Strelivo

ALKAJ
prispievateľ
Príspevky: 410
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa ALKAJ »

Potom keď budeš písať mail do JSB tak im napíš že nech namiesto STRATONov ti tam dajú RSká. :idea:
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

trocha som si bol vonku zastrielat....baterky na 12 metrov a terc na 25 metrov strelivo JSB 4,52
Obrázok
Obrázok
friendly_almeida

Príspevok od používateľa friendly_almeida »

Celkom pekny nastrel :) na 25m sa mi to paci :) strielal si v leze s bipodom abelbo v stoji s podperou ci ,len bez podpery? Zajtra skusim napisat mail do JSB som zvedavy co mi odpovedia.
friendly_almeida

Príspevok od používateľa friendly_almeida »

Inac STRATON-ky som mal asi krabicku no nebol som spokojny vobec maju dost velky rozptyl. no slusnejsiu priereznost ako ine diabola standardne myslim :) ,ked to davam do skodnej do 10m pouzivam tie poteflonovane oranzove su asi najpresnejsie zhruba :D ,ale prenesu aj hrubsy plech skusal som aj zlate co su tazsie no nebol som spokojny mali asi taku priereznost ako stratonky
ALKAJ
prispievateľ
Príspevky: 410
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa ALKAJ »

By ma zaujímalo čo to za škodnú musí byť že na ňu používaš také diabolky. To musí byť buď korytnačka, alebo potkan ktorý má oblečený dragon skin. :roll:

Teraz vážne: Na takéto účely nie je vhodné používať "prierazné" diabolky. Nie je dôležité aby diabolka prestrelila tú škodnú, ale aby jej odovzdala čo najviac energie. Takže keď už, tak používaj také diabolky aby sa tá škodná zbytočne netrápila.
O legálnosti takého konania radšej pomlčím (navyše je to OT v tomto vlákne).
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

wycky napísal:Celkom pekny nastrel :) na 25m sa mi to paci :) strielal si v leze s bipodom abelbo v stoji s podperou ci ,len bez podpery? Zajtra skusim napisat mail do JSB som zvedavy co mi odpovedia.
strielane posediacky oprete v jednom bode na ruke....stratony mi isli celkom dobre.....
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Pri upratovaní som našiel prastaré komančské diabolky od Kovohutě Příbram (500 kusov za 13 Kčs). Sú kvalitné a požiteľné aj do súčasných vzduchoviek, alebo ich mám radšej vystrieľať z mojej starej Slávie 630?
ALKAJ
prispievateľ
Príspevky: 410
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa ALKAJ »

Kvalitné neboli nikdy. :lol: Použiteľné by hádam aj boli, ale neočakával by som od nich extra výsledky.

Neviem síce čo považuješ za "súčasné vzduchovky", ale ak je to gamo, slávia tak z toho by som ich bol ešte ochotný vystrieľať. Z tých lepších (a drahších) vzduchoviek toto strieľať by bola dehonestácia tej zbrane. :wink:
inspiring_benz

Príspevok od používateľa inspiring_benz »

Ahojte, skusali ste uz niekto Explozivne diabolky od rusov ? :) vazia okolo 0,25g a po naraze exploduju pricom sa vystreli maly brok s priemerom 2,5mm.
A skusal si uz niekto z vas prerobit par Diaboliek na nejake specialnejsie ? na youtube je video o tom ako si spravit napr. svietiacu diabolku (do tmy) a v nom je aj odkaz na stranku kde je viac navodov na podobne veci ... inak je to legalne? :)
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Vybuchujúce sú asi neni legálne :D Ale bežne si ľudia upravujú diabolky že ich košík rozrežú žiletkou na 4 časti a dajú do vzduchovky naopak :D Skús stým streliť na jablko, masaker :twisted:

A tie svietiace diabolky to prvý raz počujem, môže to vyzerať pekne :D Ak máš nejaký odkaz na ne tak sem sním! 8)
inspiring_benz

Príspevok od používateľa inspiring_benz »

ale coby isto su legalne :) vsak v jednom online armyshope (armpek.sk) sa predavaju po 50ks len su dost drahe skusim ich a potom ti povim ci sa to oplati :D a su tam aj Fantom co maju zvacseny zvukovy efekt
A tie navody na vyrobu su zas na metacafe.com a tam do vyhladavaca daj ze ... "shooting eggs productions" vyhodi ti potom ich vydea.
inspiring_benz

Príspevok od používateľa inspiring_benz »

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tie vybuchujuce alebo plieskajuce su fajn na take plasenie,presnost je biedna,ledva trafis plechovku.Ale zas ten brok ide dalej.Nieco blizsie napisem v pm,kto
ma zaujem. :wink:
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Už testujes aj diabolky? :-)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ved to boli moje začiatky,na take doamce žuvkanie super :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"