Sig Sauer M400 sport

Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Registered for: 20 years 1 month

Re: sig m400 sport

Príspevok od používateľa Kall »

Jak se to chová při střelbě, jak je vyvážená?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Je to 16.5 alebo 18" hlaven?
Co sa tyka pouzitelnosti, tak pazbu a pazbicku by som neriesil, ale co by som riesil urcite , je lucik a predpazbie.
Kompik to ma tusim tiez aky taky v zaklade.
Používateľov profilový obrázok
tomy45
prispievateľ
Príspevky: 110
Registered for: 9 years 1 month

Príspevok od používateľa tomy45 »

Tento model som si osahaval u Frana, na dni Siga.
Velmi sa mi paci telo (reciever, upper-lower) velmi pekne spracovane.
Predpazbie a pazba uz menej, posobi ersoftovo. A dlzka hlavne kebyze je 14.5 a nie 16 nie je o com... kedze to ma mat military look, posobi to trocha na mna hybridne.
Ale vsade na forach o tomto modeli len pozitiva, takze si myslim, ze dobry kauf. Pockam si na dalsie dojmy majitela :wink:
mienkotvorca
občasný prispievateľ
Príspevky: 65
Registered for: 7 years 7 months

Príspevok od používateľa mienkotvorca »

Sory ze tu temu otvorim zasa no neda mi ,,, mate niekto skusenosti s tymto sigom m400 s twistom 1:7 ?? Co to vlastne znamena ? Chapem to tak ze najdostupnejsie strely 55gr z toho nevystrelim ? Alebo sa to zasekne/vybuchne ak to pouzijem ? Alebo v com je problem pri twiste 1:7 a 55 gr strelach ??? Prosim vas o odpoved pretoze zvazujem kupu tejto zbrani a rad by som onej vedel co najviac
Používateľov profilový obrázok
tomy45
prispievateľ
Príspevky: 110
Registered for: 9 years 1 month

Príspevok od používateľa tomy45 »

Vystrelis, len bude vasci rozptyl. Nevybuchne ti kver :wink:
1:7 je primarne urceny pre tazsie strely ako 55gr.
Používateľov profilový obrázok
unsamuel
prispievateľ
Príspevky: 124
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa unsamuel »

Mam tohoto Siga uz nieco cez rok a musim napisat ze i ked strielam len lacne 55gr. strelivo na plocho mi to nelieta. Je pravda ze LongRange stym ale nestrielam.
Jednoznacne najslabsi clanok tejto zbrane som stale Ja.
mienkotvorca
občasný prispievateľ
Príspevky: 65
Registered for: 7 years 7 months

Príspevok od používateľa mienkotvorca »

Super chlapi dikes za realne skusenosti a informacie. Som viac menej rozhodnuty ist donho , podpazbie by som si chcel dat free float , teda ak najdem niekde vhodne aspon 15" podpazbie , pretoze hlaven je 16ˇ co je dost . Ten sustrel mi nebude vadit ani 4cm/100m zalezi od toho co ocakavame od zbrani a kedze si chcem splnit sen tak budis :)
unsamuel ak budes mat cas prosim ta pozri si spravu , rad by som sa ta opytal na par veci ktori mate ten sig :)
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Frano pise, ze bude mat bez mieridiel. Otazka je, ci to znamena komplet s railom bez tej otrasnej muchy nad gasblockom. Lebo tento archaicky humus doslovne nenavidim :)
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Tiez si myslim a dufam. Otazka je, ci to predpazbie pojde potom v pohode zhodit a dat tam nieco normalne z hlinika.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Aj môj S&W má carbine length. Postrehol som to u viacerých rôznych výrobcov. Delta ring sa dá udržať aj jednou rukou, najrpv ma to zlobilo, potom som prišiel na grif. :lol:
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ked si chce dakto kupit M4A1 tak ma na vyber od kazdeho predajcu :-)
Ale ked s tym chce strielat sportovo, tak to uz musi mat v zaklade 18" s rifle gas systemom, vsetko ostatne je lego ktore sa da vymenit, ale toto jedine ked nema v zaklade, tak je to slepa ulicka a radsej to nechat v originaly.
To je len moj nazor, tiez som si prerobyl CQ-A1 ale nakoniec som si kupil to co som popisal vyssie.
Na to moje strielanie mi to staci :-)
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Nechcem to na sutaznu strelbu a uz vobec nie na neviem ake vzdialenosti, to na slovensku ani nie je dost dobre mozne kedze take strelnice poratam na 3 prstoch.

Len na take buchanie na strelnici a nejaky ten strelecky trening. A hlavne urobit si radost a nasrat vsetkych lavicovych zakazovacov kym to este je mozne :D

58micky sa zbavit tiez nehodlam, toto bude len dalsia radost do zbierky. Mat na vyber z viac kalibrov nie je na skodu, obzvlast ked vieme, ze dostupnost streliva a jeho cena, obzvlast vz 43 uz bude len horsia a horsia.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

... čo je fajn cena, aj vzhľadom na to, že je to európsky výrobca a v prípade nejakej reklamácie to bude jednoduchšie ako s US produkciou...
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

treba kupovat na co penazenka staci :-)
Ja si tiez kupujem zasobniky, ktore nepotrebujem, ale lacnejsie to uz nebude a ci vobec :-(
Aspon sa konecne vsetci uvidime na sutaziach a nie len na fore :-)
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Tak ja sutazit chodim, ale len pistol. Aj to len pre radost, na Grauffela aspirovat nehodlam. Toboz nie s puskou, ta ma z toho echt IPSC hladiska fakt moc nezaujima.
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"