CZ SCORPION EVO 3 S1

Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

CZ SCORPION EVO 3 S1

Príspevok od používateľa dirty.harry »

Samonabijaci variant noveho skorpiona, aky bude mat uspech? Dlzka bez opierky pod 600 mm, ako to zapisat na A-cko? :wink: Cena v CR by mala byt 29 900 CZK, u Rehaka som nasiel o tisic viac...
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Na Acko? A to ta ako napadlo? Ta cena je premrstena, lebo si uvedomuju, ze priniesli na trh daco co koli kalibru moze byt masovo rozsirene.
CZ ako taka je v srackach a preto som riesil Glocka a Roniho.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Popravde, pri tej cene za to IMHO nestoji. Nicim ma nezaujal natolko aby bol hodny skoro 1300,- eur.
Používateľov profilový obrázok
LtTT
prispievateľ
Príspevky: 241
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa LtTT »

Ak chceš niečo obdobné na A-čko tak HK MP5K respektíve klon od MKE. Do SR sa dovážajú ako pištole, takže so zapísaním na A by nemusel byť až taký problém ... ;) Čo sa týka EVO ... zvažoval som ho ... cena je prijateľná v porovnaní s klonom MP5 od MKE v 9mm no tie tvary, prehnane moc plastu aj tam kde netreba ... počkám a uvidím ... zatiaľ mi to pripadá že k tomu treba hneď dokúpiť pilník, sadu šmirglov a tmel ;)
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

ak niekto chce trendovu samonabijacku v pistolovej razi kapotovanu v plaste a celu olepenu rajlami tak preco nie. hoci ja by som asi volil berettu cxstorm.

za polovicnu az dvojtretinovu cenu sa vsak da zohnat na semiauto prerobeny druhovojnovy alebo povojnovy samopal. ponuka je coraz sirsia a mimoriadne pestra - spaginy, sudajevy, stenguny, uziny, klasicke beretty, atd. ide o zaujimavu kategoriu hraciek v ramci ktorej sa da pozbierat velmi pekna kolekcia. nehovoriac o tom, ake zazraky dokaze dobry puskar robit v tejto kategorii s roznymi kitmi (napr. so stenmi). sam zacinam blbnut tymto smerom. dlha v lugri je to prave orechove na plinking :)
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

za 300e Glock17 na inzerát, za 200e čínska Roni od Rasťa a za 50e kolimátor...
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Ked sa nebudeme bavit o konverzii, tak taka MP5 ma z mojho pohladu minimalne lepsiu ergonomiu. Bratia Cesi v poslednej dobe nevedia co pytat za svoje zbrane o pristupe k beznemu zakaznikovi - obcanovi ani nehovorim.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ako to uz bolo riesene v inom vlakne, ta zbran sa za tie peniaze neoplati.Pricom oznamovana cena bola 40k Kc.
Taktiez sa tato diskusia vedie zbytocne, lebo sa ani nevie kedy sa uvolni na civilny trh. Mala sa zaciatkom tohto roku, ale CZ ma svoje problemy ako zabezpecit dodavku zbrani po zmanimulovanom tendry :roll:
Tiez som na nu cakal, ale i koli neistote sposobenej iniciativnym blbcom som do konca min roku kupil Norinco CQ-A1.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

Rasto, pokial ja viem, tak na civilnom trhu uz je, predava ju nielen CZUB, ale aj dalsi predajcovia..
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Hm... ja som nasiel len toto:

29990,- CZK

http://www.sa58.cz/products/cz-scorpion ... min-srpen/
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Skvele internet ho nasiel.
Najde sa i niekto, kto si ho pojde kupit?
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Mno, ta cena zasa nie je az taka hrozna (v porovnani s alternativami), skoda len ze ta zbran je take kopyto. Mohlo to sice byt aj horsie, ale zaroven to mohlo byt aj o hodne lepsie (chapem ze ich tlacil cas, ale to je slaba vyhovorka).

Pazbicka je robena pre detske rucicky, na licnicu sa nejak pozabudlo, uchyt popruhu je vtip, o poistke a spusti radsej ani nehovorim, a ked si clovek zavesi baterku na 9tu tak ani neobtiahne, atd.

Keby s takym niecim prisli pred 10 rokmi tak by to bola pecka, ale dnes - ked uz su plne nastavitelne pazby, vymenitelne chrbty pazbiciek, siroke lieviky pre zasobniky a podobne ergo-vychytavky vcelku beznou zalezitostou - to uz nie je ziadne terno.

A len ako detail, vedia kto je konkurencia a co je bezne zavedene, takze byt nimi medzi prioritami mala byt vzajomna kompatibilita zasobnikov (uz ked vyvijali vlastny...).

Stale je to ale lepsie nez BREN (ten v porovnani s konkurenciou taha za hodne kratsi koniec).


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Mam na to podobny nazor ako ty Guns. Jedina vec, ku ktorej by som nemal na tej zbrani vyhrady bola pazba, ostatne je IMO dost divne riesene. Pocnuc pazbickou, ktora pri drzani pripomina kus klacku (plastova - moznost vylisovat lubovolny tvar a oni spravia take kopyto), popruh na "kruzku od klucov" uz spomenuty bol, poistka okrem toho, ze je umiestnena pre palec vietnamca este vykazuje vyssiu mieru "pruznost" ako niektore airsoftove napodobeniny zbrani. Dalsia vec je nadmerne opastovanie aj tam, kde to nema ziadny vyznam. Celkovo je to z mojho pohladu za tie peniaze omyl.
sentinel
prispievateľ
Príspevky: 178
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa sentinel »

nevie niekto náhodou ako je riešená komora? mám na mysli či je nejako pri výstrele zabezpečené uzamykanie hlavne-záveru, alebo či to má iba dynamický neuzamknutý záver /cz82,83/?
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"