Saiga-MK

Bamboocha
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

Dakujem, pozeram, idem im pisat :-)
Bamboocha
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

Ahojte, od prevcera som majitelom novej saigy a isiel som nahodit vsetok tunning ktory som nakupil pocas 2 rokov cakania nanu. Mam vsak problem z vymenou pazby vsetky videa ktore som nasiel ukazuju ze kolik treba vybit zospodu idealne z odmontovanou rukovatou (co som urobil).
Problem ale je ze nech do toho mlatim akokolvek ten kolik sa nepohne vobec, skusil som to aj z opacnej strany ale takisto nic.
Na videach im to ide uplne lahucko, co ale zas predpokladam, ze nemaju uplne novu zbran.

pouzil som aj rusky pristup pouzi vacsie kladivo, zavolal som aj suseda, jeden drzi druhy kladivuje a nic.

kolik sa pokusam vybit pri zaistenej zbrani, lebo pri odistenej vidim ze je tam mechanicka poistka ktora ten kolik drzi, (rusi maju zakon, ze ak ma dlha zbran menej ako 80 cm a sklopnu pazbu, nesmie byt funkcna strelby pri zlozenej pazbe).

momentalne som to vzdal kym nenajdem riesenie, viem ze nedavno dosla dlho ocakavana zasielka takze niesom sam novomajitel

je tu niekto kto to uz uspesne vymenil?
Bamboocha
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

kedze sa nikto neozval a neporadil, nakonies sla moja civilna ak104 k puskarovy a ten nakoniec odvrtal kolik a vyrobil novy podla jeho/ich slov to nanich posobilo ako nalisovane. Ci uz to bola pravda, alebo nie mlatenie kladivom nepomohlo a rozhodne to neposobilo, ako na videach od zenitca a inych, takze som ochotny tomu verit.
Tak len aby vedel niekto dalsi ak sa rozhodne menit pazbu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"