Brokovnicova dvojka

vigorous_wing

Brokovnicova dvojka

Príspevok od používateľa vigorous_wing »

Nazdar rozhodol som sa pre kupu brokovnicovej dvojky. Nedavno som si spravil polovny listok a tak hrr na nakup polovnych zbrani. Chcel by som kupit brokovu dvojku lebo kozlica sa mi vobec nepaci. Tato zbran by sa mala pohybovat v cenovych hodnotach cca. 15 000. Neviete mi nejaku taku dvojku poradit? Zatial som nic take nevidel okrem IZ Bajkal ale jeden znamy dlhodoby polovnik povedal aby som IZ nekupoval. A teraz neviem co mam teda kupit. Dakujem za radu.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Je to BROKOVA dvojka.... a k dotazu,nuz kolega,tu je rada tazka.Dvojky su uz davno na ustupe a aj od lacnejsich talianskych firiem nie su az take lacne,ako by si potreboval.Skus obvolat obchody,popyta sa na nove,alebo ci nemaju nieco "ojazdene" a pod.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

lovec napísal:Dvojky su uz davno na ustupe ...
Preco? Co ich nahradza - kozlice?
Nie som lovec, len zvedavec. :)
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Jednoducho su kozlice v sucasnosti najrozsirenejsim typom brokovej zbrane pre vykon polovnictva a pre sportovu strelbu v patricnych disciplinach (trap,skeet,parcour).
O dovodoch by bolo mozne dost siroko polemizovat a asi by to k relevantnemu zaveru neviedlo.
Osobne som si zamiloval semi-auto Benelli,tak s nim aj polujem,aj sutazim...a zo zaciatku som s nim mozno aj zaspaval.... :lol:
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

Strelba z dvojky ma urcite svoje caro a nikdy by som to nemenil za kozlicu .Neviem , mne kozlica skratka nesadla aj ked kozlice a automaty maju urcite vyhody proti takej dvojke.Neviem ja brokovnice akceptujem vsetky druhy,ale ked ide niekto lovit so sajgou tak to uz je na zamyslenie. :shock:
Napísať odpoveď

Návrat na "Poľovné zbrane"