Brokovnice

Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

peterson napísal: majú tam pumpu UZKON TRX v cene 5000Kč (185 eur)
Tu samonabijaciu UZKON ZK18 si cenu nahodou nezistoval?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

na predajni im zostala už iba TRX a ZK18 (7000Kč) Obidve beriem. Dnes mi upresnil aktuálnosť dodania tovaru a vraj už tento rok asi Turci nič nepošlú. Osobne ešte na predajni pozisťujem.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Potom poreferuj ako to TR-X slape. :)
Sa mi celkom pozdava.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1085
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

som tiez zvedavy na kvalitu tohto turka, napriklad v porovnani s Radikal arms, co predava blackmarket Presov
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

pušky sú už doma. Skúsenosť a komunikácia s predajcom p.Řezníkom ako aj s českým kolegom v Hodoníne na A+.

Obrázok

- čo sa týka ďalšej dodávky, majú príjsť už len pumpy TRX, nakoľko UZKON vyhral kontrakt pre Tureckú armádu a nestíha vyrábať taktické a samonabíjacie brokovnice. Takže, kto ste zaľúbení do modelov ZK18 a AS13- snívajte ďalej 8)
- Kto ale má záujem kúpiť klasickú pumpu TRX v príjemnej cene, nech mi napíše záväzný záujem a ja posuniem do predajne počet, ktorý predajca odloží. Predajca mi dá echo, ak mu dorazí zásielka TRX.

edit: info k nákupu.
Kolky na vývoz- 800Kč Preto je výhodné, aby jeden človek kupoval všetko, nakoľko zaplatí iba jedn krát poplatok 800Kč.
Z BA je do Vracova cca 110km, takže ani doprava neni nákladná. Rozrátava sa : kolok 800Kč, doprava, preukaz zbrane na okrese, kde sa vydal ZSL a kde musí byť dovezená zbraň prihlásená.
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa 50BMG »

Kolega mi poslal foto jednej brokovnice ci mu nepomozem s identifikaciou no nejak neviem prist na vyrobcu. A preto by som Vas chcel poprosit o pomoc.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Dakujem
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

nafotil si ju len orientačne. Označenia výrobcov/puškárskych dielní bývajú vyrazené alebo gravírované napr. na spojnici hlavní, na baskuli a iných miestach. Rozober pušku a pohľadaj miesta, kde nájdeš čísla, znaky a iné označenia. A tie následne nafoť v makro rozlíšení. Mám nejakú literatúru, budem to môcť s niečím porovnať
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa 50BMG »

no zial tie fotky som nerobil ja ale kolega. Brokovnica je kdesi na morave. Skusim mu povedat nech pohlada a nech nafoti detail.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

aktualizácia dodania brokovníc Uzkon TRX u p.Řezníka. Vraj v januári 2016
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

Dnes som volal s p.Reznikom a hovoril,že mu importer potvrdil dodávku pusiek na konci tohto mesiaca. Mám to telef.overiť v poslednom týždni. Následne dám info.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

:arrow: aktualizácia:

Nové brokovnice dovezú do predajne budúci piatok. Sú potvrdené TRX a AS18(niekolko ks)
Už som obvolal záujemcov, čakám len na odpoveď nicku Danielson
Ceny sa údajne jemne navýšia kvôli dovozu o 100Kč.
Takže TRX bude mať predpokladanú cenu 5100Kč
- AS18 stála 6600Kč
a toto sa s ňou dá urobiť

Obrázok
inspiring_feynman

Príspevok od používateľa inspiring_feynman »

Peterson ta AS18 este ostala?

Akurat som sem chcel napisat, co by ste mi skusenejsi odporucili na doplnenie zbierky o brokovnicu a obcasne zastrielanie na strelnici. Nic sutazne nezamyslam, v podstate len tak ako pisal BTV, brokovnicu treba :D A presne po tychto turkoch som pokukoval, aby som neminal niekolko nasobne viac za taliana, aj ked si to urcite zasluzi, no u mna by ostal nevyuzity.

Ake su s nimi zatial skusenosti? Kedze vyhrali tender pre ich armadu, materialovo su asi prijatelne a nejake moznosti rozsirenia/upravy? Aj ked ani neviem co na nu pridat, do brokovnic sa velmi nevyznam :D
ZAlex
prispievateľ
Príspevky: 232
Registered for: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa ZAlex »

Peterson: a toto sa s ňou dá urobiť

Bude to este ako dlha zbran? Myslim tym , ci to este bude spadat do kategorie dlhych zbrani, ked das dolu tu pazbu. (dlzka hlavne,celkova dlzka zbrane)
Inac celkom pekny kusok. :shock:
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

závisí od posúdenia konkrétneho Odd.zbraní
elegant_stonebraker

Príspevok od používateľa elegant_stonebraker »

Zdravím vás pani a konkrétne Petersona : mal by som na teba otázku, či ešte je voľná jedna TRX uzkon, ? a konkrétne ty si s tou brokovnicou ako spokojný?? už dlhšie po nej pozerám, aj keď najskôr som chcel radical canavar P15.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"