
jedine opravne. ale pravdupovediac som s tohoto pristupu dost znechuteny. nemyslim si ze by som bol nejaky clovek ktoreho musia vsade poznat takze nechapem preco toto... hlavne ze clovek ktory vie teoriu ale ked chti zbran do ruky a ani poriadne nevie ako sa nabija to dostane a plno inych ludi. myslim si ze som slusny a tak isto ako vsetci mam pravo na drzanie zbrane.
ale bohuzial vedia si to odovodnit a ja sa snimi hadat nebudem.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

ak dali "ostatnym" a tebe nie,problem bude niekde inde /nemyslim,ze vsetci ostatni tam boli protekcni/
bobo77777
občasný prispievateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa bobo77777 »

to nevravim ze protekcny. len ich asi nahnevalo ze ma nevedeli najst alebo ze nikto nevedel o mne v mieste kde byvam. lebo to mi dost casto vyhadzovali na oci. ale je to asi uz jedno bohuzial pre mna :( uz na zaciatku som nemal dobry pocit s toho ked vsetkych zobrali a mna nechali cakat ..
bobo77777
občasný prispievateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa bobo77777 »

mas pm
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

bobo77777 napísal:lebo to mi dost casto vyhadzovali na oci.
Tato fraza znamena kolko krat? A ktore otazky... vlastne sme OT, tak nic
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

adresa a charakteristika z OO PZ nič neznamenajú oproti skúškam. Ak človek dobre obstojí na skúškach- t.j. má dostatočné vedomosti- ZP dostane.
Určite by som oddelil otázky k pobytu od otázok, ktoré priamo súvisia so skúškami.
volmet
prispievateľ
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa volmet »

Ja som si vybavoval ZP tesne po zmene trvalého bydliska. Upozornil som ich, že v mieste nového bydliska ma ešte nikto nepozná, či nechcú aj staré. Bolo mi povedané, že lepšie je keď ma nikto nepozná ako by ma mali poznať kvôli niečomu zlému. Teda že im stačí aj vyjadrenie "nepoznajú ho". :)
inspiring_nobel

Príspevok od používateľa inspiring_nobel »

Ked sa "snimi hadat nebudem", tak to nemas. Samozrejme nemyslim "hadanie sa" ako kofa na trhu, ale rozumne argumentovanie. A podlozene dobrymi znalostami pri skuskach.
bobo77777
občasný prispievateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa bobo77777 »

ja viem v tomto mate pravdu. no len ma to zamrzelo. musim sa viac nabiflovat
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"