Henry U.S.Survival, kal. .22LR

Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Henry U.S.Survival, kal. .22LR

Príspevok od používateľa Panzer »

Hľadám skladnú dlhú zbraň pre "strýčka Príhodu" a pre zábavné strieľanie detisiek. A toto mi padlo do oka - http://www.zbraneastrelivo.sk/henry-u-s ... lr-cierna/

Máte s tým niekto konkrétne skúsenosti? Strieľali ste z toho niekto? Videá na jutjube nevyzerajú zle, aj keď naznačujú, že je trochu prieberčivá na muníciu. Cena, z môjho pohľadu, celkom OK, vzhľadom na skladnosť a spoľahlivosť.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

No neviem . Oprieš ju o strom a bude strieľať niekde inde. keby mala hlaveň a zaver spolu tak ešte hej ale takto neviem aká bude presná. A 22 musí byť presná vzladom na výkon čo v nej je. Mam pocit že presnosťou bude ako vzduchovka zalamovaciov hlavnou ,ďalekohľad jedným smerom a hlaveň furt inim. Lepšie by bolo keby sa delila v pažbe.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

V zbrane a naboje bolo o nej písané, nič moc, ale pre deti na veľké plechovky hádam postačí.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Moc by som do nej nesiel,mal ju jeden kolega čo tu len cita ale neprihlasi sa :lol: Je to dute ako sprosta hlava myslim pazba, asi keby si sa topil aby to plavalo s tebou.Zbran nebola vobec presna,spust sme museli skoro dvaja stlacit aby strelila,vyberava na strelivo.Neodporučam!
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ked chces z toho i strielat, tak to nekupuj :lol:
Bude to presne asi tak ako ronicko, pricom mas dobry zaklad pre WTSHTF.
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Cital som, ze to mas slabu presnost a neberie subsoniky (vraj konstrukcne tak navrhnute aby nebrala, bo vraj vyrobca sa bal zneuzitia :roll: ). Neviem ci to nebolo pisane v streleckej revue alebo zbrane a naboje. Tiez som nad tym uvazoval, ale nakoniec som si povedal, ze radsej nie.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Vďaka za názory. Takže radšej nie. 8)
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Rudo »

Obzeral som to asi rok a aj nieco dozadu v BW Armse. Napad dobry, ale spracovanie zle zle zle. Skoda plastov na taku vec. Americka verejnost sa vsak rozplyva nad tymto:
http://www.marlinfirearms.com/Firearms/ ... /70PSS.asp
Uvazujem nad nou mocno ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"