Brokovnica Remington 887 Tactical

Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 13 years 11 months

Brokovnica Remington 887 Tactical

Príspevok od používateľa Sigarms »

mate prosim niekto tuto zbran a mozte mi popisat svoje skusenosti. Ja ju mam ale mam s nou v kuse len problemy. Raz bola v servise a moze ist zas....
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

na americkych forach som o nej dost cital, a niektore aj dost zle veci, co som tusim pisal, aj v teme fotky zbrani. povodne som ju chcel mat ako jednu z moznosti, ale po tom, co som si precital, som to radsej nechal tak a rozhodoval sa medzi overenymi verziami mossberga a remingtona.
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa spotter »

Aké problémy s ňou máš? seká sa mechanizmus, alebo nevyťahuje nábojnice?
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

no najprv sa mi zasekavala nedala sa nabit a pod.... To sa urobilo. Teraz zas bud nevhodi do komory naboj alebo vhodi cvak nic vyhodim ho a na zapalke vidiet slaby bod udernika. Ten isty naboj sa nabije a ide a takto dokola.
Používateľov profilový obrázok
-Tommasino-
prispievateľ
Príspevky: 230
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa -Tommasino- »

Ja s ňou mám zatiaľ odstrielané len 100ks, ale tiež sa stalo že vystrelená nábojnica sa sekla a nešla von - bolo potrebné vyvinúť poriadny tlak a potom sa ju podarilo vyprostiť...

Napriek tomu túto chybu pripisujem tomu, že zbraň je len v zábehu = dúfam že to tak je :roll:

Koľko má tá tvoja za sebou?


Tommasino
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

to co popisujes je chyba co som mal od zaciatku a odstranil to servis . Mne sa tak zasekavala ze som nedokazal stiahnut prepazbie az brutal silou. To sa odstr
anilo ale teraz mam zas ine problemy co som pisal. Odstrielane to ma cca 200 roznych od obycajnych po buckshoty 76ky. V servise ze este 50ks . Takze tak cca 250 ale spoliehat
Používateľov profilový obrázok
-Tommasino-
prispievateľ
Príspevky: 230
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa -Tommasino- »

Mohol by si popísať k tej mojej závade dačo viac?
Čo ju spôsobovalo a ako bola odstránená? Prípadne kde ti ju odstránili? Kde si danú zbraň kúpil?

Vďaka
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

Takze nova zbran dovezena Cairo alebo tak niak v CR a predajca z Presova.
Problem prvy nedala sa nabit lebo ten klobucik na ktory tlaci pruzina bol uplne napasovany a nemal ziadnu volu musela sa pruzina zasobniku vytiahnut trochu klepnut na ten stupel co tam bol zasprajcovany a islo to teda nabit. To bolo nic. Horsie nastalo na strelnici vystrel a pri obtiahnuti ani za nic som nedokazal pohnut predpazbim naspat podarilo sa to asi dvom ludom silou. Takto sa to kazilo s akymikolvek nabojmi a neboli prebijane ale origo. Toto som reklamoval a vraj to bol problem vsetkych co boli dovezene . Potom sa mi vratila co s nou robili netusim. Teraz mi zacala robit to co je na videu a navyse nehadze vzdy do komory naboj. Je to srot a spoliehat sa ze to bude fungovat je asi zbytocne.
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa spotter »

Mám Mossberg 500 a kúpil som ho z druhej ruky. Skoro po každom výstrele zostala nábojnica zaseknutá v komore. Na vine bola komora-bola znečistená niklovaním z povrchovky hlavne. Myslel som, či nemáte podobný problém, ale mne išlo predpažbie dozadu pomerne ľahko, vyťahovač preskočil cez okraj nábojnice a nábojnica ostala v komore.
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

ty si to uz asi nemal v zaruke. Mne to robi problem dat zbrojarovi aby zas nepovedali ze sa v tom niekto rypal.
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa spotter »

Ja som si to vyleštil sám a šľape ako hodinky. Po vyleštení ani jedna závada. Aspon skús prstom, či je komora hladká- vyleštená, alebo má povrch drsnejší.
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

Nenajde sa tu majitel tejto zbrane nech viem ako mu funguje ? dik
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"