"Myty o sniperoch"

Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

xx
Naposledy upravil/-a TURBIAK v 04 Nov 2010, 21:47, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

dobre kraviny popisane :) ale az pride tak budeme skusat tu vzdialenost:) z tou puskou vsak J. ?:)
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Prosim ta, vymaz s prepacenim tu k******....jednak to bol snajper (chlap) a jednak to musel pisat vysloveny debil....ked si nevie ustrazit ani nazov toho grcu, tak to je uz fakt trosku prilis....
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa scar »

ta snajperka - ta ostrelovacia puska....ci?
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

JJ je to novinarsky grc, ale ide o tu informaciu:
Desiatnik britskej armády Craig Harrison, ktorý s pomocou pušky L115A3 zabil presnými strelami dvoch teroristov Talibanu na vzdialenosť 2,47 kilometra v afganskej provincii Helmad.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

stastie,ze nemali so sebou aj psa....oddrbal by im ho tiez....asi som trosku skepticky....
inspiring_bohr

Príspevok od používateľa inspiring_bohr »

:lol: :lol: :lol: :roll:
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

:twisted: len sa diim ze to nebol american :shock:
ale pocitam ze este tak tyzden a nova sprava bude ze vojak armady USA zlozil 13 afgancov na vzdialenosť 3,1 km z M4A1 :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Nomed: Myslim ze to nehrozi (aj ked ich to mozno 'skre'), uz len sancu na taketo zasahy maju skor ne-americania, pretoze US forces (vsetky, vratane SF, Sealov, atd.) su obmedzovani ROEckami, a na prsty sa im uz teraz pozera prilis vela ludi... Prave preto si taketo nieco (zariskovat) skor dovoli kanadan, brit, alebo australcan (lenze australcania tam maju hlavne SR-25 a SR-98cky, ktorych dosah na novy rekord nestaci), takze nie je vobec prekvapive ze doterajsieho drzitela 'rekordu' (kanadana) vystriedal brit...


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa kamov »

sniper666 napísal:Vojensky odstrelovac ak postreli nepriatela , pridu mu dalsi na pomoc a ma nove ciele...
v sucasnosti ano, ale spomenul som si na jedneho dedka v dokumente o bitke na dukle. Vravel ze ho nemecky ostrelovac trafil ho do stehna, prisli mu na pomoc dalsi traja vojaci, schytali to taktiez skaredo (smrtelne poranenia), tak sa sa tam vsetci zvierali, ze prisli dalsi dvaja, nestihli varovat a bolo neskoro, tiez padli. Dedko mal stastie ze mu netrafil tepnu "iba" rozdrvil stehennu kost, ked sa ukludnila situacia odplazil sa a tak sa zachanili. Odvtedy ma kratsiu nohu a chodi o bakulke
inspiring_germain

Príspevok od používateľa inspiring_germain »

Ludia ako to s tym je ze projektyl ma vecsiu ucinnost v cieli na 700m ako keby ho strelim na 2m ??? ...ten isty typ strely
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Prieskumnik : Uz neber tie drogy :lol: to je asi niekde kde platia ine fyzikalne zakony
inspiring_germain

Príspevok od používateľa inspiring_germain »

Hned sa mi to zdalo ako ch****** :D ...bolo to vo filme a v podobnom blogu ako je ten spominany od "odbornika" ..a myslim ze ten co to tam dal to mal z toho filmu :D :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Snipers"