Ako začať ...

Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Bez tréningu nejde nič. Nesľubujem si že niečo prečítam, pochopím a budem vedieť strieľať. Nie som naivný. Rád by som sa ale vyhol utrácaniu peňazí (zbraň, optika a v neposlednom rade strelivo) a času.

A prísť potom na súťaž a pochopiť že som akurát hlúposť kúpil a hlúposti trénoval, to by ma dosť mrzelo.
veritas
prispievateľ
Príspevky: 288
Registered for: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa veritas »

Za 1500€ do výbavy si moc neskrtnes. Tak aspoň 2500 aby si mal akú takú šancu. Treba rátať zbraň, optiku, montáž, dvojnozku, keď tak puzdro, podložku, strelecky denník, a keď chceš byť komplet tak ešte dialkomer a nejakyerac vetra - tlaku. Munícia je samostatná úvaha - nakoniec aj tak skončíš pri prebijani.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Možno som to nie najlepšie sformuloval. 1500 zbraň. Bez optiky, dialkomera.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Ono tiez zalezi, ako velmi chces mat submoa nastrel v terci a ako casto chces praktizovat presnu strelbu. Ja sa za tym nezeniem, staci mi, ak trafim siluetu na cca 300-400 m kazdym vystrelom, obcas trening, sutaz mozno 2-3x rocne. Mozno. Zucastnujem sa tolkeho mnozstva sutazi IPSC pistol+puska, hadam sa toho roku zadari aj IPSC brokovnica, LOS, Steel Cup a pod., ze na sniperku budem mat ozaj malo casu. Okrem podlozky a tasky uz mam v podstate vsetko, siel som lacnejsou cestou, stalo ma to cca 2350 eur ( puska, optika, nova pazba+bedding, dialkomer, 20 MOA lista, kruzky, bipod, strelecky vak pod pazbu, ustovka ).
Napísať odpoveď

Návrat na "Snipers"