Hämmerli HF 750 Combo alebo Slavia 634?

Používateľov profilový obrázok
michael77
občasný prispievateľ
Príspevky: 98
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa michael77 »

Veľa rokov dozadu ? Tak to bola určite tá 900-vka :roll: ....
Prosím Ťa , nerožširuj tu dristy podložené na tom že môj známi môjho známeho ... to môžeš na Pokeci vypisovať :D
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Nevravim, že to nieje možne, ale 900-vka ma za spúšťou poistku, ktoru ak neposunieš nevrátiš páku do prednej polohy s teda ani nezavrieš nabijacie okienko. Ešte som sa s takýmto prípadom samozatvárania nestretol a to 900-_vky mi už prešli rukami barsako napadnuté kutilmi.
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

michael77 napísal: Prosím Ťa , nerožširuj tu dristy podložené na tom že môj známi môjho známeho ... to môžeš na Pokeci vypisovať :D
Tak to pardon, nikde som netvrdil ze to bola Hammerli a uz vobec ze 900ka. Ten clovek ktoreho osobne poznam mi toto hovoril spontanne sam od seba a ja nemam ziadny dovod mu neverit.
mardzo
občasný prispievateľ
Príspevky: 35
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa mardzo »

No kedže nieje na sklade ta slavie 634 tak som sa rozhodol pre tu Hammerli 900. budem musieť dokupiť aj dvojnošku kedže chce aj moj 9ročný drobec strielat samozrejme pod mojim dohladom. Je to zvlaštne lebo je to dievča. Nevadi, trocha ju vytrenujem a prihlasim do kružku. Ked ju to bude baviť tak jej kupim Slaviu 631 z bazaru a zrepasujem ak bude treba na začiatok.
Používateľov profilový obrázok
michael77
občasný prispievateľ
Príspevky: 98
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa michael77 »

Nech slúži a nebudeš banovať ;) ... a pozor na prsty :D
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

mardzo napísal:No kedže nieje na sklade ta slavie 634 tak som sa rozhodol pre tu Hammerli 900. budem musieť dokupiť aj dvojnošku kedže chce aj moj 9ročný drobec strielat samozrejme pod mojim dohladom. Je to zvlaštne lebo je to dievča. Nevadi, trocha ju vytrenujem a prihlasim do kružku. Ked ju to bude baviť tak jej kupim Slaviu 631 z bazaru a zrepasujem ak bude treba na začiatok.
Casta chyba rodicov je ze detom "dopraju" adult size" sportove nacinie, privelke, pritazke. Odskusane s lyzami, korculami, bicyklom atd. Nieco podobne moze hrozit aj s velkou vzduchovkou. Ako som pisal, ja som 900ku v stoji udrzal v pokoji iba kratku chvilu, mam 82 kg. Chalan co bol so mnou ma vyse 190cm/100kg a necitil sa s nou tiez komfortne. Pre mladu slecnu to z mojho pohladu moze znamenat, ako keby sa ucila bicyklovat na 40kg ukrajine. :? Ale asi vsetci mame kdesi v podvedomi zakodovanu romanticku scenu, ked Leon ucil Matildu "cistit" snajperkou na dvojnozke.. :) Tak nech vam sluzi.
Naposledy upravil/-a slavmiro v 03 Jún 2015, 23:33, upravené celkom 1 krát.
mardzo
občasný prispievateľ
Príspevky: 35
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa mardzo »

No si myslim že z dvojnožky to nebude až take pre nu zle.Prave som našiel inzerat na tu Hammerli 900 uplne novu za 110eur. Slaviu 631 lux tam ponuka za 50eur ma len nefukčnu poistku. Už som si ich rezervoval.Zoberiem jednu aj druhu. Ta poistka sa da kupit nova. Myslim že dobra kupa. :-)
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

slavmiro napísal:
mardzo napísal:No kedže nieje na sklade ta slavie 634 tak som sa rozhodol pre tu Hammerli 900. budem musieť dokupiť aj dvojnošku kedže chce aj moj 9ročný drobec strielat samozrejme pod mojim dohladom. Je to zvlaštne lebo je to dievča. Nevadi, trocha ju vytrenujem a prihlasim do kružku. Ked ju to bude baviť tak jej kupim Slaviu 631 z bazaru a zrepasujem ak bude treba na začiatok.
Casta chyba rodicov je ze detom "dopraju" adult size" sportove nacinie, privelke, pritazke. Odskusane s lyzami, korculami, bicyklom atd. Nieco podobne moze hrozit aj s velkou vzduchovkou. Ako som pisal, ja som 900ku v stoji udrzal v pokoji iba kratku chvilu, mam 82 kg. Chalan co bol so mnou ma vyse 190cm/100kg a necitil sa s nou tiez komfortne. Pre mladu slecnu to z mojho pohladu moze znamenat, ako keby sa ucila bicyklovat na 40kg ukrajine. :? Ale asi vsetci mame kdesi v podvedomi zakodovanu romanticku scenu, ked Leon ucil Matildu "cistit" snajperkou na dvojnozke.. :) Tak nech vam sluzi.
Ako si písal...šak píš...ale píšeš len a len za seba.

Z môjho pohľadu sa máš ešte aj celkom čo učiť.
...ostatne, šak stačí prečítať Tvoje príspevky...povedzme, že napríklad tento je teda fasa zaujímavý. http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p=215681#p215937
Pár hodín na strelnici a už sa správaš pomaly jak inštruktor streľby zo všetkých zbraní....ale zlý.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

mardzo:
Skôr než v hmotnosti (na streľbu v ľahu/v sede) môže byť problém v rozmeroch, hlavne pri pažbe a dosahu ukazováka. Dosť závisí od aktuálnej veľkosti tvojej 9-ročnej kočky. Veď uvidíš.

Zase pravda je že keď my sme ako decká začínali, málokto mal doma iný rozmer vzduchovky než fullsize, junior pušky boli hlavne v kluboch. A pálili sme z toho ako divý a s veľkou radosťou, nikto neriešil 'zbytočnosti' :twisted:
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Ako si písal...šak píš...ale píšeš len a len za seba. Z môjho pohľadu sa máš ešte aj celkom čo učiť.
...ostatne, šak stačí prečítať Tvoje príspevky...povedzme, že napríklad tento je teda fasa zaujímavý. http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p=215681#p215937 Pár hodín na strelnici a už sa správaš pomaly jak inštruktor streľby zo všetkých zbraní....ale zlý.
Prepac, som urcite zaciatocnik, nepopieram a pisem viac ako je normalne asi. :) Zdielam urcite nadsenie zo strelby, pracujem na mojom progrese v ramci moznosti, snazim sa intezivne za poslednych par mesiacov. Nikomu nevnucujem nic, len som sa vyjadril. Spatnu vazbu co tu dostavam, vnimam pozorne a vazim si ju. Ak som niekoho obtazoval, urazil, ospravedlnujem sa. Uz fakt mlcim. :roll:
mardzo
občasný prispievateľ
Príspevky: 35
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa mardzo »

Kurna chlopi mam stale bobky kupiť tu Hammerli 900 Combo. Prečo? Dočítal som sa na jednom fore že chlapík reklamoval Hammerli 900 kvoli samovolnemu vystrelu po uvolnení poistky.Dokonca až dva krat a tretí kus bol v pohode. Kupoval na http://www.merkuria.net. Mrkol som na tu stranku už ju vyradili s ponuky len na objednanie. Malo už viac majitelov respektive sa stažovali na samovolný výstrel po uvolnení poistky. Ako ste natom Vy?
Používateľov profilový obrázok
michael77
občasný prispievateľ
Príspevky: 98
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa michael77 »

Žiaden takýto problém som nazaznamenal ...
mardzo
občasný prispievateľ
Príspevky: 35
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa mardzo »

michael77 napísal:Žiaden takýto problém som nazaznamenal ...
Aky rok je vyroby tvoja zbran? Kde si ju kupoval? Chcem predist takejto veci i ked viem ze je to o stasti na kus. Ja ju chcem kupit cez www.jkbrok tam je za 144eur. Hermes v Ba ju predava za 185eur. No nakoniec som tu 900 z bazara za 110 nezobral. Bola upravovana s 7J na 15J a to sa my nepozdavalo. Je dost mozne ze prave tieto upravovane verzie mali tieto poruchy.Kupil som len tu 631 za 50eur pre krpatu. Uz som vymenil pruzinu,tesnenie na pieste,poistku a tesnenie na hlavni. A striela dost dobre. Este prebrusim pazbu a nalakujem.
Používateľov profilový obrázok
michael77
občasný prispievateľ
Príspevky: 98
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa michael77 »

poslal som ti správu
mardzo
občasný prispievateľ
Príspevky: 35
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa mardzo »

No objednal som Hämmerli HF 900 Combo+ diabolky JSB Exakt. Cena 150,20eur. Chcel som RS tie nemali,tak uvidim ako pojdu tieto. Uvazujem o puzdre ktore si mozem dat krizom cez chrbat ked pojdem na biku strielat k Dunaju. Ale to uz po vyplate. Zatial ju otestujem v bite do dosky na 8m a to ked polovicka nebude doma:-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"