Browning Leverage

vigorous_aryabhata

Browning Leverage

Príspevok od používateľa vigorous_aryabhata »

Zdravím, rozmýšľam nad kúpou tejto vzduchovky http://www.webareal.sk/mdlovena/eshop/0 ... -kal-4-5mm. Má s ňou niekto skúsenosti?
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Leverage je na trhu ešte krátko, u nás sme predali dve kusy ale zákazníci sú spokojný, chodia dokupovať len strelivo.

P.S. Ešte si trochu prihrejem polievočku http://www.commando.sk/zbrane/vzduchovk ... erage-45mm
eager_germain

Príspevok od používateľa eager_germain »

Ja som jeden s tych zakaznikov. :D Vystrielal som uz okolo 1000 diaboliek a zatial som uplne spokojny.Nabijanie je pohodlne a natahovacia paka ide natiahnut celkom lahko.Kopanie zbrane je minimalne.Aspon pre mna,PCP-ckar by mal iny nazor.Je silna,na 60m som s nou rozstrielal flasu od piva ako nic.Na volne mieridla som nestrielal,preto sa nedokazem vyjadrit.Po kupe som na nu dal puskohlad Walther 4-12x50 a spokojnost.Po nastreleni si nastrel zatial drzi.Uvidime,dokedy. :? Ak sa pre nu rozhodnes,nebude to zla kupa.Akurat,ked ti pride domov tak si hned dotiahni hlaven ku pazbe,bude to povolene.A hadam jedna vytka predajcovi,na internete je original servisny manual ku puske,takze by nebolo na skodu ho stiahnut a prelozit a dodavat pusku s tymto manualom a nie s univerzalnym.Toto je hadam jediny nedostatok.Inak vsetko na jednotku a v commande jednoznacne najlepsia cena.Tak smelo do toho.V sobotu som si bol zastielat,tak tu je link na kratke videjko http://www.youtube.com/watch?v=2RmhIAzqhkM
vigorous_boyd

Príspevok od používateľa vigorous_boyd »

Dedo dobry den chcem sa vas opytat ako ste spokojny s vasou vzduchovkou browning skusali ste strielat aj nieco mensie ako pivovu flasu na sesdesiat metrov dakujem zaujimam ma presnost.Uvazujem o kupe. dakujem
eager_germain

Príspevok od používateľa eager_germain »

Bezne strielam od 10 do 40 metrov na preklopne terce stvorcoveho tvaru 4x5cm.Diabolky pouzivam gamo hunter.Ale zrejme prejdem na JSB.Lebo tato posledna varka diaboliek je hrozna,lieta to kade chce.Puska je presna,ale mam skusenosti len s optikou.Na mieridla som nestrielal.Upozornujem vsak na to,ze puska je dost tazka a tazisko ma posunute dopredu.Po prvom chyteni do ruky mi skoro vypadla, necakal som,ze pojde tak za hlavnou.Po montazi optiky sa to vyrovnalo.Takze strelba v stoji je dost narocna treba mat celkom dobru kondicku.Ja osobne strielam radsej s oporou a bez problemov.Co sa tyka spätneho razu nezda sa mi velky,ale to zalezi na kazdom.Za mna teda mozem doporucit,ale treba sa pripravit na velku vahu.Hamerlina 900 combo je oproti nej lahka ako pierko.
vigorous_boyd

Príspevok od používateľa vigorous_boyd »

dedo dakujem pojdem sa pozriet na nu do obchodu treba sito odskusat radsej. Tie Jsb su super! Kamarad neda nane dopustit Jsb exact alebo RS uvidite jak to bude lietat
magical_galois

Príspevok od používateľa magical_galois »

Ahojte.
Uz aj ja som stastny vlastnik tejto vzduchovky a nejdem sa jej nabazit :) Skusal som rozne strelivo, ale najviac ma oslovili JSB Exact. Vrelo odporucam.

Vzduchovka je prekvapivo silna. Takmer na 100 m pri strelbe do koruny stromu seka mensie vetvicky. A popri tom aj celkom kope. Na presnu strelbu okolo 10m by som zvolil nieco slabsie a hlavne lahsie. S puskohladom mam celkom problem udrzat to v rukach a potom aj trafit.

Ku kvalite vypracovania mam dve vytky.
1. menej zavazna ... pod hlavnou je paka na natahovanie. Tato sa najprv potiahne smerom k pazbe (za plastovu rucku) a az potom sa da natiahnut. Plastova rucka ma nesikovne navrhnute ukoncenie, ktore sa mi po cca 400 vystreloch urvalo, takze paka po natiahnuti nesla zaaretovat. Vyriesil som to mensim servisnym zasahom :) natrvalo.

2. zavaznejsi problem. Mieridla aj rybina na uchytenie optiky su viditelne vyosene. Po zalozeni montaze som mal znacny problem nastrelit optiku. Nakoniec som ju nastreloval na 15 m. Pri strelbe na mensiu vzdialenost to lieta nie len nizsie, ale aj do boku. Na dialku, okolo 60 m je potom pomerne presna (tiez rozbijam pivove flase :-))

Ak by som sa mal ale rozhodovat znova, volil by som zrejme o cosi lacnejsiu Hammerli Hunter Combo 900 aj s optikou.
eager_germain

Príspevok od používateľa eager_germain »

Podla mna je Hamerlina kvalitou horsia ako Browning.No ja som mal tiez uz zavadu.Odtrhol sa mi vzadu na tele taky "vystupok" do ktoreho sa zatiahne skrutka za lucikom,skrutka drzi zadok tela pusky a pazbu. Pri natahovani zbrane sa mi zdalo,ze nejako skace.Po rozobrati som zistil ze "výstupok" je odtrhnuty.Nekvalitny bod.V robote som to zabodoval CO2-kou zabrusil a puska bola ok.No myslim,ze este som tolko nevystrielal aby bol spoj takyto unaveny.
eager_germain

Príspevok od používateľa eager_germain »

Vyskytol sa dasi problem.Kupil som PCP-cko a Browning som ponukol na predaj.Predal sa rychlo a spokojny kupujuci si ho odnasal domov.Ake vsak bolo moje prekvapenie ked mi o dva dni vola,ze puska ma len okolo 6 joulov.Samozrejme pusku som vzal od neho spat a som zvedavy co s nou je az ju rozoberiem.Nie je mozne aby spadol vykon z 15J na polovicu.Nikdy som vykon nemeral ani do nej nerobil nijake zasahy okrem tej malej opravy.Puska sa sprava stale tak isto ako ked som ju kupil.Ak budu creva v poriadku tak ma napada ze je to len 7,5J.A jednoducho to neoznacili tym F.Takze kto ju mate a ak mate kde tak si zmerajte ustovky ci nemate podobny problem.Az zistim co je z mojou dam vediet.
eager_germain

Príspevok od používateľa eager_germain »

Tak dnes som sa konecne dostal ku rozborke browninga.A chyba sa nasla.Poskodene tesnenie piesta.
eager_germain

Príspevok od používateľa eager_germain »

Tak Browning je uz opraveny. :D Ak Vam nahodou odide tesnenie na pieste tak pasuje zo Slavie novy typ tesnenia,take biele.Ked som uz mal pusku rozobratu,tak som spravil uz aj pet tuning.A pruzinu pri strelbe vobec nepocut.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"