KRG Whiskey 3 Gen4 Tikka/Rem 700

inspiring_napier

KRG Whiskey 3 Gen4 Tikka/Rem 700

Príspevok od používateľa inspiring_napier »

Obrázok

A já už jsem po včerejšku připraven do nové sezóny s novým nádobíčkem :lol:
Po 9 měsících snahy a tahanic u nás první a jedna z prvních v Evropě - pažba KRG Whiskey 3 Gen4 :wink:

Lepší fotky nafotím jak bude počasí to vytáhnout ven...

Konečně se podařilo "prošťouchnout" link z USA sem k nám do Evropy a je možno sem dovézt vše ze sortimentu KRG. Oficiálně...

Zásadní problém jsou dodací doby, které jsou prostě otřes. U mne trvala první objednávka, licence atd celkem 9 měsíců, kdy spadly pod nohy snad všechny klacky včetně pádu US vlády... Ale vše se podařilo, je jisté, že to dojde a hlavně už to bude rychlejší, protože už jsou všechny papíry, licence a cesty prošláplé...

Jinak šlo celkem pažeb asi 7-8ks na Tikku, Remiho 700 jak pevné, tak sklopky a všechny už jsou rozebrány - Rakousko, Švédsko, Finsko atd...

Dost mne překvapila kvalita, dotaženost detailů... váha celé Tikky se pohybuje 6kg, takže pažba asi 2,5kg... Ale jak budu mít na recenze další ks, tak zvážím pořádně a porovnám i sklopku atd.

Jinak oproti Roedale nebe a dudy a to byla Roedale Raptor moje první volba na základě šmatlání na IWA 2013. Nicméně, Roedale je známý aj s výsledky, tady teprve uvidím, jak to z toho střílí...

I když jak víme, tak střílí hlavně dizajn :D

Více ZDE

Martin
inspiring_napier

Príspevok od používateľa inspiring_napier »

Obrázok

Tak a první můj závod v long range za mnou.. a hned bez možnosti nástřelu rovnou střelba na 300m :lol:

Takže po ztrátě 4 ran než jsem se našel to začalo teprve vypadat dobře...tedy celkem dobře :lol:

Více v reportu ZDE

Martin
inspiring_napier

Príspevok od používateľa inspiring_napier »

Obrázok

Tak si krátím dlouhou chvíli zkoušením Tikky po závodech a zatím jsem spokojený :)

Zde je další malý fotoreport ze závodů v Olomouci 50-300m z prosince...

Foto ZDE

Martin
Napísať odpoveď

Návrat na "Snipers"