Skúsenosti s CZ USA

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Skúsenosti s CZ USA

Príspevok od používateľa Jack »

Uvažujem o brokovnici primárne na lov. Kedže ju využijem na pár rán ročne, nemienim do nej investovať toľko čo do guľovnice. Veľmi sa mi páčia brokovnice CZ USA. Konzervatívny dizajn a veľmi pekné drevo sú argumentom pre. Rovnako tak aj príjemná cena.
Otázka teda je, či sa oplatí do nej ísť. Predsa len, nepatrím medzi fanúšikov zbraní "made in Turkey"...
omega51
prispievateľ
Príspevky: 300
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa omega51 »

A čo Marocchi? Talianska firma, predaj Zeleneč, myslím že sa pred časom dala kúpiť za 750,- E.
Mám Zero 3 Sporting s nastaviteľnou pažbou a som spokojný. :D
S brokovnicami CZ nemám skúsenosť.
Ale toto som našiel na stránke predajcu:
Brokovnice CZ-USA sú spoločným projektom českej zbrojovky a tureckej spoločnosti Huglu. Vyrábané sú v niekoľkých variantoch, aby si vybrali i tí najnáročnejší  záujemcovia o brokovnicu.

Ak máš vzťah k Turecku...
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Veď práve o tom píšem, že nie som fanúšik zbraní Made In Turkey.
:wink:
omega51
prispievateľ
Príspevky: 300
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa omega51 »

Veď preto som Ti tam dal tú poznámku, že CZ USA sa vraj robia v Turecku. :D
Myslím, že tie Marocchi išli trochu s cenou hore, na stránke majú First za 800.-E a 03 za 890.
Ja som moju kupoval za cca 1.300, ale je to fajn brokovnica, pekné drevo, ejektory, voľba hlavní,
poistka, choky, nast. pažba,... Zatiaľ žiadny problém. Mal som IZ, ale oproti tejto to bolo padlo.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Ja som voci Tureckym vyrobkom zaujaty. Presiel som si celu IWA vystavu a je pravda, ze v broknach dominuju. Ale zovseobecnene: masou. Boli tam vyslovene dolicovane, ciste kusky ale aj des a hroza, na kt. sa nechyta ani Izmas ci Norinco. Ja by som dal Turkom tak 10 rokov zrenia kym by som im dal svoje peniaze.
To nehovorim uz o formarine: plasty preliacene, skrizene, zmrstene. Je pravda, ze jeden typ brokovnice si mohol mat vo vsetkych myslitelnych kamo verziach v kombinacii s pozlatenymi hmatnikmi(cirkusantske).
Pre mna plati, ked brokovnicu: jedine Taliana.
Napísať odpoveď

Návrat na "Poľovné zbrane"