SVD Dragunov

mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Registered for: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

SVD Dragunov

Príspevok od používateľa mototechna »

Zvažujem kúpu tohoto veľdiela, a keďže k uloženke sa dostanem asi ťažko, tak samozrejme bude používaná, a preto otázka: Je tu niekto, kto má s týmto flusátkom skúsenosti a poradí mi, na čo si pri kúpe dávať pozor? Prípadne čo konkrétne skontrolovať... Proste aby som sa neojekabátil a nekúpil mačku vo vreci... Díky.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Neoplatí sa ti radšej kúpiť ten civilný variant a mať ho pekne nový? Tiger, či ako sa volá?
:?:
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Registered for: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

No - teoreticky oplatí, aj je podstatne lacnejší, ale ja chcem a chcem a chcem origo :) Už dlhé roky o tom snívam, a bol to hlavný dôvod prečo som si robil papiere...
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

ked musis tak musis :D ani sa nepytam preco chces za take cosi vyhodit nehorazne peniaze, problem je natrafit na naozaj zachovaly a udrziavany kus. Sem tam sa nieco objavy na nete ale pod 2000,- €cok som cenu este nevidel.
Treba SVD cko hlavne vyskusat na strelnici a zobrat si k tomu skuseneho strelca, ta puska ma totizto tiez nejaku "presnost" a vzhladom k tomu ze je to zbran samonabijacia a mohol ju vlastnit niekto co jej dal poriadne zabrat a prehrial hlaven tak z takej pusky by si bol velmi sklamany aj ked neviem co od nej vlastne cakas. Skor zozenies v slusnom stave romaka za polovicny peniaz ked uz chces nejaku taku zbran z vyzbroje statov Varsavskej zmluvy :D
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Tiež som riešil asi pred dvomi rokmi podobný "problém" a nakoniec u mňa zakotvil nový TIGR II. Je to fajn zbraň na zábavu vďaka lacnému strelivu a je aj relatívne presná. A hlavne sa dá na ňu kúpiť za dobrý peniaz aj originálna optika.
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Registered for: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

Pena: Kde si kupoval a za akú cenu?
Tu som našiel origo, vyzerá zaujímavo :)
http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/7162-svd-dragunov/
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

viem z vlastnej skúsenosti že keď musím tak musím a už zopár krát som na to doplatil, daj na radu iných a vykašli sa na dragunova , ak už chceš origo rusa kúp SVT za 400evri, za ďalších 150 optiku a zvýši sa ti na 10000 ks streliva...
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

ze Legendarnu odstrelovacku :lol: ano legendarna svojou nepresnostou,, nepresnejsia tusim uz ani nebola, ak to chces ako detsky sen tak smelo do toho..ale rataj ze ti to bude buchat 3-5 cm na 100 m
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Kupoval som ju v BB v SLOVROS s.r.o. za 50000 SKK plus 1500 SKK dvojnožka a 9000 SKK optika.
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Registered for: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

Pena: Díky za info
Turbiak: No - sen to je... Problém je v tom, že ja som trošku úchyl na vzhľad vecí, a Dragunov mi príde vzhľadovo úplne dokonalý. Viem samozrejme že na presnú streľbu by mi stačila napr. Rem.700 alebo niečo podobné, a vyšlo by ma to asi aj lacnejšie.
Naposledy upravil/-a mototechna v 07 Mar 2011, 10:37, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

tak smelo kup ! keby som nevedel co z peniazmi urcite by som ju mal aj ja v zbierke :lol:
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

no ja by som SVD az tak nezatracoval SVDSM v podstate pouzita tazka hlaven z record CISM
Obrázok
dokonca je "volne plavajuca"
Obrázok

Fakt je ten ze vzdy sa najde sem tam nejaky borec :D ktory dokaze z casu na cas carovat
Medzinarodne preteky odstrelovacov kap. Vladimira Nikolajeva , moskovskaoblast v konkurencii BR tkatickych chutoviem z ruska
Obrázok
920m SVD
Obrázok
Obrázok
medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa medonos »

Ja som videl jeden kus čo mal tiež taký rozptyl ale na 1OO m.
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

vysoko pravdepodobne :D toto je na 920 m pri tom s tazkou hlavnou udavaju 0,7 MOA
inspiring_bohr

Príspevok od používateľa inspiring_bohr »

no ale 2600 evráčov čo za to chce ten pánko je slušná pálka,ked uvážim ,že ja som pustil do dalšieho obehu svoje TRG-22 s nerez.hlavňou a usťovkou za 2100 evráčov. má to skorej už zberatelsku hodnotu,ako úžitkovú. :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"