Vzduchovka zacala slabnut

elegant_hodgkin

Príspevok od používateľa elegant_hodgkin »

Milox napísal:Uz som si tam dal novu pruzinu na 630. Lenze som z nej musel este 5 cm odrezat lebo to nebola sanca natiahnut. Uz sa nedala viac stlacit pruzina aby to cvaklo. Silu to ma teraz BRUTALNU! Pivovu flasu na 15 metrov som prestrelil z diabolkou bez toho aby sa rozbila cela flasa. Len prestrelelo dieru skrz, a flasa stala dalej. Teraz to ma grady :twisted:
to ze diabolka spravila "len" dierku neznamena to ze mas silnu vuchuchovku ....jednoducho si trafil nalepku (etiketu) na pivovej flasi
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

zaujmave ze ta flasa nemala etiketu :D . Ostala po vystrele stat cela poraskana. Som sa jed dotkol a zosipala sa :shock:
elegant_hodgkin

Príspevok od používateľa elegant_hodgkin »

hm... no nechce sa mi veriť ale ved dobre :D keď je BRUTÁLNE silná :D
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

to som spravil aj s mojo 634 a nije nejak extra silna ak chcete dam aj foto
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

A dalej som si vsimol ze z tej mojej "ruskej speciality" lepsie lietaju gulicky 4.46mm aj ked to je vzduchovka 4.5mm :shock: . Maju tie gulicky vycsiu silu, zaujmave.
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

ja som vo svojej vzduchovke menil pruzinu po dvoch rokoch...neviem vam povedat aka silna bola od zaciatku, lebo som ju kupil od ruky ....teraz som tam dal zo slavie len som musel skratit priblizne o 3 zavity....teraz striela neporovnatelne lepsie.....napriklad ked som strielal do plechovky od farby priblizne na 15 metrov, tak na nej spravilo poriadnu priehlbinu ale neprerazilo ju...teraz brok preleti skrz cez obe steny.....este napisem ze je to vzduchovka bajkal MP-512 ruskej vyroby, plastova pazba....myslim ze este ju skratim aspon o jeden zavi, lebo strasne piestik naraza a bojim sa aby v nej nieco nepovolilo.

ObrázokObrázok
inspiring_bhaskara

Príspevok od používateľa inspiring_bhaskara »

Uz tunujete ako na gunshope :) jeden typek tam namontoval na hatsana 55S Walthera 6x42 :) a mu bolo vidno musku :) tak ju chcel dt prec a ked ju dal do zveraka neislo mu to lebo to bola zlisovana navarena a zase zlisovana :) to je kvalita hatsana :) po dvoch dnoch trapenia ju dal dole a zistil ze je ustie hlavne o 0,4mm uzsie :D tak sa rozhodol ze namaluje flasku na cierno a nadrbe ju na hlaven akoze konpenzator a podarilo sa :) super to vyzeralo a napisal ze to este aj tlmy zvuk .. http://www.youtube.com/watch?v=AyYn6KMPSnI :D
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

predvcerom som znova menil pruzinu...ta slaviacka je ako z blata :roll:
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Keď už tu spomínate aké všeliaké pružiny ste do vzduchoviek tlačili tak ja som do mojej starej IJ-22 (už ju nemam) som chcel natllačiť pružinu z tohoto :D
Obrázok

Bola fakt brutalne tvrda a keď som ju tam predsa natlačil a naťahoval som vzduchovku tak som ju musel zapreť o zem :D ale normalne som už-už cítil že idem ohnuť hlaveň tak som tam dal radšej tu pôvodnu :D
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

..... :P kamarat tam dal pruzinu z prednych tlmicov pioniera (motorky)... skratil na presnu dlzku a nevie si ju vynachvalit...musim vyskusat ked nejaku zozeniem :roll:
inspiring_bhaskara

Príspevok od používateľa inspiring_bhaskara »

To su napady :) cekujte toto tak to dopadne ked rusi si vimienaju nazory o tuningu :) http://talks.guns.ru/forum_light_message/3/002647.html
Používateľov profilový obrázok
Wakama
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa Wakama »

Mám starú vzduchovku ešte z detstva Stellu 518 a chcel by som ju spojazdniť...neviete mi niekto prosím poradiť kde by som mohol ešte na ňu zohnať súčiastky(pružina,tesnenie) a zároveň neviete o niekom kto sa tak viac venuje vzduchovkám a navracia im pôvodnú povrchovku(kovové časti sú už trocha od hrdze) ??
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"