Winchester SXP

Gabo13
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 12 years 4 months

Winchester SXP

Príspevok od používateľa Gabo13 »

Dobrý deň,
chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti s brokovnicou Winchester SXP - napr. Hermes má na stránke SXP Blach Shadow za 540 EUR. Rozmýšlam nad tým alebo nad Benelli Super Nova cca. 900 EUR - len pri SXP ma trochu prekvapilo toto http://www.youtube.com/watch?v=-ovpaOQNiRk - cca. 2:35 začína strieľať borec - niečo so záverom nie je OK? Hlavne by ma zaujímala spoľahlivosť + dostupnosť ND a doplnkov.
Ďakujem.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Puska je o.k., len dement pokusa stastie. Mohol dostat hlavnou po cele, ak by tam mal silnejsie strelivo. Ak pri strelbe nedrzis predpazbie, to sice ide dozadu, vyhodi prazdnu nabojnicu, ale novy naboj nepoda. A to z dovodu, ze pri takejto jednorucnej strelbe predpazbie nejde az uplne na koniec svojej drahy, ale zastane tak cca 5mm pred tym, ako by malo podat naboj zo zasobnika. Zbran je sice natiahnuta, ale bez naboja v komore. Preto cvakal naprazdno. Co sa tyka doplnkov na Winchester SXP, je to bieda, ziadne originalne doplnky na tento typ nekupis. Len univerzalne doplnky na brokovnice. Ja mam neoprenovy navlek na naboje na pazbe, Truglo Shotgun Sight a baterku pripevnenu na zasobnik zospodu. Nahradne diely neriesim, moc z nej nestrielam, kupil som ju uplne novu. Spolahliva je, pokial strielas obojrucne, nie ako borec v tom videu. SXP Black Shadow a SXP Defender je v podstate to iste, akurat Black Shadow ma dlhsiu hlaven, kratsi zasobnik, ma aj coky a predpazbie ma iny tvar.
inspiring_yonath

Príspevok od používateľa inspiring_yonath »

ZDRAVIM najde sa tu majitel aj tej predlzenej verzie? Mam namysli Winchester sxp defender high capacity .
zaujima ma ako je na tom kvalita tejto dlhsej verzie oproti tej kratsej,nakolko ta dlhsia verzia ma este aj tu svetlovodnu
mušku s cenovo sa velmi od tej kratsej verie nelisi . Mam zaujem o tu high capacity verziu cakam nazory majitelov popripadne
Niekoho kto ma s nou skusenosti. Dakujem ;-)
Používateľov profilový obrázok
Mike75
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Mike75 »

podes
prispievateľ
Príspevky: 218
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa podes »

Chlapi, dá sa na Winchester SXP Black Shadow vymeniť 71cm(28") hlaveň za 18" alebo 20" hlaveň?
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa pif paf »

Áno, dá sa.
podes
prispievateľ
Príspevky: 218
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa podes »

Ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
iko111
občasný prispievateľ
Príspevky: 80
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa iko111 »

Len skoda ze nepredaju samotnu hlaveň...
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

OT : s hlavnami je to pakaren na kazdej pumpe, uvazoval som o dlhej zacokovanej hlavni na remi870 a ked som videl ceny, pochopil som ze lacnejsie by bolo kupit este jednu brokovnicu
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa pif paf »

Som si začal nahovárať že už viem celkom presne strieľať zo slugmi. No tento týpek ma presvedčil že ešte treba trénovať:
https://www.youtube.com/watch?v=QBWBkUeeR0A
eager_tu

Príspevok od používateľa eager_tu »

Zdravím,

je tu niekto, kto má osobnú skúsenosť s Winchester SXP Defender Extreme?
Aké sú vaše názory na túto brokovnicu, v čom vidíte výhody / nevýhody oproti klasickej " defenderke " ?
Rozhodujem sa medzi Winchester SXP Defender a Winchester SXP Defender Extreme preto vám vopred ďakujem za cenné info.
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa pif paf »

Nemám osobnú skúsenosť s Winchester SXP Defender Extreme. Tak dúfam že nikoho nepobúrim keď sa tu vyjadrím.
Máš vedomosť o tom že tento model má niektorý obchodník skladom, alebo sa ti zaručil že ti ho dovezie? Lebo Winchester už ho nevyrába:
http://www.winchesterguns.com/products/ ... ender.html
Najpodobnejšie zo súčasnej produkcie je tomu SXP Ultimate Defender:
http://www.winchesterguns.com/products/ ... ender.html

"Výhody / nevýhody oproti klasickej " defenderke " " musia byť každému zrejmé (podla vlastných preferencií) už po porovnaní technických špecifikácií a pozretí si vizuálov zbraní. Ja mám základný model SXP Defender a jediné čo my chýba je výmenná pažba s pištoľovou rukoväťou; čo som mal možnosť vyskúšať na inej značke brokovnice = oveľa lepšie držanie a ovládanie zbrane.
http://www.winchesterguns.com/products/ ... ender.html
eager_tu

Príspevok od používateľa eager_tu »

Mali - predali. A ako si už poznamenal, nevyrába sa, čiže moja dilema či Extrem alebo nie je vyriešená. Avšak načrtla sa mi druhá otázka - ako je na tom spomínaný Winchester SXP Defender v porovnaní s Remingtonom 850? ( cenový rozdiel je jasný )
Wildcat_Hendrix
prispievateľ
Príspevky: 357
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Wildcat_Hendrix »

Mame jeden kus na predajni.
Oproti klasickemu defendru ma na sebe hore weaver listu, na konci zasobnika su dalsie dve weaver listy.
Hlaven sa da nacokovat( coky nie su k baleniu), je na nej nasrobovana zubata ustovka.
Tato brokovnica ma na sebe mechanicke mieridla.
Co sa tyka pazby, ma pistolovu rukovat a nastavitelnu teleskopicku pazbu v troch bodoch.
Licnica je tiez vyskovo nastavitelna.
eager_tu

Príspevok od používateľa eager_tu »

Neutrpela značka na kvalite odkedy sa vyrába v Turecku podľa vás :?:
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"