Schmidt-Rubin K31

inspiring_liskov

Schmidt-Rubin K31

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

čaute, už dlhšie poškuľujem po tejto švajčiarskej hračke. Užívatelia na zahraničných fórach ju vychvaľujú a na www.zelenysport.cz ohlasujú v najbližšej dobe import ďalších kusov.

Uvažujem , že si po jednu skočím

má niekto skúsenosti s touto flintou ??
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa robogti »

Nemám konkrétne túto, ale M1911, tak neviem, či by som tu mohol poradiť :lol:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

v danej chvíli riešim zdroj streliva , zisťujem, že zohnať ho na SK bude problém, asi budem musieť začať hneď z kraja prebíjať
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

náboje robí prvi partizan, ako sú na tom s presnosťou neviem, po delaborácii a prevážení vraj lepšie, môžu byť zdrojom hilzní na prebíjanie, češi používajú projektily určené pre .308win, hilzňa by v krajnom prípade možno šla zakrátiť z 8x57JS... btw. po tom čo som o tejto kráske zo švajcu prečítal na strelectvi.cz silne uvažujem že jednu doma ubytujem...
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

to , že náboje robí Prvi Partizan, Hornady a RUAG vie každý to je tá lepšia správa, ale to že ich do SK asi nikto nedováža je tá horšia časť

už som objednal matrice od LEE , na egun.de som našiel nábojnice a ešte poriešim nejakú lis a čakám na flintu
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Hunter sro v KE si kontaktoval ? sú dovozcom partizánov.
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

roman: Hermes v BA si neskúšal? ak sa nemýlim, tak prvi partizan je u nich dostupná značka. Predavač vravel, že vedia doviezť hocičo, tak neviem.. A náboje na objednávku vedia doviezť aj v Senci.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

tak som definitívne stratil trpezlivosť s firmou Zeleny sport (Multiagro) a rozhodol som sa pušku radšej dotiahnuť z nemecka
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

tak a je moja !!

zajtra idem vybaviť dovozné povolenie a o 2-3 týždne bude doma
Naposledy upravil/-a inspiring_liskov v 19 Okt 2011, 11:04, upravené celkom 1 krát.
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Dátum registrácie: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Ahoj, ja mám jednu na predaj, vlastne otec, asi sto nábojníc k tomu, ak máš záujem...aj s bodákom. Nechce sa mu investovať do montáže, tak ju asi pustí. Napíš mi, zajtra sa opýtam na cenu.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

skoro si sa ozval, pol roka tu riešim odkiaľ ju dotianem a odpísal si až keď som ju kúpil...

ale ďakujem za ponuku
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

a JE DOMA !!!! teším sa silno, zajtra ju dám zaregistrovať a dúfam že sa cez víkend dostanem na strelnicu
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

roman: Gratulujem ku krasavici!!! Nech sluzi/poslucha (a potom nezabudni napisat range-report - urcite sme viaceri zvedavi :wink: :twisted:


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

Prip. sa s nou mozes pochvalit v sobotu na stretku, potesilo by to urcite viacerych :)
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

takže po prvých 50 ranách som ešte viac vytešený.

Zatiaľ nepriekazné množstvo nástrelov, ale položka so strelou Lapua Scenar HPBT 167gr s 43gr Vihtavuori N540 vyšla úplne famózne (na moje pomery)

Spolupáchatelia , ktorí si tiež skúsili streliť sa tiež nestažovali. Normálne mám pocit , že tí švajčiari v jednej fabrike vyrábajú hodinky aj zbrane :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"