Glock 41 (45 ACP)

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

SperkyB, neviem, čomu z môjho upozornenia, aby ste si tieto psaníčka vymieňali cez PM, si nerozumel. Téma zamknutá aspoň na 24 hodín a ty máš napomenutie. Hoci toto naozaj nerobím rád...
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

ja tiez riesim podobnu dilemu ci dokupit k G19gen4 ako sebaobrannu zbran G21gen4 alebo G41gen4. uvazoval som aj nad MOS prevedenim, ale z toho sna som sa uz zobudil. skryte nosenie nebude problem ani u G41. otazkou je ci tie cca 2cm navyse v dlzke hlavne u G41 budu nejakym radikalnym prinosom na ucel pouzitia. ziadna sportova strelba sa s tym neplanuje...
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Sirdo a co od toho ocakavas? Ak cisto ti ide o energiu ci TKO faktor tak to sa da prepocitat. Potom uz len pouvazovat ze co vlastne to vysledne cislo vlastne znamena. Osobne si myslim ze tu sa skor clovek rozhoduje na zaklade pocitu.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

sirdo napísal:ci dokupit k G19gen4 ako sebaobrannu zbran G21gen4 alebo G41gen4.
G19 Gen4 máš na aký účel?
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

Mesi napísal:Sirdo a co od toho ocakavas? Ak cisto ti ide o energiu ci TKO faktor tak to sa da prepocitat. Potom uz len pouvazovat ze co vlastne to vysledne cislo vlastne znamena. Osobne si myslim ze tu sa skor clovek rozhoduje na zaklade pocitu.
tak ide mi hlavne o ten TKO faktor...
yarco napísal:G19 Gen4 máš na aký účel?
G19gen4 mam tiez na sebaobranne ucely (v zasobniku GuardDogy), u G21/41 budu v zasobniku tiez GuardDogy...
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Tak TKO prirodzene bude na tom lepsie G41. V lese to uz nejako ukryjes aj pri tvojej postave ;)

Mozno ak prezradis, ci sa len zamyslis nad tym, ze kam ci naco to chces tak pride odpoved aj sama. Napr. Ja radsej v lese nosim FMJ ako guard dogy ci ine...
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

samozrejme FMJ su v druhom zasobniku, takze sa da urobit "swap" podla potreby a prostredia :wink: ...

bola by z toho everyday-carry (ved vies ako nosim aj sucasnu G19). G19 by bola cisto uz len strelnicova zalezitost (lacne strelivo), respektive na nosenie v situaciach kedy by G41 nemohla byt nosena "skryte" z akehokolvek dovodu...
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Diskusia o TKO a balistike presunutá sem
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

rebus som dnes rozluskol objednanim G21gen4...
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa thrash »

Zdravim chystam sa kupit nieco v 45tke a volba padla na glock a to 41 v dlhsej hlavni cosi som cital o 41tke ze ma menej robustny zaver ako 21tka a tiez aj tenkostenejsiu hlaven vraj nieco kvoli spotr.strelcom a slabsim laboraciam.. rad by som do nej daval aj nieco plnotucne a preto sa pytam ako je to s tym zaverom a hlavnou bude to bez rizika ? velmi sa mi to nepozdava.. diky
Používateľov profilový obrázok
Max Hardcore
občasný prispievateľ
Príspevky: 33
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa Max Hardcore »

tento tyzden som si kupil G41 MOS , za super cenu.
naboje mam po 0.18c za kus , takze moc oddychovat v trezore nebude.
ostava vyriesit dobry kolimator.
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"