Brokovnica CZ USA

vigorous_dewdney

Brokovnica CZ USA

Príspevok od používateľa vigorous_dewdney »

Máte niekto prosím skúsenosti s brokovnicami CZ USA ? Chcel by som takú kozlicu kúpiť tak ma zaujíma názor. Nerád by som kúpil nejakú hlúposť. Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Low-cost vyroba v Turecku. Nebrat. Najbeznejsie prevedenie napr. Marocchi Zero3 Field je x-krat lepsia volba.
inspiring_gould

Príspevok od používateľa inspiring_gould »

Ja mam CZ-USA REDHEAT som s nou spokojny zatial drzi minulý rok som snou dost vela strielal horeli hlavne :twisted:
Myslim ze dobra voľba.
inspiring_jackson

Príspevok od používateľa inspiring_jackson »

skúsenosti nemám, ale treba to chápať tak, že sú robené primárne pre americký trh - kde sa vážne kladie dôraz na nákupnú cenu, síce aj na kvalitu, ale nie na výdrž. Čiže ona asi nebude zlá, ale dlho nevydrží. Tam si poľovník kúpi radšej každú sezónu inú zbraň, ako sa mu zmení nálada a preferencie a pokazenú zbraň rovno vyhodí. Kdežto u nás sú zbrane niekedy až viacgeneračná záležitosť, preto aj výroba zbraní pre európsky trh je úplne iná. Tiež som nad ňou uvažoval (konkrétne ringneck), ale toto ma odradilo. Stačí si chytiť do ruky Brno a CZUSA po sebe a hneď pochopíš že je tam veľký rozdiel. Preto som sa ja potom rozhodol pre Brno 801, dúfam že to bude dobrá voľba.
Napísať odpoveď

Návrat na "Poľovné zbrane"