Korózia

inspiring_benz

Korózia

Príspevok od používateľa inspiring_benz »

Ahojte, co robíte, ak sa Vám na hlaven dostane korózia? nevidel som v ziadnej téme rec o takom probleme, bud ste taky poriadny :) , alebo poznáte nieco co ju znici. Lenze co je to ? neporadi niekto pls?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Na zbraniach hrdzu nemám ,ale na aute ju odstraňujem odhrdzovačom ,dá sa kúpiť v drogérii je na baze kyseliny fosforečnej.pripadne mechanicky dráteny kotúčik do vŕtačky pripadne flexky.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Pokiaľ je to iba jemný povlak, nastriekaj WeDečkom, vezmi handričku a šúruj :twisted:
ozon
expert
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa ozon »

treba skusit aj jemnu ocelovu vatu, byva dokonca aj v retazcoch v akciach - tesco, lidl.
inspiring_benz

Príspevok od používateľa inspiring_benz »

aha, ok skusim dik za rady :)
inspiring_benz

Príspevok od používateľa inspiring_benz »

No ok skusil som to... a uz nemam ciernu hlaven ale striebornu :D ... neva je to krajsie ako z niakej 1 svetovej :)
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

daj fotku :D
inspiring_benz

Príspevok od používateľa inspiring_benz »

ok zajtra uz je moc tma... ale tak strieborna ze vis taka kalná a ma sem tam tmavsie flaky akoby pokrita maskacami :) vsak strelbu to neovplivnuje a vyzorovo lepsie odporucam ju nechat tak "dozriet" :lol:
inspiring_benz

Príspevok od používateľa inspiring_benz »

ok zabudol som odfotit no jedno aj tak to uz neni moc vyrazne to robil asi iba ten cerstvy olej na povrchu... ale poculi ste uz o tychto farbach na zbrane ? http://www.predajzbrani.sk/krylon-farba-na-zbrane/ nemate niekto skusenosti s niecim podobnym?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Ak chceš farbu na kov namiešajú ti hocijaký odtieň do spreja v autolakoch leskla matná pripadne metalíza nie je problém.
inspiring_benz

Príspevok od používateľa inspiring_benz »

aha super dik za inf. ale tam je to dost drahe potom ne?
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Cena zalezi od mnozstva farby. Ja som si dal pred par rokmi namiesat farbu na auto, bolo to v nadobke, nie v spreji, cena 200 Sk / 100 ml. Bola to vsak metaliza, nemetalicke farby boli lacnejsie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"