Mossberg dovozca / predajca ?

sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 6 months

Mossberg dovozca / predajca ?

Príspevok od používateľa sego13 »

Caute,

existuje na slovensku niekto, kto predava brokovnice Mossberg?

Dakujem
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

pokial viem, tak v sucasnosti ktokolvek na slovensku s nimi ma nejaku zmluvu, tak na dodavku bude cakat velmi dlho. war effort stale pokracuje.
pre ilustraciu, prostrednictvom alfaproj v brne som zadal objednavku na mossberga, ktory ma doviezt firma banzai z prahy. cakam uz od marca, vtedy oni tu objednavku poslali. je treba povedat, ze mi to povedali hned na zaciatku, ze pol rocna cakacia doba nebyva vynimkou.
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa sego13 »

hm, tak to nie je prave to co by som chcel pocut :)
keby sa aspon "jazdenych" predavalo viac, ale co beham po net-bazaroch, tak jedna na slovensku?
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

skus mruknuť na alltec maju vo svojom portfoliu aj mossberg

http://www.alltec.sk/cms/?mossberg,46
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa sego13 »

BENO napísal:skus mruknuť na alltec maju vo svojom portfoliu aj mossberg

http://www.alltec.sk/cms/?mossberg,46
dik moc. skusim, dam vediet odozvu.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

toho casu som tam volal, ako som povedal, aj ked mozu mat dohody a licencie, skladom vtedy nemali nic a zena na telefone mi tusim hovorila, ze sa s nimi velmi tazko spolupracuje.
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa sego13 »

Tak mi prisla odpoved od Alltecu:

"bohuzial v sucasnom stave Vam nevieme pozadovanu brokovnicu dodat."

Pritom som nespecifikoval typ, len znacku.
Takze od Mossberga asi nedovezu nic.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Neivem ako je to s iným sortimentom, ale pokiaľ ide o strelné zbrane, mám taký pocit, že Alltec bohužiaľ dlhodobo nezvláda maloobchod. Najprv ho ani nechceli poskytovať, s výnimkou príslušníkov OS SR a PZ SR, tvárili sa, že sa orientujú na veľkoobchod a na verejné zákazky, potom to začalo vyzerať sľubnejšie, no vzápätí prišlo k nejakému rozkolu, sťahovaniu do nových priestorov a odrazu to - aspoň podľa správ, ktoré sa ku mne dostali - začalo byť problematické aj s veľkoobchodom. Čo ma nesmierne mrzí, lebo som im veľmi fandil a ich zákazníkom by som bol zrejme dodnes. Lenže môj dojem je, žiaľ, taký, že je jedno, či voláte kvôli Sigom alebo Mossbergu, väčšinou vám odpovedia, že skladom majú len Sig SP2022 a to je primálo. Veď ak nechcete hrať len druhú alebo tretiu ligu, tak je dobré mať aj niečo na sklade, nie?
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa sego13 »

Neviem no ... v tomto "odbore" som novacik ale som velmi sklamany stavom trhu ... teda aspon to, co by som chcel ja, nikto neponuka ... ani "strielane" v bazaroch

no schvalne:
1. revolver 9 mm (mimo tych low Arminius a pod.) s hlavnou dlhsou ako 2" a cenou okolo 300 eury

2. pump brokovnicu s max 20" tiez okolo 300 euro

jak hladam, tak hladam, zatial som nasiel len norinco brokovnicu Trench za 400 a revolver asi jeden Taurus a aj to .357 a nie 9 mm

V cechach je toho nasobne viac
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

ak chceš brokovu pumpu a nemáš peniaze na beneli tak skus reminkton, u frana v nitre by mohli mať niečo
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

ja som brokovnicu pozvolna riesil od asi 2007, a skratka ani raz sa ku mne nedostala ponuka, ze by som si povedal, ze toto sa oplati. tak som po rokoch povedal, ze uz mi je jedno ze ma to vyjde 600€ bez nakupka a cesty do brna, uz proste chcem brokovnicu a chcem znacku áku chcem, dlzku aku chcem, farbu aku chcem. uz sa jej len dockat.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Ak chceš low-cost pumpu, treba sa spýtať Fraňa, či ešte má tie Harrington & Richardson. Boli za nejakých 300+, vraj americká výroba a dovolím si tvrdiť, že kvalita spracovania snáď vyššia ako od činčulákov.
:wink:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

sego13 napísal:Neviem no ... v tomto "odbore" som novacik ale som velmi sklamany stavom trhu ... teda aspon to, co by som chcel ja, nikto neponuka ... ani "strielane" v bazaroch

no schvalne:
1. revolver 9 mm (mimo tych low Arminius a pod.) s hlavnou dlhsou ako 2" a cenou okolo 300 eury

2. pump brokovnicu s max 20" tiez okolo 300 euro

jak hladam, tak hladam, zatial som nasiel len norinco brokovnicu Trench za 400 a revolver asi jeden Taurus a aj to .357 a nie 9 mm

V cechach je toho nasobne viac
Drobná oprava: .357 magnum je 9mm, ale predpokladám, že ty chceš 9 luger. V tom prípade tieto zbrane robí Alfa Proj: http://www.strelivo-zbrane.cz/zbrane-na ... 9mm-luger/ ktorý je na tom kvalitatívne lepšie ako Arminius. Tvoja cena 300 eur je ale nehnevaj sa na revolver trocha nízka, ako keby si sa sťažoval na hrozný výber na trhu, že hľadáš Ferrari do 10 000 euro a stále nič :) Tá Alfa stojí o niečo viac ale neviem kto ju dováža, inak už poznám iba jeden malý Taurus čo sa robí v 9 luger a ten sa zohnať skoro nedá.
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa sego13 »

Zoidberg37 napísal:Tvoja cena 300 eur je ale nehnevaj sa na revolver trocha nízka, ako keby si sa sťažoval na hrozný výber na trhu, že hľadáš Ferrari do 10 000 euro a stále nič :) Tá Alfa stojí o niečo viac ale neviem kto ju dováža, inak už poznám iba jeden malý Taurus čo sa robí v 9 luger a ten sa zohnať skoro nedá.
ta cena 300 eur nebola myslena na novu zbran, mne nevadia pouzivane, strielane.
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

Jack ma pravdu ta Cinska nema ziaden problem kamos ju ma. Ani raz sa nesekla nic. Zato moja akoze neznicitelna Remingtonka 887 tactical uplny horor. Mossberg je v Cechach dovozca ale nic nema tu sa neda kupit v Modre. Ja som to riesil na jar a horko tazko som sa prepracoval v Maji k tej co mam ale som z nej znechuteny stale sa to kazi. Ta cinska a este za tie prachy nema chybu. Cesky trh je niekde uplne inde aj vyberom aj moznostami.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"