Elitex b3

friendly_jang

Príspevok od používateľa friendly_jang »

vzdialenost ccs 10-15m ...diabolo standard CZ. tieto mi poradil aj v predajni GDU on tam ma vzduchovky a povedl ze na presnosť su dobre tieto tak som viskusal a som spokojny.dnes pojdem odskusat na 20-25m či to bude tiez taketo.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

R
tak vidys,mal bi sy predat svoju Slavyju a kupyt B3
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Electron: ja nemam slavyju, mam dyjanu vz.35 ale toto s ňou nenastreľam a to ma progresyvni vivrt...
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Pani B3 je ozaj z ciny, ale zasnem nad tou cenou 40Eur, ja ich kupujem v Bulharsku tak do 30Eur posledne bola za 27. Na domace strielanie je fajn, aj celkom presna, ale ozaj treba drzat paku pri vkladani diabolky, inac clovek moze prist o palec. Kazdu cestu co tam idem si kupim jednu v 5,5mm a ked vykladame ci nakladame v rumunsku obiloviny, tak nou lovim potkany. Na to je fajn, len skoda ze na nej nedrzi poriadne optika a treba ju vzdy po 10ranach nadstavit. Ale co by clovek cakal od optiky za 6Eur. A ked sa vratim domou, tak ju niekomu zvecsa dam.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

dr.martens_88 napísal:a to ak je taka činska blbosť ako to že na 20m je to uplne presne rozptil strely je tak mozno 0,8cm a to je na 20m podla mna dost malo ...ako to je možne?
tož ešte trochen počkáme a dopracujeme sa k rozmeru tvojej detskej izby...
friendly_jang

Príspevok od používateľa friendly_jang »

dnes som skusal novu vzialenosť z cca 35-40m do plechovky najprv som to nevedel trafit a ked som nastrelil optiku tak 6 z 6 som dal .... za 40 e je to pekny vikon rozmislam nad kupov novej optiky aspon 4x28 alebo mozno nieco večsie ....nevies mi poradit?oplati sa to?
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

osobne z tou co mam doma, strielam z optikou, ale keby som nedal dole musku a mieridla, tak optiku uz davno zahodim.
Ta puska ma podla mojho odhadu vecsie razi ako malorazka, takze by trebalo kvalitnejsiu montaz a na tie uzke rybiny co ma B3, asi nic kvalitne nenasadis.
Mysi a potkany sa aj tak lepsie strielaju cez mieridla ako cez optiku, su strasne rychle :wink:
A povodne mieridla su dost odolne takze tak. Tuto cestu si kupim len neaku vzduchopistol, na zabavu, vezieme len uhlie. Takze lovit sa nebude :(
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Ja to beriem ako lacnu deratizatorku a rozhodne ju nedavam detom.
Zvecsa ju vymeni nektory z kolegou za daku drobnost.
B3 nieje na dlhodobe a velke strielanie, urcite sa casom opotrebuje ten pliesok z prelisom a ak nedrzis paku pri nabijani, tak mas po palci.
Ale ak nemas na lepsiu, alebo nepotrebujes neaku velku presnost, tak je dobra. Mam doma aj Slaviu 630, pistol Tex 3, a aj na CO2 ZAPku, takze opotrebenie u mna nieje az take velke a chcel som daco v 5,5 na mysi.
Mne na to postacuje a v praci na ten mesiac dva tiez.
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

No neviem, ale ked dam do ruky niekomu Slavku , tak viem ze mu ziadne nebezpecenstvo nehrozi pokial nebude kukat do nabitej hlavne
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

slavia je fajn, ale pri nej by ma mrzelo ak by som ju musel hodit cez palubu. :wink:
Srbsky colnici nemaju vzduchovky v laske a tak za ne davaju mastne pokuty.
Tak si ju kupim az po ich uzemi a ked idem hore prudom, tak si ju dam na take miesto,
ze ak by robili velku kontrolu, spravy zblnk. A nebude mi jej dajako moc luto.
A 5,5 na 30metrou urcite zhodi potkana z lana,pistolou v 4,5mm ho mam akurat nastvaneho na palube. :wink:
inspiring_sanderson

Príspevok od používateľa inspiring_sanderson »

Dla wyjaśnienia. Wiatrówka B-3 to jest DOKŁADNIE to samo co:
- B4
- XS-B3
- XS-B4
- Industry Brand B3
- Industry Brand B4
- Sea Lion B3
- Sea Lion B4
- Norconia Germany Master
- Magnum Sport
- Norkonia Germano B3
- Zenith B4
- Blazer Ranger
- Smith Weson model 290
- Lider 44
a także wiele, wiele innych nazw na ten sam produkt firmy Industry Brand. Wystarczy popatrzeć na wygląd - jest nie do pomylenia.

http://www.airguns.pl/porady-sprzet-obcinaczka-palcow
eager_kalam

Príspevok od používateľa eager_kalam »

tiez mam B3 a som spokojni akoze je dost presna trafit obal z 250ks diaboliek na 45 metrov je docela dobry vykon si mslim a to mam optiku 4x20
no ale ked nabijam v jednej ruke diabolka a druhej paka sice sa mi este nestalo zeby sa sama zavrela komora alebo sama vistrelila no nahoda je svina ako sa hovori no zatial problem nemam
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Dátum registrácie: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

dr.martens_88 napísal:dnes som skusal novu vzialenosť z cca 35-40m do plechovky najprv som to nevedel trafit a ked som nastrelil optiku tak 6 z 6 som dal .... za 40 e je to pekny vikon rozmislam nad kupov novej optiky aspon 4x28 alebo mozno nieco večsie ....nevies mi poradit?oplati sa to?
Nad významom Tvojho nicku sa radšej nepozastavujem, aby som nenapísal niečo nevhodné... Doporučujem ho radikálne zmeniť.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"