Webforum - zbrane, strelivo

Strelecké kurzy
Aktuálny čas je 23 Sep 2019, 17:55

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  Stránka 187 z 187
 [ Príspevkov: 2802 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 183, 184, 185, 186, 187

Tak toto ma potešilo...

Autor Správa
Zbrane Brownells
 Predmet príspevku: Re: Tak toto ma potešilo...
PoslaťNapísal: 10 Sep 2019, 15:16 
expert
Obrázok užívateľa

dosť som sa pobavil, ako si dal niekto námahu a povenoval sa tupcom zo Zomri :lol: :lol:

https://blog.hlavnespravy.sk/13745/zver ... -podarilo/

PoslaťNapísal: 10 Sep 2019, 19:19 
častý prispievateľ

:D fakt "neskutočná investigativa."
Berte si z Danyho príklad ako rozložil a stotožnil bandu typkov, čo majú stránku na FB.
A čo teraz? Majú z hlavných správ konečne komu posielať výrazne správy? Alebo aj niečo viac si od toho slubujete?

PoslaťNapísal: 10 Sep 2019, 20:43 
expert
Obrázok užívateľa

každý vidí veci po svojom. Ja som sa zabavil ako boli hrdinovia obnažení. Už by ma len zaujímalo ako ustoja právne kroky zo strany ľudí, ktorych trvale špinia

PoslaťNapísal: 10 Sep 2019, 22:48 
moderátor
Obrázok užívateľa

Tipujem, že rovnako v suchu ako Rado Ondřejíček s jeho Cynickou obludou...
8)
Na druhej strane, vstupuješ - hoci možno prostredníctvom humoru - do verejného diskurzu, tak aká anonymita?!
:P

PoslaťNapísal: 11 Sep 2019, 00:50 
prispievateľ

peterson píše:
každý vidí veci po svojom. Ja som sa zabavil ako boli hrdinovia obnažení. Už by ma len zaujímalo ako ustoja právne kroky zo strany ľudí, ktorych trvale špinia
No ja tam nevidím žiadne jednoznačné dôkazy... že trenky, obuv, postava a náramok? Audiozáznamy by mohli byť jednoznačným dôkazom, ale vieme, že aj ten čo zarobil milióny vlastnou hlavou povedal, že hlas na nahrávke nie je jeho a basta. Takže zrejme aj im sa bude stačiť takto obhajovať :mrgreen:

PoslaťNapísal: 11 Sep 2019, 01:10 
moderátor
Obrázok užívateľa

Stačí sa odvolávať na slobodu prejavu a pripomenúť žalobychtivým urazeným karikovaným a parodovaným, že sú verejne činné osoby a teda - ako aj Štrasburg potvrdil - nepožívajú takú mieru ochrany ako "obyčajní" ľudia, resp. musia toho zniesť podstatne viac...

PoslaťNapísal: 11 Sep 2019, 11:00 
On-line
prispievateľ
Obrázok užívateľa

Ja sa musím pripojiť k Petersonovi - treba rozlišovať čo je žart a čo je kilometer az hranou akejkoľvek vtipnosti. Zjavne je nás viac, čo kopu bezduchých vugarizmov IV. cenovej skupiny nepovažujú ani len za úsmevnú. Áno, verejne činné osoby majú mať prah citlivosti vyšší, ale aj ľudia ktorí stoja na opačnej strane politickej barikády si zaslúžia aspoň elementárnu slušnosť a ochranu osobnosti, súkromia a rodiny.

PoslaťNapísal: 11 Sep 2019, 12:21 
prispievateľ
Obrázok užívateľa

duch, peterson+1 :)

PoslaťNapísal: 11 Sep 2019, 12:39 
prispievateľ
Obrázok užívateľa

kto rozhoduje, co je zart a co za hranicou? ty vydriduch? ci?

a) vulgarizmy sa zo zomri postupne vytracaju, hoodne zjemnili
b) kazdy, kto sa citi dotknuty a urazeny a pospineny, mohol podniknut pravne kroky uz davno
c) uprimne by som bol radsej, keby sa sudy venovali nahravkam zhanaca vlastnou hlavou, vi-ta-zo-vym telefonatom so Sadikim, gorilou nahravkou a az potom sa venovali nahravkam nejakych FB anonymov, ci naozaj su to henti alebo oni a identifikovali ich

PoslaťNapísal: 11 Sep 2019, 12:39 
moderátor
Obrázok užívateľa

Vydriduch, lenže vieš čo je problém? Ty, Peterson a, svete div sa, ani ja, tu neurčujeme, čo je vtipné a čo nie. A v tomto kontexte to ani nie je podstatné. Humor má rôzne podoby a niektorým nemusíš rozumieť, iné sa ti nemusia páčiť. A je to úplne v poriadku. Ale limity slobody prejavu sú tu postavené tak ako sú, tak sa s tým môžeš iba zmieriť.

Môžeš to nečítať, nepozerať, nesledovať, neklikať na to. Bloknúť si to na sociálnych sieťach. To je tvoje právo a spôsob, ako sa k tomu postaviť (nie, že otvoríš obludu, lebo si zvedavý a chceš si zahejtovať, čo to zas Ondřejíček stvoril a zvyšuješ mu tak návštevnosť, ako je u mnohých zvykom). Až si raz budú robiť prdel aj z teba, alebo z tvojej firmy a ty budeš mať pocit, že prešli kusisko za čiaru, budeš mať aj iné práva. Ale tie isté práva dnes nemajú (resp. majú, ale nie v rovnakom rozsahu) ksichti ako Danko, Fico, Kali, Štefan, Riško, Béla, Pelle, Igorko, opička a mnohí iní... Prečo, som písal už vyššie. A keby aj mali, bolo by to na dlhé lakte s veľmi neistým výsledkom, možno až kdesi v Štrasburgu.

A vieš čo? Chvalabohu, že nemajú. Možnosť a schopnosť robiť si srandu je celkom fajn výdobytok našej civilizácie (porovnaj napr. s krajinami islamského sveta). Doba, keď sa za vtipy vyhadzovalo z roboty, je našťastie preč a mne sa teda za ňou nijako necnie. Akurát škoda, že my, Slováci, ako národ nemáme vkus, pokiaľ ide o humor. Inteligentný vypointovaný humor (s ktorým tu kedysi vyrukovali Lasica a Satinský) sa v krajine Horných Dolných, Ministrov, Susedov a trápnych estrád akosi nenosí. Nehovoriac o tom, že do humoru vstúpila politická korektnosť a tí, ktorí si uzurpujú právo určovať, čo korektné je a čo nie...

PoslaťNapísal: 11 Sep 2019, 13:48 
On-line
prispievateľ
Obrázok užívateľa

emkac: nie, urcite si take pravo neprivlastnujem, ja som len napisal, ze je nas viac co nam ten "humor" nepride vtipny. Nas nazor, ktorý nikomu nevnucujeme. Ostatne ani Peterson nevolal po upalovani carodejnic - ak to niekto bude riesit pravnou cestou, rozhodne sud.

Jack: ja by som ani nemal vikend, keby mi niekto vulgarne nevynadal :) Nedotkne sa ma to, ani ked titulujú moju matku - nevnímam. Slobodu prejavu nijak nespochybňujem, len si myslím že sloboda jedného človeka končí tam, kde začína sloboda toho druhého. Niekomu podobne agresívna satira môže ruinovať osobný život. Zhodou okolností poznám osobne dosť veľa politikov všetkých možných farieb takže viem ako nechutne odzrkadľujú podobné aktivity na ich rodinách, najmä na ich detoch.

Akýkoľvek extrém škodí. Agresívne zomri.sk sa spolupodieľa na zhubnom vplyve na mládež - Emilko Hodál a jeho výzvy na strieľanie oponentov sú produktom presne takejto "kultúry". Robím s mládežou a som celkom smutný, z toho čo vidím.

PoslaťNapísal: 11 Sep 2019, 19:54 
expert
Obrázok užívateľa

rovnako mi príde úsmevné, ak niekto vníma kritiku optikou liberálnych médií. Ja som informáciou o odhalení identity adminov Zomri nič nesledoval. Ostatne, sami museli počítať, že donekonečna anonymní nebudú. A vôbec nenarážam na ich sarkazmus. Mnoho príspevkov mali vtipných. Oni však boli aktívnym prvkom politického boja, pričom mnohé ich príspevky a útoky už boli ďaleko za hranicou normálu. Ak by podobné príspevky zverejňovali ich oponenti- už by dochádzalo k ich mazaniu zo strany Fcb, k hormadným trestným oznámeniam a pohoršeným prejavom a možno aj k expresnému vyšetrovaniu zo strany Naky :D . Realita je totiž taká, že jeden tábor môže verejne okydať úplne každého bez jediného dôkazu- AVŠAK rovnaké dôkazy o prúseroch konkrétnych politikov sú trvalo ignorované a niesú predmetom tak masívnej kampane.

Je zbytočné, aby som tu poukazoval na irelevantnosť niektorých argumentov- nakoľko ide o odlišné politické názory a to sem nepatrí.

Moderátori: yarco, electron, Jack, igoros

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  Stránka 187 z 187
 [ Príspevkov: 2802 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 183, 184, 185, 186, 187

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť