Spravna volba brokovnice ? Polovacky / Sport

Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

Kde je nejaky dobry obchod, kde je dost brokovnic ? aby som si mohol nejake pozret, osahat ? :) neviete ?
V Hermese su iba beretty za ... vela penazi ... :) takze tam ani nejdem.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

lovec: a co hovoris na samonabijacie brokovnice od Benelli ? alebo napriklad Beretta ?
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Najprv to malo byt nieco jazdene do 400,-€...tusim si pritvrdil :lol:
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Benelli je medzi samonabijackami top. Ked chces Berettu,tak sa priprav na pravidelne a relativne caste rozoberanie a cistenie mechanizmu, ktory zabezpecuje samonabijaciu funkciu pomocou odberu plynov z hlavne......zbytocna praca. Ber Benelli a mas svaty pokoj ked chces semi-auto.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

maros15: no do tej ceny nekupim nic "normalne" , ako som tak pozeral. Mozno nejakeho stareho rusa, ved to tak mozno aj skonci nakoniec. Uvidim co sa vyskytne, zatial setrim a pozeram, nech viem kolko potrebujem € :D

lovec: napisal som ti sukromnu spravu.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Xader ja som Benelli kupoval u Fraňa. Bral som ale pumpu Supernova Comfortech s 28 palcovou hlavňou, aby v prípade núdze bolo aj na poľovačku. Po prvotných skúsenostiach neľutujem, že som šiel do Benelli.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

Tymto chcem verejne PODAKOVAT lovcovi za velku ochotu pri radeni vo vybere a naslednom aj zohnani skvelej brokovnice, ktora uz spinka u mna doma :D nakoniec mam Marocchi Zero 03 Field s krááásnym drevom + 5 chockes, je to nadherna flinticka. Uz sa tesim, ked ju otestujem :)
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Rado sa stalo.... :oops: To drevo je prekrasne,pocitam u Blasera tak c.8 a vyssie. Ked neprezradis,ze je to Zero3,tak na pohlad je to ako lovecka Perazzi,co stoji 10x tolko. Jednoducho nadhera. Chcelo by to nejake poriadne foto.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

Fakt to drevo je luxusne, uplne nadherna flinta :) stale mi robi spolocnost, neviem sa na nu vynadivat...a tu je teda nejake foto:
Obrázok Obrázok
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Xader a cena ?
inspiring_gould

Príspevok od používateľa inspiring_gould »

Ja som kupil CZ-USA Redhead minuly rok na jar celi rok som chodil na trap po Slovensku vystrelal som zhruba 1900 trapiek plus 300 neake polovacky ...Zbran drzi, striela sa s nou výborne odporučam CZ USA.
profilaktik
občasný prispievateľ
Príspevky: 57
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa profilaktik »

ahojte,
pls co hovorite na browning b725 sporter? mate niekto doma? skusali ste na strelnici?
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

Xader koľko Ťa pls vyšla ťa Marochii a kde si to kúpil? Potykal sa s podobným problémom pri výbere ako Ty.
Používateľov profilový obrázok
suigan
prispievateľ
Príspevky: 146
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa suigan »

Marocchi sa dá kúpiť v obci Zeleneč pri Trnave u Petra Jedličku http://www.zbranestrelivooptika.sk/index.html Neviem, či sú ceny aktuálne, ale momentálne tam má takéto ceny:

Marocchi 03 890,00 EUR
Marocchi First 800,00 EUR

Myslím, že cena je veľmi sympatická. Okrem toho je Jedlička na stránke http://www.marocchiarms.com uvedený ako distribútor pre Slovensko.
inspiring_bhabha

Príspevok od používateľa inspiring_bhabha »

Zdravym rad by som sa u vas informoval na brokovnice bretton hlavne lov sem tam asfaldak,mal som ju par krat v rukach a je dost lahka ale neviem o nej viac menej nic tak sa na vas obraciam o nazor.
Napísať odpoveď

Návrat na "Poľovné zbrane"