Skusennosti z brokovnicami Khan arms

Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Skusennosti z brokovnicami Khan arms

Príspevok od používateľa skemro »

Poprosim Vas, mate niekto skusennost z brokovnicamy od f. Khan arms?
Rozletovali sa mi hlavne na mojej starej brokovnicke a potreboval by som nieco na holuby.
Puskar mi to asi spravy, ale az v septembri, no ja by som rad chodil na treningy.

Tie brokovnice su az podozrivo lacne na to ze maju dlhe hlavne a vymenne zahrdlenia.
V nich by som pouzival naboje len 2,4mm trap, tak snad tam bude zivotnost aspor par tisic ran.

Dakujem za pripadne postrehy
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Hlavne poriadne a poctivo mazať klzné plochy a vyťahovače - platí aj pre pána čerstvého majiteľa, ktorý nečíta súkromné správy. :twisted: :lol:
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Ku kvalitnym mazivam mam pristup, tam problem nevidim, len ci to daco vydrzi.
Ono ,mozno aj na hon by som ju vzal, ale primarne su asfaltove holuby.
Mas osobnu skusennost?
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Osobnú s konkrétne týmto nemám... čo som však mal možnosť v poslednej dobe vidieť, už to nie je ten lacný hnoj ako pred ca. 15 rokmi. Napriek cene. Samozrejme, treba to vnímať ako zbraň úmernú pre hobbíka, ktorý dá max. pár tisíc rán za rok (nie veľa tisíc...).
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Dakujem. Presne to co som cakal. Par krat do roka na trening a zo 2-3 sutaze. Takze pre mna idealna :wink:
Používateľov profilový obrázok
sundance.kid
prispievateľ
Príspevky: 216
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sundance.kid »

lovec napísal: 07 Aug 2019, 20:30 Osobnú s konkrétne týmto nemám... čo som však mal možnosť v poslednej dobe vidieť, už to nie je ten lacný hnoj ako pred ca. 15 rokmi. Napriek cene. Samozrejme, treba to vnímať ako zbraň úmernú pre hobbíka, ktorý dá max. pár tisíc rán za rok (nie veľa tisíc...).
a akoby si to zrovnal s novo produkciou bajkal? oplati sa kupit jazdeny rus, alebo novy turek? alebo je to jedna banda? skor na strelnicu a par (naozaj max par) 1000 ran rocne. mam taku dilemu trochu...
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Aktuálna turecká produkcia je oproti Bajkalu úplne iný vesmír. Kvalitatívne, dizajnovo, ergonomicky.
Turci robia aj niektoré low-cost verzie talianskych značiek...

Na strelnicu napr. toto: https://www.akkar.com.tr/churchill-206- ... lack-2-360

Oceľová baskula, výmenné čoky, nastaviteľná lícnica, ventilovaná šína, aj stredová lišta... pre rekreačného strelca úplne dostačujúce. Keď by už nestačilo, tak sa kúpi niečo z lepších modelov od Talianov.
Používateľov profilový obrázok
sundance.kid
prispievateľ
Príspevky: 216
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sundance.kid »

Dakujem za odpoved. Pozeram po khan arms k500. Tak snad sadne.
Používateľov profilový obrázok
sundance.kid
prispievateľ
Príspevky: 216
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sundance.kid »

Som sa sem nejak nedostal. Tak flinta je doma a mozem povedat ze super. Uz len s nou volaco trafit. Nejak som nepochopil este princip ako to fungije 😀. Holuby zbieraju neporusene.
Co sa tyka kvality prevedenia, oproti bajkalu co som sa vyssie pytal je to ako kladivo vs. mikroskop.
Napísať odpoveď

Návrat na "Poľovné zbrane"