Hammerli TAC R1 22, cal. .22LR

luxus
občasný prispievateľ
Príspevky: 51
Registered for: 9 years 9 months

Hammerli TAC R1 22, cal. .22LR

Príspevok od používateľa luxus »

Mate niekto tuto malorazku? Ako ste s nou spokojny? Na aky ucel ju pouzivate, myslim ci len na taky bezny strelnicovy plinking alebo aj na mierenku? aka je presna na 50 m a aku optiku na nej mate?
Dakujem
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Precitaj si vlakno o niekolko riadkov nizsie s nazvom Colt M4 OPS Carbine 22LR, je to ta ista flinta. Je na take plinkanie, pripadne lacny trening pre IPSC. S touto puskou na mierenku, t.j. MaO zabudni.
Používateľov profilový obrázok
Mr.DRAKO
prispievateľ
Príspevky: 215
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa Mr.DRAKO »

Mám to isté, ale ešte od Walthera. Mám tam lacný puškohľad 4x32 z Číny a plastový bipod v rúčke. Je to fakt na zábavu, ale na 50m sa vleziem do terča cca 3x3 cm. Poslednú návštevu strelnice som strávil triafaním úlomkov z asfaltových holubov na vale vo vzdialenosti 50m. Sekal som ich na malé kúštičky... :D
Používateľov profilový obrázok
kiwinr
občasný prispievateľ
Príspevky: 33
Registered for: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa kiwinr »

Nevie niekto, ci sa da niekde kupit aj 20 ranovy zasobnik (original velkost ako bol pridany od vyrobcu k novej zbrani) alebo su len 10 a 30 ranove (ktory vyzera jak tyzden pred vyplatou)?
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Dovozca bol a možno ešte je Boris Hodal, Poľovníctvo DCA, napíš mu. Prípadne BW Arms Skalica.
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

Dá sa na tejto zbrani nejako upraviť spúšť???? tá fabrická je dosť tvrdá.....
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

bus driver napísal:Precitaj si vlakno o niekolko riadkov nizsie s nazvom Colt M4 OPS Carbine 22LR, je to ta ista flinta. Je na take plinkanie, pripadne lacny trening pre IPSC. S touto puskou na mierenku, t.j. MaO zabudni.
V tom vlakne ohladne Colt M4 som postol video z youtube, pozri si ho. Spustak je z hovnokovu, bacha, lebo ked ozub moc prebrusis, mas ra-ta-ta-ta-ta. Nahradne diely som bral od Borisa Hodala, Polovnictvo DCA.
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"