CZ 750 S1 m1

inspiring_booth

CZ 750 S1 m1

Príspevok od používateľa inspiring_booth »

ahoj. mam moznost kupit tuto pusku. chcem sa informovat ze ake mate skusenosti , aka to je puska?
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

ak za slusny peniaz a je na tom hlaven od LOTHAR WALTHER tak snad to na zaciatok staci ale tu hlaven si riadne over nie na vsetky ju totizto CZ namontovala.
Mal som CZ S1 M1 v rukach ale nakoniec som zobral CZ 750 S2M1 ked som zacinal, ucel splnila mala vynikajucu hlaven od Lotharu ale zvysok zbrane odflaknuty jak hovado takze rovno z obchodu k puskarovi vsetko rozhodit, dorobit.
S odstupom casu a po tych skusenostiach dorob doma ja osobne by som do CZ nesiel.
leos
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa leos »

rozdil mezi S1M1 a S2M1 je v materialu pazby(S2 bylo vrstvene drevo) a absenci jednokomoroveho kompenzatoru u S2.V soucastne dobe je v ceniku uz jen model S1M1.Pokud se nepletu tak hlavne od LW mel model S M1.
Muj nazor je takovy,ze po dodelani par veci(bedding,atd) je to zbran vyssi hodnoty nez napriklad Remington,nebo Howa.
inspiring_keller

Príspevok od používateľa inspiring_keller »

Na CZ 750 zabudni ak si chceš zastrieľať a neladiť niečo čo sa vyladiť nedá. Slovami chlapov s CZ" to nie je ostrelovacia puška to je presná kulovnice" by som ukončil akú koľvek debatu. Nakoľko baviť sa o tejto puške je strata času. A k poznámkam typu veď tomu a tomu to strieľa dobre, môžem dodať iba jedno aj pokazené hodiny dva krát denne ukazujú správny čas.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

LEOS: Do novych pazieb CZ750 sa uz robi beding z hliniku...
leos
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa leos »

Tak to je od CZ krok kupredu :)
No holka Milcova s tema pokazenejma hodinkama pravidelne prestrilela i borce digitalkama :D
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Mark 77: silne slova... da sa urobit bedding, dat timmney spust a bude to strielat OK. tak aby to bolo schopne vyhrat u nas pretek na 1000m , a nebavme sa o zavere aky ma chod atd. proste ide iba o presnost
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa tenorista »

Leos:len problém je s tým že Milcová nemala na tej puške nič z ČZ.v klude sa jej opýtaj ako to s tou puškou bolo.
leos
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa leos »

prinejmensim pazba byla z CZ(ano byl dodelavany beding) :D A pouzdro zaveru bylo take z CZ.Rekl bych ze jina byla pouze hlaven a spoustove ustroji.
Napísať odpoveď

Návrat na "Snipers"