Rifle, Caliber 5.56 mm, M16

eager_brown

Rifle, Caliber 5.56 mm, M16

Príspevok od používateľa eager_brown »

Ahoj,

Mate niekto skusenosti s touto puskou ?
Zaujima ma jak dostupnost tejto zbrane na SK, tak aj osobnu skusenost so samotnou strelbou.

diik
m
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

wtf??
eager_brown

Príspevok od používateľa eager_brown »

moc si nepomohol..
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

no ak si mal namysli tuto hracku/jej klon

http://www.fas.org/man/dod-101/sys/land/m16.htm

tak sa romanovej odpovedi necuduj .. ak si "preluskas" forum najdes tu viacero tem kde su "rozobrane" vstky tvoje otazky od ceskych PAR az po cinske CQ 5.56mm
8)
eager_brown

Príspevok od používateľa eager_brown »

OK.
Myslel som na nu Nomed.
Len som nemyslel ze budem muset luskat po webfore :)
Dik
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

michelle: klony s oznacenim AR15 alebo M16 vyraba asi tak 100 vyrobcov po svete...
slovo "rifle" znamena puska
a kaliber 5.56 ma 99% z nich...

takze wtf ? ako mame vediet na co sa pytas ?

pokial neuvedies konkretneho vyrobcu a este lepsie konkretny model , tak sa necuduj

originalnych M16A1 z Vietnamu na SK vela nie je :) v ruke som mal iba jeden a aaj ten mal problemy s vyhadzovacom :)

klony su od uplne skvelych az po uplne shity, tak si vyber
Naposledy upravil/-a inspiring_liskov v 30 Nov 2012, 11:06, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Pravidla fora:

6.) Ak sa rozhodnete niekam prispieť, prečítajte si celú predchádzajúcu diskusiu v danej téme. Nie je nič horšie, ako keď sa po 15 stránkovej debate objaví niekto nový a začne riešiť to, čo už bolo dávno vyriešené.

7.) Pred tým, než založíte novú tému presvedčte sa, či už takáto téma neexistuje. Na hľadanie použite http://www.webforum.sk/search.php . Ak nenájdete vhodnú tému (konkrétnu alebo všeobecnú, kam sa to môže zaradiť), tak novu tému s vhodným názvom založte. Ak niekto zareaguje, budete vedieť odpoveď, ak nebude reagovať nikto, postupne sa téma posunie pri pridávaní nových tém na dno strany a dozadu medzi staré témy.


:wink:
eager_brown

Príspevok od používateľa eager_brown »

@Lovec, suhlasim; len som ocakaval by v sekcii “Dlhe Zbran -> Ostatne” bol aspon link na tu ktoru konkretnu zbran. (ako je tomu napr u “kratke zbrane -> colt 1911 a jeho klony”)

@Roman, netusil som ze je tolko vyrobcov danej pusky. Preto ta moja „nefundovana otazka“. Osobne som myslel na tie origos od Mr. Colta (este lepsie tie co presli cez Vietnam :) )

Pokial je tam analogia ako s Colt 1911, tak sa uz necudujem tvojej reakcii.


Aby teda nevznikali zbytocne temy, tak necham na moderatorovi ci Temu zmaze, alebo sem prida Linky ktore suvisia s M16.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"