Tau MK300 match

elegant_margulis

Tau MK300 match

Príspevok od používateľa elegant_margulis »

má niekto skúsenosti s touto zbraňou ? ...kuželový vývrt ...treba doňho kupovat tie ich špeciálne diabolky alebo striela dobre aj s klasikými Match diabolkami ? ...oplatí sa investovať alebo chvílu počkať a kúpiť FWB alebo Anschutz ? ...Za odpovede dakujem :)
Wildcat_Hendrix
prispievateľ
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Wildcat_Hendrix »

Nemam s nou skusenosti. Svojho casu som strielal s TAU 200 co fungovala na CO2 a poviem ti ze no more:)

Co sa tyka spolahlivosti a presnosti urcite by som dal na overene znacky ako FWB a anschutz.

Otazka znie: Chces to vyuzit na ISSF strelbu?
elegant_margulis

Príspevok od používateľa elegant_margulis »

Hej na issf ...tak asi ešte chvíli pošetrím a pojdem do FWB 700 basic :) ...začínam a mám cz 200t a to jaksik neni to pravé orechové :?
Wildcat_Hendrix
prispievateľ
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Wildcat_Hendrix »

Osobne by som isiel po pouzitej puske.
Velmi dobre skusenosti mam s anschutz 2002 super air - natahovacka,FWB 600,601-tiez natahovacka..

Ked chces vzduchovku na stlaceny vzduch tak walther je dobra volba,steyr a urcite tie nove ance:)
elegant_margulis

Príspevok od používateľa elegant_margulis »

trener ma FWB 700 alu ..ta tiež neni na zahodenie a docela mi aj sadne ...len to je iná cenová kategória. Dakujem popozeram to
Wildcat_Hendrix
prispievateľ
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Wildcat_Hendrix »

FWB 700 je super zbran..
Zalezi len od teba co od zbrani pozadujes.
FWB a jej podobne su dobre v tom ze nastavis si cokolvek co ti nesedi..Kdezto u tej TAUky to nehrozi..

U pusky je to vyslovene priorita a obzvlast pri ISSF strelbe-detaily robia vysledky:)
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Určite nekupuj FWB 700 basic. Nemá absorbér spätného rázu, nemá v cene závažia, je to určite horšie ako kúpiť použitú FWB P70 alebo 700. Doporučujem ti kupovať radšej drevenú pažbu, nakoľko hliníková nesedí každému a hlavne má tisíce všelijakých nadstavení, ktoré dokážu poriadne pohnojiť výsledok ... Čo sa týka FWB a Anča, tak to je tiež problém. FWB väčšinou sadne každému ( cca 9 z desiatich), na rozdiel od Anče, ktorá sadne možno tak každému druhému... Aspoň ja mám také skúsenosti za tých "pár" rokov čo pracujem s mládežou. Za aký klub strielaš? Kto ťa trénuje?
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"