MARLIN XL7 alebo Remington 770

elegant_shtern

MARLIN XL7 alebo Remington 770

Príspevok od používateľa elegant_shtern »

Mam zaujem teda skôr sa neviem rozhodujem pre jednu z tychto dvoch MARLIN XL7 alebo Remington 770 v raži 308W.Prosim majitelov a tych co maju skusenosti marlinom a remingtonom nech napišu svoje poznatky.ĎAKUJEM ZA ODPOVEDE
inspiring_aryabhata

Príspevok od používateľa inspiring_aryabhata »

Jednoznacne marlin ! mal som varminta, strielal som aj z klsickeho - v kamo uprave a po najdeni navazky to lietalo velmi presne . 770 je ČREP ! este aby si si nemyslel, ze tlacham tak ci pozri zaver, púuzdro zaveru zelezo ... proste je to na inej urovni ako 770 ! akurat je problem s litami .... maju uzke medzeri medzi zubmi , a su naklonene tak trochu dohora :( teda ta moja bola .... ale na 200 nastrelis . kazdopadne treba ju tiez "dorobit" aby si si mohol povedat ze je to dubre. a v dreve je celkon fesna :D je aj v nereze ... proste jasna veolba v cenovej kategorii ... este v tej cene mozes riesit zastavu z nej som tiez strielal a zelezo je poctive ... inak ak chces nieco o marline tak je to tu http://www.marlinowners.com/forum/marli ... re-rifles/






EDIT !!! dnes som mal tu cest s novou zastavou ... je to hovno . ako len pre silne zaludky-s tou co som mal v rukach (M70 6,5x55se )sa to neda porovnat
... ta ako ze sportova puska za 1000€+- no grc ... zelezo grc drevo ani nehovorim ... a zakladny model sa moc nezmenil co sa zeleza tyka ale to drevo ... fuj
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Dátum registrácie: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Nechcem rýpať...ale športová puška za 1000e? :shock: :shock: To je cena akurát za perfektú hlaveň od renomovaného výrobcu...alebo za špičkovú pažbu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Poľovné zbrane"