TRAP - počiatočná investícia

inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Jasne pockam, nikto iny mi to nevie povedat :-)
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5147
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Mno,takze je to takto - trapove prevedenia boli s trojkou,cize 103,303 a pod. 101 bude model na lov, pozri co ma vyrazene na hlavniach,bude to niekde tam ako je komora, mozno zboku, mozno pod predpazbim. Bud tam budu vyrazene hviezdicky, alebo malicke kruzky. Zisti kolko je vyrazenych na ktorej hlavni a budeme potom mudrejsi.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Pozriem na buduci tyzden u predajcu.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

lovec to zahrdlenie by malo byt: •Improved Modified: 55-65 percent

Je to na trap postacujuce alebo treba "Full" zahrdlenie ?
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5147
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Na spodnu (prvu) hlaven by to stacilo. Do vrchnej,na druhu ranu potrebujes aspon 3/4 alebo 1/1 zahrdlenie,cize plne. Ale nenapisal si mi,ako to bolo na tej hlavni oznacene,kolko coho tam je vyrazene. Je to polovnicka puska,da sa s tym samozrejme strielat,ale treba pocitat ze ta druha rana nebude dociahnut prilis daleko,resp. v potrebnej vzdialenosti bude mat male krytie.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Pri case 3:30 je pekny rekord. Trochu potrenujem a som tam tiez, len si musim najprv kupit gun :-)

http://www.youtube.com/watch?v=jpv0yZC3iMM

lovec ked tak tesne striela vedla seba tie terce tak to ma zahrdlenie asi extra-full alebo ako sa to da inak este dosiahnut ? V jednom tom pokuse mu to neuznali lebo trafil 2 terce jednou ranou. Este aj na to aby daval pozor :-)
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5147
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Ano,podla vsetkeho striela extra-full, inak by to neslo. So stvrtinovym vby som dal dole na jednu ranu pri hentom zoskupeni 3-4 kusy.
Je to super zabava,aj preto mam tak rad parkur,lebo tam nie som tak zviazany pravidlami a moznostami ako pri trape,alebo skeete. Strielam kedy chcem,ako daleko chcem,proste podla seba.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

lovec chcem sa ta opytat na tu to semi-auto brokovnicu:

Gazelle 12 GA 3" MODEL ATS, na zavere ma napisane "GAS SYSTEM"

Je to semi-auto brokovnica vyrobena v Turecku firmou HISAR.
Ma chockovanu hlaven v dlzke 70 cm.
Cena 400 €.

Oplati sa to na rekreacny TRAP ? Vopred dik za info.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5147
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Hm.....uz som to tu mozno niekde pisal, mal som podobnu potvoru pred rokmi (stala tiez podobne, 11.000Sk). Jednoducho a dobre, rozsypalo sa mi to v strede polovnej sezony, parkrat to bolo na oprave a islo to do sveta za polovicu. Konkretne mi to dodrbalo dve skvele polovacky na bazanty - cloveka privadza do zurivosti, ked si prinesie semiauto a ma z toho po chvili jednoranovku rucne nabijanu....samozrejme okrem mojich partakov - ti sa bavili skvele. Ja by som si taku flintu uz urcite nekupil - bez ohladu na to z ktorej tureckej provincie to pochadza....
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

lovec dik za info, si druhy co potvrdil "kvalitu" tureckych brokovnic, tak to necham plavat.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Tak v sobotu som si prvy krat zastrielal TRAP.

Take plytvanie municiou a holubmi ste este nevideli.

Z 80 nabojov som trafil asi tak 7 krat. Aj to ked videli ostatni aky som lavy tak mi na konci dali vystrelovat holuba len priamo pre do mna t.j. ziadne dolava doprava. Tak som trafil 2 z desiatich :lol: .
Naboje boli Sellier a Bellot - TRAP 24 SUPER - 12x70, take zelene.

Nechapem ako moze niekto trafit holuba 15 metrov od vrhacky napravo.
Vsetci lepsi vravia ze to nie je hlavne o miereni ale o "tahani" hlavne pred holuba tkzv. predstrelovanie. To je ale naozaj reflexna disciplina, tam si clovek nejake precizne mierenia moze vopchat do ri...

Strielal som zo zanovnej IZ 27. Chyba bola isto vo mne, lebo majitel brokovnice dal 10 z 10, na vlastne oci som to videl :D .

Tak teraz cakam na vase rady ako sa dopracovat k lepsim vysledkom.
Vopred vdaka.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

skús viac predsadiť, mne to pri skeete dosť pomohlo, pri bočných holuboch som predsadzoval málo ( iba tak ako pri pozícii pod vežou keď holub letí skoro priamo na strelca) doslova som sa snažil mieriť tesne pred holuba ale to bolo málo, čím kolmejšie na dráhu brokov tým večšie predsadenie.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

ja som si z rovnakých pohnútok ako BKSL obstaral IZ 27 EM-1C(rok 2006). Strelba doposiaľ spolahlivá- buchla strelivo S/B, CGT, Technopol, Calibra, Ares. Podľa vyjadrenia Fraňa ml. mám flintu super načokovanú na športovú strelbu.
Z čiech už mám na ceste vrhačku holubov. Už len trénovať, aby som menej plýtval a viac likvidoval oranžové zmrdy :lol:

a pridávam celkom dobrý eshop v ČR:

http://www.rehak-lov.com/m18-prislusens ... -high-fly/
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"