Závady zbraní Glock.

matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

dik, nahodit "vlockovanie" do hladatela mi nenapadlo .
Lukas771
občasný prispievateľ
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 4 years 8 months

Príspevok od používateľa Lukas771 »

R napísal:Podarilo sa niekomu dotiahnut do pozitivneho konca reklamamaciu vypadaneho vyvrtu ?
Ja som si to prestal všímať a cca po 1600-2000 výstreloch sa to stratilo a hlaveň bola ako zrkadlo.
Inak som nakoniec prešiel na Gen5 a G17 Gen4 išla preč, tam žiaden problém a rovnako aj lepší úchop a spúšť.
Pitlik
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 4 years 8 months

Príspevok od používateľa Pitlik »

Ahojky, nemáte teraz niekto za tento rok skúsenosť ako dlho trvá reklamácia u glockov? Reklamoval som hlaveň už je to 50 dní od kedy mi dali info, že bude výmena za hlaveň s rovnakým číslom, dnes som volal predajcovi tak zisťoval vraj to je ešte v Rakúsku vo výrobe.... Chápem, že výroba hlavne s rovnakým číslom môže trvať dlhšie ale toto už je dosť dlho..
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Dátum registrácie: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Výroba hlavne s rovnakým číslom nemôže trvať o nič dlhšie ako výroba hlavne s akýmkoľvek iným číslom.
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Teoreticky áno prakticky to môže byť otázne...
napr. továreň HS produkt to má urobené v rámci kontroly kvality tak, že podávač upne hlavňovinu do čelustí mašiny, obrobí jednu plošku kde rovno gravírovacia frézička vygravíruje výrobné číslo. Až potom nasledujú ďalšie technologické operácie vzniku hlavne.
Je to presne opak toho čo robí iná fabrika(neviem aká), kde až po kontrole gravírujú číslo. Takže vidíme, kde v reťazci môže a nemôže dochádzať k "strate" kvality. Ja viem, nič nové, len implementovanie štandardov automotivu do obranného priemyslu.
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Pitlik napísal: 09 Dec 2022, 16:44 Ahojky, nemáte teraz niekto za tento rok skúsenosť ako dlho trvá reklamácia u glockov? Reklamoval som hlaveň už je to 50 dní od kedy mi dali info, že bude výmena za hlaveň s rovnakým číslom, dnes som volal predajcovi tak zisťoval vraj to je ešte v Rakúsku vo výrobe.... Chápem, že výroba hlavne s rovnakým číslom môže trvať dlhšie ale toto už je dosť dlho..
Admin, čo vravíš na toto?
:evil:
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"